Karasu Evleri Satılık Yazlık Ekşioğlu İnşaat Daireleri Sakarya

karasu-satilik-yazlik-proje-fiyat-ilanlar-3

Karasu evleri ve karasu satılık yazlıkları bugün yatırımcıların favori konut projelerini oluşturmaya devam ederken, hem fiyatlarıyla hem de birbirinden farklı özellikleriyle yatırımcıları cezbediyor. Tatil cenneti karasuda yer alan karasu satılık evleri ve karasu satılık daire leri deniz turizminin ve kazançlı bir yatırımın fırsatını verirken bazı yatırımcı kitleleri bölge genelinde yer alan karasu yazlıklarının ve karasu yazlık dairelerinin oldukça yüksek fiyatlara satışa çıktığını belirtmektedir. Ancak karasu da böyle bir durum söz konusu bile değildir. Bugün bölge genelinde pek çok inşaat firmasının hayata geçirmiş olduğu konut projeleri karasu gibi bir bölge için oldukça ucuz ve uygun sayılabilecek fiyatlara satışa sunulmaktadır. Kesinlikle fahiş fiyatların kullanılmadığı bölgede yatırımcıları asıl rahatsız eden bölgede ki konut fiyatlarının yüksek olması değil oldukça hızlı bir şekilde artıyor olmasıdır.

karasu-evleri-satilik-yazlik-eksioglu-insaat-daireleri-sakarya-1
Karasu gibi bir bölge diyoruz çünkü karasu son yılların en popüler yatırım ve tatil merkezlerinden biridir. Değerini büyük bir hızla artırıyor olmasına rağmen konutlar bugün hala her kesimden yatırımcının sahip olabileceği fiyatlara satışa çıkmaktadır. Elbette karasuda faaliyet gösteren inşaat şirketleri arasında fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Ancak fiyatların değişken olmasının belli başlı bazı nedenleri bulunmaktadır. Yazlık ve daire projelerinin bulunduğu konum, konutların denize olan mesafesi, metre kareleri, yapıların iş ve dış cephelerinde kullanılan malzemelerin kalitesi, projelerin etrafında yer alan sosyal yaşam ve kişisel ihtiyaçları gidermeye yönelik alanlar, projeyi inşa eden firma bunun yanı sıra projelerin içinde bulunan havuzlar, iç cephe kullanım alanları, projelerin balkonlarının bulunması, yaz kış oturulmaya uygun oluşu, deprem yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilmesi ve daha pek çok seçenek bugün karasuda ki konut fiyatları arasındaki farkın temel sebebidir. öncelikle çalışacağınız firmayı, firmanın geçmiş dönemde hayata geçirdiği projeleri ve ne kadar güvenilir olduğunu araştırmak ilk yapılması gerekendir. Sonuçta belli birikimlerinizi yatıracağınız konutun güvenilir bir inşaat firmasıyla hayata geçirilip sorun çıkmaması ve bugün gördüğümüz dolandırma olaylarına karşı tedbirli olmamız gerekmektedir. Ancak Karasunun en köklü inşaat firması olan Ekşioğlu inşaat bugün Karasunun en güvenilir inşaat şirketlerinin başında gelmektedir. 40’ın üzerinde farklı projeye imza atıp birlerce yatırımcıyı konut sahibi yapan Ekşioğlu inşaatın yaptıkları yapacaklarının teminatı niteliğindedir.karasu satılık yazlık

 

karasu-evleri-satilik-yazlik-eksioglu-insaat-daireleri-sakarya-2
Karasuya yıllardır büyük katkılar sağlayan ve yurt içi hatta yurt dışında konut yatırımcıları tarafından tanınıp oldukça prestijli bir firma olan Ekşioğlu inşaatta siz buyurun satış ofisimizi ziyaret edip satış müdürlerimizle beraber onlarca farklı projeyi kendiniz gezip, görüp değerlendirin ve geri kalanını Ekşioğlu inşaat halletsin. Her zaman her durumda yatırımcıların yanında olan kaba inşaatta ömür boyu garanti sunan ekşioğlu inşaatın projeleri arasında beğendiğiniz projeyi seçip oldukça uygun ödeme koşulları ve kampanyalarla konutlarınızın sahibi olun. İster banka kredisini isterseniz senetle ödeme seçeneğini tercih ederek karlı bir konut sahibi olurken Ekşioğlu inşaatla çalışmanın keyfini sürün. Karasunun en çok tercih edilen inşaat firması olan Ekşioğlu inşaatla yatırımlarınız değer kazanırken sizler Karasunun muhteşem incecik kumlu plajlarında, tertemiz denizinde ve doğal güzellikleri arasında uzun bir yaz tatilinin keyfini sürün. karasu evleri Ekşioğlu inşaatın pek çoğunda sınırlı sayıda konut kalan ve yatırımcılar tarafından oldukça fazla talep gören site içi havuzlu ve site dışı binalarında kalan bu konut fırsatlarını değerlendirmek için geç kalmadın 0212 503 48 48 numaralı telefonu arayıp hem projeler hakkında daha detaylı bilgi edinip hemde ücretsiz karasu turlarına servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. İster ailenizle isterseniz bireysel olarak karasu turlarına katılarak karasuyu yakından görüp değerlendirme fırsatını değerlendirebilirsiniz.

karasu-evleri-satilik-yazlik-eksioglu-insaat-daireleri-sakarya-3

Birikimlerinizi karlı bir yatırıma dönüştürme yolu bugün satılık yazlıklarından geçiyor. Son yılların en büyük çıkışını yakalayan karasu da karasu evleri aldıkları değerle yatırımcıların hayallerini süslüyor. Karasu da satılık daireler ve karasu evleri bugün ülkemizin en hızlı prim yapan konut projeleri olarak karşımıza çıkarken yatırımcılar bu karlı bölgedeki fırsatları değerlendirmek için yoğun bir şekilde karasuyu ziyaret ediyor. Oldukça büyük bir değer artışı yaşayan bölgedeki emlak konut projeleri Karasunun bugün en fazla talep gören taşınmazları. Konutlar hem deniz turizminin göbeğinde olan karasuda yer alması hem de oldukça hızlı değer kazanmasıyla bugün tercih edilebilirliğini kat be kat artırıyor. Ancak bugün her ne kadar karlı bir yatırım olarak görülse de karasu yazlık dairelerini değerlendirirken göz önüne alıp dikkat etmeniz gereken hususlar yer almaktadır.

karasu-evleri-satilik-yazlik-eksioglu-insaat-daireleri-sakarya-4
Öncelikle yatırım tercihinizi kullanmadan önce alacağınız konutu hangi amaçla edinmek istediğinizi belirlemeniz oldukça önemli. Çünkü sadece yatırım veya tatilinizi değerlendirme amacıyla 1+1 dairelere yönelirken bu konutlar çocuklu bir ailenin yaşamını sürdürmesine imkan verecek nitelikte değildir. Bunun için konutunuzu hangi amaçla kullanacağınızı belirlemek şart. Bunun yanı sıra çalışacağınız kişi yada firmaların konutları yükselteceği bölgeyi inceleyip yatırım yapmayı düşündüğünüz alan üzerinde herhangi bir ipotek veya haciz durumu olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Çünkü bu durum çok büyük sorunlara yol açabilmektedir. Bunun yanı sıra yazlık ve daire projelerinin mimari planlarının oldukça dikkatlice incelenmesi gerekir. Şayet size anlatılan veya gösterilen proje ile resmi kayıtlara iletilen proje arasında farklılıklar gözlemlenebilmektedir. Bir diğer hususta yapı ruhsatının olup olmasının araştırılması gerekmektedir. Tüm bu hususlar oldukça önemli olup yatırımlarınız için göz ardı edilmemesi gereken noktalardır. Zira böyle olaylar ülkemizde sıkça rastlanan olaylardır. Bu durumların yaşanmaması için bilinen ve güvenilir bir şirketle çalışmanızda fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68