Karasu Evleri Sakarya Daire Yazlık Tatil Sitesi Hemen Teslim

karasu-satilik-yazlik-proje-fiyat-ilanlar-3

Yatırım ve tatil cenneti karasuda satılık evleri ve karasu satılık yazlık projelerini değerlendirmenin tam zamanı. Önümüzden gelen yaz sezonu ve açılan karasu limanıyla birlikte önümüzde ki günler içinde fiyatların yeniden artışa geçeceği öngörülen bölgede karasu satılık daireleri ve karasu evleri bugün yatırımcı akınına uğramaya devam ediyor. Tüm yıl boyunca çalışıp yaz sezonunun yaklaşmaya başlamasıyla birlikte tatil planları yapmaya başlayan turizmciler artık her yıl avuç dolusu paralar dökerek kısıtlı zamanda gerçekleştirdikleri yaz tatilleri kendi konutlarında kendi müstakil evlerinin rahatlığında gerçekleştirip her yıl sadece konaklama için harcadıkları yüksek meblağları yapacakları konut yatırımında değerlendirmeyi amaçlıyor.

karasu-evleri-sakarya-daire-yazlik-tatil-sitesi-hemen-teslim
Ülkemizde tatil ve turizm amacıyla değerlendirilebilecek pek çok bölge yer almaktadır. Ancak turizm cenneti olarak gösterilen ve 3 tarafı denizlerle çevrili olan ülkemizde oldukça farklı alternatif ve bölgeler yer alsa da bugün bu bölgelerin pek çoğunda emlak konut projeleri cep yakar cinstendir. Ülkemizde belirli bir seviyeye ulaşan ve yurt dışından bile turizmcilerin akın ettiği bölgelerde konut yatırımları oldukça yüksek meblağlara mal olmaktadır. Pek çok yatırımcının altından kalkamayacağı yüksek fiyatlara satışa çıkan bu konutlarda yatırım yapmak oldukça güç bir iştir. Yatırımcılar bu bölgeleri tercihleri arasından çıkararak daha makul fiyatlara konutların yer aldığı turizm beldelerini değerlendirmeye almaktadırlar. Bu bölgeler arasında ilk sıralarda Sakarya’nın incisi karasu gelmektedir. Son yılların en popüler turizm merkezlerinin başında gelen Marmara bölgesinde Sakarya ya bağlı bir ilçe iken karasuya 24 km uzunluğunda bir kıyısı bulunan karasu. Son yılların en karlı konut projelerine ev sahipliği yapan her yeni dönem gündem yaratan ve değerini sürekli olarak artıran karasu yatırımcılar için oldukça karlı ve avantajlı bir bölge. Şöyle ki bundan bir kaç yıl önce bölge genelinde x fiyata alınan bir konut bugün değerini 2x fiyata çıkarmıştır.

karasu-evleri-sakarya-daire-yazlik-tatil-sitesi-hemen-teslim-1

Ancak bugün Karasunun gelişimine bakıldığında bu durumun önümüzdeki yıllar içinde artarak devam edeceğini söylemek mümkün durumda. Konutların oldukça hızlı değer kazandığı karasuda karasu evleri ve karasu yazlıkları bir kaç yıl önce 50000 ile 70000 TL arasındaki fiyatlara satışa çıkarken bugün 120000 TL’nin aşağısındaki fiyatlara yatırım gerçekleştirmek oldukça imkansız gibi durmaktadır. Bugün internette ve Google gibi ortamlarda sahibinden olarak satışa çıkan ve firmaların kampanya ve reklamlarıyla pazarlaması yapılan onlarca proje yer almaktadır. Yatırımcılardan büyük talep gören, bugün aldığı değerle ve önümüzdeki yıllarda geleceği konumla ilgili oldukça olumlu öngörülen yer alan karasuda bugün birikimlerinizi değerlendirmenin tam zamanı.
Doğru zamanda doğru bir bölgeye yapılan akıllıca bir yatırım yatırımcısına oldukça karlı geri dönüşümler sağlamaktadır. Karasuda yatırım tercihleriniz için oldukça uygun ve elverişli bir bölge iken bölgeye yatırımın bugün tam zamanı; çünkü yaklaşan yaz sezonu her bölgede olduğu gibi karasuda da büyük hareketlenmeler yaratacak bölge genelindeki konutlar yaz sezonunun yaklaşmaya başlamasıyla fiyatlarını artıracaktır. Ayrıca bugün karasuda yatırım tercihlerinizi değerlendirirken bölgenin en büyük inşaat firması olan ekşioğlu inşaatı değerlendirdiğiniz takdirde firmanın kısa süreli sunmuş olduğu 40 ay 0 faiz elden senetle ödeme seçenekli kampanyasından da faydalanabilirsiniz. Geçtiğimiz haftalarda başlayan bu kampanya yatırımcılardan gelen yoğun istek ve talep üzerine uzatılmış olmasına rağmen yakın bir zaman içinde sonlanacaktır. bu muhteşem kampanyadan faydalanıp tek kuruş faiz ödemeden kendi konutunuzun sahibi olma fırsatını sunun ekşioğlu inşaatın bu ödeme kampanyasını kaçırmayın zira bugün karasuda firmaların senetle ödemede sunduğu en fazla vade oranı 24 ay civarındadır. Ayrıca gelir seviyenize göre dilerseniz banka kredili ödeme seçeneğinden faydalanıp 10 yıla varan vade oranlarıyla yatırımınızı gerçekleştirip kira ödermiş gibi kendi konutunuzun taksitlerini ödeyebilirsiniz.

karasu-evleri-sakarya-daire-yazlik-tatil-sitesi-hemen-teslim-2

Bu ödeme kampanyalarından ve ekşioğlu inşaatın her biri muazzam güzellikte ki konutları arasından seçiminizi yapmak üzere sizleri ekşioğlu inşaat satış ofisine bekliyoruz. www.eksioglukarasuyazlik.com karasuya ulaşım sağlamak için Ekşioğlu inşaatın sunduğu ücretsiz servis imkanından da faydalanabilirsiniz. 0212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak ücretsiz karasu turu servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68