Karasu Satılık Yazlık Plaj Ve Merkeze En Yakın Projeler

karasu satılık yazlık

24 km uzunluğundaki sahil şeridiyle Türkiye’nin ve aynı zamanda dünyanın en uzun sahillerinden birisine sahip olan karasuda satılık evler ve karasu satılık daire leri bugün yaz tatillerinizin vazgeçilmezi olan karasuda yatırımcılar için yerlerini almış durumda. Deniz turizmiyle oldukça popüler olan ilçe turizmciler için birbirinden farlı olanak ve avantajlar sağlamaktadır. Hal böyle olup karasu muhteşem bir yaz tatili fırsatı sununca bölge genelinde yer alan karasu satılık daireleri ve karasu satılık yazlık yaşamının en popüler emlak konut projeleri haline gelmiştir. bölge genelinde çok sayıda yer olan karasu yazlık daireleri bugün ikincil konut yatırımcılarının ilgi odağı haline gelirken bireysel konut yatırımcıları da karasuda ki bu fırsatları değerlendirmeye başlamıştır.

karasu-satilik-yazlik-plaj-ve-merkeze-en-yakin-projeler
Ülkemizde deniz turizminin yaygın olarak yapıldığı ve çok popüler turizm merkezleri yer almaktır. bütün yılın yorgunluğunu ve huzursuzluğunu geride bırakarak çıktığımız yaz tatilleri bugün özellikle büyük şehirlerde yaşayan kesmin en büyük hayali. Tüm yılın stresini üstünden atmak isteyen turizmciler daha kış sezonundan tatil planları yapmaya başlayıp yazın hem aileleriyle hem de sevdikleriyle beraber değerlendirebilecekleri bir yaz tatili için uygun bir bölge bulmak üzere arayışlara başlamaktadır. daha kış sezonunda otellere ve pansiyonlara yapılan rezervasyonlar sayesinde konaklama ihtiyaçlarını uygun sayılabilecek fiyatlara gerçekleştirmiş olmalarına rağmen bugün pek çok tatil merkezindeki yeme içme, sosyal aktivite ve eğlence sektörü turizmcilerin ceplerini yakar niteliktedir. Turizmciler büyük hayallerle kısıtlı zamanlarında çıktıkları bu yaz tatillerinden haliyle verim alamamakta, tatil bölgelerinde pahalılık pek çok aktivite seçeneğini değerlendirmelerine olanak vermemektedir. Ancak bugün yatırımcılar bu durumdan epey müzdarip olacaklar ki kendilerine uygun bir bölgeden bir konut projesi bakıp sadece yaz sezonunda 4 5 kişilik bir ailenin tatil masraflarının biraz üstündeki fiyatları konutlara peşinat olarak verip kendi konutlarına sahip olmaya başlamışladır. Bugün muhteşem bir yaz tatili için bütün imkanların mevcut olduğu karasuda yaz tatili fırsatları oldukça ucuz ve uygun meblağlara yapılabilmekte ayrıca bölgenin en büyük inşaat firması olan Ekşioğlu inşaat 10000 peşin hemen taşın sloganıyla konut yatırımcılarını cezbetmektedir. Oldukça farlı konut seçeneğini barındıran firma banka kredisiyle taksitlendirme yaptığı yazlık ve dairelerinde 1+1 daireleri bugün 10000 TL peşinatla yatırımcılara sunmaktadır. Yatırımcılar peşinatlarını verdikten hemen sonra bitmiş olan bu projelerinin anahtarlarını hemen teslim alarak karasuda ister tatil ister yaşam fırsatlarını değerlendirmeye başlayabilmektedir. 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri için farklı miktarlarda peşinat bedeli öngören firmada ayrıca Ekşioğlu City dışındaki topraktan ve bitmiş tüm projelere dilerlerse kısa bir süre için elden 40 ay 0 faiz senet seçeneği ile sahip olabilmektedir.

karasu-satilik-yazlik-plaj-ve-merkeze-en-yakin-projeler-1
Karasu’nun muhteşem doğal güzellikleri arasında yer alan bu emlak konut projeleri arasında ihtiyacınız ve bütçeniz doğrultusunda en uygun konutu belirleyip bu konuta Ekşioğlu inşaat fırsatlarıyla sahip olup karasuda deniz turizminin göz bebeği olan bu bölgede ayrıca yaptığınız yatırımlarla oldukça karlı bir yatırım gerçekleştirmiş olacaksınız. Bugün ülkemizin en hızlı prim yapan bölgeleri arasında ilk sıralarda olan karasuda konut edinerek karasuda uzun ve eğlenceli bir tatil ve yaşam fırsatı sahibi olurken aynı zamanda kısa süreler içerisinde büyük değerler kazanan bu bölgede konutlarınızdan karlı geri dönüşümler sağlayabileceksiniz.

karasu-satilik-yazlik-plaj-ve-merkeze-en-yakin-projeler-2

Bu muhteşem yatırım fırsatlarını değerlendirmek ve her dönem büyük karlar elde etmenize katkı sağlayacak karasu evleri seçeneklerini Ekşioğlu inşaatla değerlendirmek için Ekşioğlu satış ofisine ulaşım sağlamanıza olanak tanıyan Ekşioğlu inşaatın ücretsiz karasu turu hizmetinden faydalanmak için 0212 503 4883 numaralı telefonu arayıp ücretsiz servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. www.eksioglukarasuyazlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68