Karasu Evleri Satılık Daire

karasu-sahili-plaji-ve-satilik-yazlik-evleri-

Karasu evleriyle ve karasu satılık yazlık projeleriyle bugün yatırımcıların en fazla talep gösterdiği yazlık yaşamının vazgeçilmezleri arasında yer alan bölge oldukça ön plana çıkmış durumda. Hem ülkemizin hem de Avrupanın en uzun kıyı şeritlerinden birisi ne sahip olan ilçe yazlık yaşamının en popüler noktalarından biri. Yatırımcılar tatil imkanlarını değerlendirmek üzere bu muhteşem güzelliklerle çevrili bölgeye gelip karasu satılık dairelerini ve satılık karasu evleri ni değerlendirmeye devam ediyor. Muazzam bir doğa içerisinde kurulu olan 24 km uzunluğunda çakılsız taşsız incecik altın kumdan plajlara sahip olan tertemiz deniziyle, havasıyla ve yükselen değerleriyle yatırımcılar için oldukça uygun bir bölge olan karasu da yatırımcılar bu fırsatları kaçırmayıp bölge genelinde yaptıkları yatırımları tüm hızıyla sürdürüyor.

karasu-evleri-satilik-daire-1
Bugün karasu da emlak konut alanında boy gösteren onlarca proje yıllık %30’lara varan değer artışıyla ülkemizin en hızlı prim yapan bölgeleri arasında ilk sıralarda geliyor. Hem oldukça karlı bir yatırım teşkil eden hem de mükemmel bir yaz sezonu geçirmenize kaktı sağlayan bu konutların yatırımcılarını sağladığı kira geliri de oldukça yüksek seviyelerde. Binlerce konut yatırımcısı bugün karasu da kullanmadıkları Karasu yazlık dairelerini yaz sezonunda sahibinden olarak kiralayarak aylık 2000 ila 3000 TL arasında bir kira getirisi elde edebilmektedir. yaz aylarında 800 binlere kadar ulaşan nüfusu bu konutlara olan talebi ve ihtiyacı artırmaktadır. Sosyal yaşam alanı yönünden oldukça gelişmiş olan ilçede hem konut sahipleri hem de bölgeyi tercih eden turizmciler tatillerini son derece verimli bir şekilde değerlendirerek karasudan oldukça mutlu ayrılmaktadır. Sahil boyunca gece ve gündüz eğlencelerinin düzenlendiği mekanlar, eğlence merkezleri, lunapark, aqua park, alışveriş dükkanları ve merkezleri, konaklama tesisleri, her türlü kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayan alanlar, parklar, bahçeleri, spor tesisleri ve daha birçok tesis ve sosyal alanla misafirlerini ağırlamaktadır. Bölge geneline yayılan konaklama tesisleri, tatil köyleri, karasu denize 0 otelleri ve pansiyonları da misafirlerine oldukça ucuz ve uygun konaklama imkanı sunmakta, turizmciler karasuda oldukça düşük bütçelerle mükemmel, oldukça verimli, eğlenceli ve dopdolu bir tatili oldukça uygun fiyatlara gerçekleştirebilmektedir.
Oldukça kazançlı fırsatlar teşkil eden karasu emlak konut platformu büyük bir yükseliş de tabi durumda. Karasuya ulaşım alanında yapılan dev projeler bölgeyi oldukça etkilemiştir. Tamamlanan karasu limanı deniz yolu taşımacılığında bölgeye oldukça büyük bir önem kazandırırken demiryolu projesi içinde çalışmalar başlamıştır. Karayolu ulaşımı da oldukça gelişen karasuda ayrıcı Kuzey Marmara otoyol bağlantısı tamamlandığında bölgenin İstanbula olan uzaklığı bir saate düşecektir. Bunun yanı sıra sanayi projeleri de Karasunun yükselen değerlerine büyük katkılar sağlamaktadır. Şehrin göbeğinde bütün imkanların ayaklarınızın altında olduğu denize sadece yürüme mesafesinde yer alan Ekşioğlu inşaatın bu muhteşem yatırım fırsatlarını değerlendirmek için beklemeyin. Ekşioğlu inşaat yatırımcıların en iyi imkanlarla ve ödeme koşullarıyla karasuda karlı bir konut yatırımına sahip olmaları için düzenledikleri ödeme kampanyalarından faydalanmak bütçeniz dahilinde ister banka kredisi isterseniz elden 40 ay senet 0 faiz senet imkanıyla yatırımınızı gerçekleştirmek, firmanın muazzam güzellikteki projelerini yerlerinde görüp değerlendirmek ve Ekşioğlu inşaat satış ofisine ulaşım sağlamak için 0212 503 48 83 numaralı telefondan ücretsiz karasu turu servis kaydınızı oluşturun. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve her fırsatta yatırımcılarının yanında yer alan Ekşioğlu inşaatın 6 yıl garantili bunun yanı sıra takas imkanı bulunan projelerinde karasu da oldukça güvenilir bir firmayla yatırımlarınızı gerçekleştirip Ekşioğlu inşaatın deneyim ve birimlerinden faydalanarak karlı bir konut sahibi olup yaz karasuda yaşamın ve tatilin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68