Karasu Satılık Yazlık İlanları Fiyatları Emlak Konut Sektörü

karasu evleri

Ekşioğlu inşaat Karasu ‘nun önde gelen ve en büyük inşaat şirketlerinin başında olup karasuya yıllardır hizmet verip onlarca farklı karasu satılık yazlık projesini hayata geçiren bir firmadır. Karasu’nun çeşitli bölge ve mahallelerinde bugüne değin tam 45 farklı emlak konut projesine imzasını atan firma bugün yurtiçi ve yurtdışında adını duyurduğu yatırımcı kitlelerince en fazla tercih edilen inşaat firmalarının başında gelmektedir. Karasu’da yatırımcıların en fazla talep gösterdiği karasu evleri ve karasu satılık daire projelerine Her dönem bir yenisini ekleyen Ekşioğlu inşaat bugün 10’un üzerinde konut projesi satıştadır. Yatırımcılar için en fazla Seçeneğin Yer aldığı ekşioğlu inşaat hem müşterilerine vermiş olduğu güven hem de elde ettiği ünle bugün Karasu’da en fazla talep gören inşaat şirketi konumundadır.

karasu-satilik-yazlik-ilanlari-fiyatlari-emlak-konut-sektoru-3

Ekşioğlu inşaat Karasu’ya yıllardır büyük katkılar sağlayan binlerce yatırımcıyı konut sahibi yapan, her dönem düzenlediği kampanya ve ödeme koşullarıyla yatırımcıların gönlünde taht kuran Karasu’nun en büyük inşaat şirketidir. Bugün Karasu’nun belirli yerleşim bölgelerinde ve mahallelerinde hayata geçirdiği konut projeleri ile yatırımcıları karasuya çeken ekşioğlu inşaatta bugün Karasu’da eşi benzeri görülmemiş bir ödeme seçeneği de mevcuttur. Ekşioğlu inşaat önceki dönemlerde sadece topraktan olan projeleri nde geçerli 24 ay sürekli ödeme kampanyasını genişleterek Ekşioğlucity Projesi dışındaki tüm projelerini bugün elden 40 ay sıfır faiz senet ile ödeme seçeneği ile yatırımcılara sundu. Yatırımcılar sosyal medya ve Google gibi ortamlarda rastladıkları bu muhteşem ödeme kampanyası detaylarına hemen ulaşıp hem yükselen değerleri hem de turizmi ile oldukça popüler bir hal alan karasu da bu yatırım fırsatını kaçırmamak için karasuya olan ziyaretlerini hızlandırmışlardır. Yatırımcılar hem kendi imkanları doğrultusunda hem de Ekşioğlu inşaatın sunduğu ücretsiz turlarla ekşioğlu inşaat satış ofisine gelerek firmanın birbirinden muhteşem güzelliğe sahip konut fırsatlarını değerlendirmeyi almışlardır. Bugün yeni mahalle bölgesinde, karasu limanı çevresinde, karasu yalı mahallesinde, karasu kocaali mevkiinde Ve karasu sahil kesiminde site içi havuzlu bir site dışı bina şeklinde yapılandırmış olan konutlar yoğun bir ilgi görmektedir. Tamam mı denize 100 metre ila 500 metre arasında konumlanan bunun yanı sıra zemin taraması yapılıp radye jeneral sistemlerden yararlanarak depreme oldukça dayanıklı binalar inşa eden, Her biri farklı güzellikteki karasu manzaralarına sahip ve farklı imkanlar sunan karasu evlerinde muhteşem bir deniz turizminin keyfini yaşarken aynı zamanda oldukça kazançlı bir yatırım da kazanabilirsiniz.

karasu-satilik-yazlik-ilanlari-fiyatlari-emlak-konut-sektoru-4

Yılların birikimi ve tecrübesiyle her zaman müşterilerin beklentileri doğrultusunda konutlar inşa eden ve bu konutları herkesimden yatırımcının sahip olabileceği fiyatlarla ve ödeme koşullarıyla satışa sunan Ekşioğlu inşaatın bu fırsatlarından yararlanarak birikimlerinizi yatırıma dönüştürmek için geç kalmadan Karasu’nun En köklü ve en güvenilir firmasıyla çalışmaya başlayabilirsiniz. Her zaman yatırımcılarının yanında olan ve konutları belirli sürelerle garantili olarak satışa sunup ayrıca kendi aralarında takas imkanı sağlayan Ekşioğlu inşaatın fırsatlarla dolu yatırım seçenekleri arasında yatırım yapacağınız veya yapmak istediğiniz konutu kendiniz görüp beğenmek ve değerlendirmek için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayıp Ekşioğlu inşaatın hafta sonu İstanbul kalkışlı ücretsiz turlarına servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Birbirinden değerli bu yatırım seçenekleri arasında sizlerde yerlerinizi alıp çok kısa bir zamanda konutlarınızdan kar elde etmeye başlayabilirsiniz. Karasu’ya gelmeden Ekşioğlu inşaatın bu muhteşem projeleri hakkında bilgi sahibi olup projelerin görselleri ne site üzerinden ulaşabilir bunun yanı sıra projeler hakkında tüm detaylı bilgiye site üzerindeki canlı destek hattından da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68