Karasu Satılık Yazlık Bahar Ayları Yaklaştı Muazzam Güzellikleri ile Sizi Bekliyor

karasu evleri

Ekşioğlu inşaat Karasu’da inşa ettiği satılık karasu yazlıklarıyla ve karasu evleri ile Karasu’nun en çok tercih edilen firması olmaya devam ediyor. Karasu genelinde birbirinden farklı karasu satılık daire ve karasu evi inşa eden ve birbirinden farklı bu konut projelerini yıllardır yatırımcılarına sunan ekşioğlu inşaat bugün ününü hem yurt içinde hem de yurtdışında emlak Konut platformunda oldukça geniş bir kitleye duyurmayı başardı. karasu satılık yazlık Çünkü ekşioğlu inşaat Karasu’da bugüne değin onlarca farklı konut projesini hayata geçirip yatırımcılarla buluşturarak hem oldukça güvenilir bir firma olduğunu kanıtladı hem de konut projelerinin çeşitliliği ile herkesimden yatırımcı Karasu’da konut sahibi yapmayı başardı. Bugün basın yayın organları, sosyal medya mecraları ve Google gibi ortamlarda adını sıkça görüp projelerinden haberdar olduğumuz ekşioğlu inşaat karasu kocaali mevkiinde bugün tam 46. projesini yükseltiyor. Karasu’da her zaman ilklere imza atan ve birbirinden farklı konut projeleri ile yatırımcıları cezbeden ekşioğlu inşaat Karasu’nun farklı bölgelerinde ve mahallelerinde hayata geçirdiği bu projelerle Karasu’nun en büyüğü olmayı da sürdürüyor.

karasu-satilik-yazlik-bahar-aylari-yaklasti-muazzam-guzellikleri-ile-sizi-bekliyor-1

İnşa ettiği konut projeleri her dönem Karasu’da topraktan olarak bile satışa çıktığı anda bir çoğu satılan, Ülkemizde yatırımcı kitleleri arasında oldukça tanınan bunun yanı sıra düzenlediği ödeme koşulları ve kampanyalarla yatırımcıları cezbedip adeta Karasu’da yatırım yapmaya zorlayan Ekşioğlu inşaat sürdürdüğü projeleriyle önümüzdeki yıllarda adından daha çok söz ettirceğe benziyor. Çünkü Ekşioğlu inşaatın konut projeleri yediden 70’e herkesi cezbedip uygun ödeme koşullarıyla ve konut farklılıklarıyla her ihtiyaca ve her bütçeye uygun bir konut projesi barındırarak herkesin Karasu’da yazlık ve daire sahibi olmasına imkan sağlıyor. karasu satılık yazlık Ekşioğlu city gibi denize sıfır konumda ödüllü bir projesi bulunan, Ekşioğlu göl evleri ile adeta bir rekora imza atıp projenin çok büyük bir çoğunluğunu daha topraktan satışa çıktığı anda yatırımcılarla buluşan, Aqua parklı projesiyle Özellikle Çocuklu ailelerin gönlünü feteden ekşioğlu inşaat karasudaki konut yatırımlarını dur durak bilmeden sürdürüyor. Bugün Karasu genelinde 10un Üzerinde projesi ile satışta olan hem site içi havuzlu konut projeleri hem de site dışında yapılandırdığı normal bina Projeleri ile yatırımcıların akınına uğrayan, karasu yeni mahalle’de, karasu plaj bölgesinde, karasu yalı mahallesinde Ve karasu limanı çevresinde birbirinden farklı konut projeleri ile satışta olan Ekşioğlu inşaat Karasu’nun eşsiz doğal güzellikleri arasında yapılandırdığı ve her biri muazzam bir karasu manzarasına sahip olan yazlık ve dairelerini bugün hem Banka kredisi hem de Senetli satış seçeneği ile yatırımcılara sunmuştur. Yatırımcılar bitmiş tüm projelerde belli bir peşinat oranı verdikten hemen sonra konutlarının hem anahtarlarını hem de tapularını alıp Karasu’da yaşamın ve eşsiz bir tatilin tadını çıkarırken Ödemelerini kalan kısmını banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yapabilmektedir. Bunun yanı sıra faiz oranı olmadan konut yatırımı yapmak isteyen müşterilerinden gelen talebi değerlendiren ve yatırımcılarının daha iyi imkanlarla konut sahibi olmalarını sağlamak amacıyla Ekşioğlu inşaat kısa bir süre önce başlattığı senetle ödeme kampanyasıyla Ekşioğlucity Projesi hariç tüm projelerinde %25 peşinat oranından sonra kalan kısmı elden tam 40 ay sıfır faiz senet seçeneğe ile taksitlendirme yapmaktadır. Karasu’da bir daha rastlanmayacak bir kampanyaya imzasını atıp bugün Karasu’da konut sahibi olmanın en avantajlı ve en faizsiz fırsatını yatırımcılarına sunmuştur.

karasu-satilik-yazlik-bahar-aylari-yaklasti-muazzam-guzellikleri-ile-sizi-bekliyor-2

Ekşioğlu karasu inşaatın herkesimden yatırımcıya hitap eden bu ödeme koşullarıyla bugün Karasu’da yatırımlarınızı gerçekleştirip Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu bu eşsiz ödeme kampanyalarından yararlanıp ayrıca firmanın yakın zamanda sonlandıracağı 40 ay sıfır faiz senetle ödeme seçeneğinden yararlanıp karasu evlerinde yerlerinizi almak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu ücretsiz karasu turlarına servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Ücretsiz turlar eşliğinde ulaşım sağlayabileceğiniz ekşioğlu inşaat satış ofisinde profesyonel bir hizmetle uzman satış müdürleri eşliğinde tüm projeleri gezip yerlerinde görüp değerlendirip ister fikir edinip isterseniz aynı anda yatırımınızı gerçekleştirip sonrasında ücretsiz turlarla tekrar evlerinize kadar bırakılmaktasınız.

karasu-satilik-yazlik-bahar-aylari-yaklasti-muazzam-guzellikleri-ile-sizi-bekliyor-3

Tüm bu hizmetlerden ve her zaman yatırımcısının yanında olan Ekşioğlu inşaatın sundu avantajlardan faydalanmak için geç kalmadan sizlerde ücretsiz karasu turlarına servis kaydınızı yaptırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68