Karasu Evleri Hemen Tapu Hemen Tatil Fırsatı Lüx Projeler Bizi Takip Edin

karasu-satilik-yazlik-6-ay-2017-3

Sakarya’nın Karasu ilçesi oldukça merkezi bir lokasyona sahip olup, ulaşım alanında oldukça büyük gelişmeler gösterip hem yatırım hem de tatil fırsatlarıyla öne çıkan bir bölgedir. Karasu evleri Ve karasu satılık daire projeleri son yılların En büyük gelişmelerini yaşayıp, bireysel yatırım aracı olarak büyük bir talep görmektedir. Karasu’da oldukça geniş bir platformda yer alan karasu satılık daire leri ve karasu evlerinin Bu kadar çok tercih görüp bu kadar hızlı pirim ve değer kazanması yatırımcılara oldukça büyük avantajlar kazandırmakta. karasu satılık yazlık Bugün Karasu’da bireysel yatırımcılar kadar kurumsal yatırımcılar da yatırımlarını sürdürüp Karasu ve genelinde sahip olduğu karasu arsalarını ve arazilerini bölgede faaliyet gösteren İnşaat şirketleri ile bir arada yürüttükleri çalışmalarla günümüzün en karlı yatırım araçları arasında gösterilen karasu evlerine dönüştürmektedir.

karasu-evleri-hemen-tapu-hemen-tatil-firsati-lux-projeler-bizi-takip-edin

Bu durum bölge genelinde konuk yatırımcıların olduğu kadar arsa yatırımcılarının da dikkatini çekmekte yatırımcılar bütçeleri doğrultusunda ister satılık karasu evlerinden isterlerse karasu satılık arsa ve arazilerinden edilebilmektedir. Ancak son yıllarda Karasu’da büyük gelişmeler gösteren emlak konut sektörü ile Karasu’da bugün özellikle denize yakın mevkilerde karasu satılık arsaları veyahutta arazileri bulmak oldukça zor bir hale gelmiştir. Çünkü son yılların yatırım şehri olarak anılan Karasu’da karasu satılık arsa ve arazilerin yerlerini bugün oldukça modern konut projeleri almıştır. Çünkü Karasu’da konut fiyatları sürekli olarak bir değer artışı gösterip yatırımcılar tarafından büyük talepler görmektedir. Ancak her fırsatta yatırım şehri olarak anılan ve oldukça karlı konut projelerini bünyesinde barındıran Karasu Konut yatırımları ile olduğu kadar turizim özellikleriyle de ön plana çıkan bir bölgedir. 24 km uzunluğunda mavi bayraklı, altın kumdan plajlara sahip olan ve tertemiz bir denizi bulunan karasu son yılların en popüler turizim şehirlerinden birisi haline gelmiştir. Yani Karasu’da alınan ve sahip olunan bir konut bugün yatırımcılarına oldukça farklı avantajlar sunmaktadır.

karasu-evleri-hemen-tapu-hemen-tatil-firsati-lux-projeler-bizi-takip-edin-2

Bunlara bir de bölgede faaliyet gösteren firmaların rekabet halinde olmaları ve daha fazla yatırımcı hitap etmek için çeşitli kampanya ve ödeme koşulları düzenlemeleri eklendiğinde Karasu’da konut sahibi olmak bugün oldukça karlı ve kolay faaliyet haline gelmiştir. Diyelim ki birikimlerinizi değerlendirmek üzere yatırımların en hızlı olduğu ve en hızlı prim yaptığı Karasuyu tercih ettiniz. Karasu sınırlarına girer girmez sizleri oldukça modern konut projeleri karşılamaktadır. Bölgede özellikle sahil bölgesi ve çevresinde konumlanmış olan ve denize sadece yürüme mesafesinde bulunan site içi havuzlu konut projeleri bugün bölgede en fazla tercih edilen konutlardır. Ancak Karasu’nun hemen deniz kenarında yer alması ve bunun yanı sıra deniz ellik etkisi ile deniz korozyonu yaşanması yapılarda yıllar içinde yıpranma da meydana getirmektedir. Yatırımcılar konut seçimlerini ve tercihlerini yapmadan önce İlk olarak firmaların konutların özellikle dış cephelerinde kullandıkları malzemeleri değerlendirmeleri gerekmektedir. Çünkü son yıllarda gelişen teknolojiyle birlikte inşaatlarda kullanılan malzemeler oldukça kaliteli bir hal almış özellikle deniz korozyonundan etkilenen bu malzemelerin yerini günümüzde daha dayanıklı malzemeler almıştır. Bu durum deniz korozyondan etkilenen bir tahribata neden olan yapılarda yaşanan yıpranmaları geciktirmekte, konutlar daha geç restorasyona girip restorasyon masraflarınızda azalmaktadır. Karasu’da konut yatırımlarınızı değerlendirirken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise deprem kuşağında yer alan karasu da konutların zemin taramalarının yapılıp depreme dayanıklı olarak inşa edilmiş olmaları gerektiğidir.

karasu-evleri-hemen-tapu-hemen-tatil-firsati-lux-projeler-bizi-takip-edin-3

Karasu’nun en büyük inşaat şirketlerinin başında gelen ekşioğlu inşaat tüm bu kriterleri sağlayıp konutlarının hem dış cephelerinde hem de iş cephelerinde Son derece dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanıp, konutlarını deprem Yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirip, hem dış görüntüleri hem de iç Cephe kullanım alanlarıyla Ve denize sadece yürüme mesafesinde bulunmasıyla Her dönem tercih edilebilirliğini sürdürmektedir. Birbirinden farklı avantajlar ve kampanyalarla satışa sunmak hem banka kredisi hem de senetle ödeme seçeneği bulunan tamamı yeni durumdaki karasu evleri ne ekşioğlu inşaat güvencesiyle sahip olup ayrıca firmanın sunmuş olduğu garanti ile ve kendi projeleri arasında ki takas sistemi ile yatırım tercihlerinizi Ekşioğlu inşaattan yana kullanmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak Ekşioğlu inşaatın sunduğu ücretsiz karasu turlarına servis kaydınızı yaptırabilirsiniz. www.eksioglukarasuyazlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68