Sakarya Karasu Satılık Yazlık 1.Sınıf Evler

ekşioğlu inşaat

Sakarya karasu hem yatırım hemde tatil açısından oldukça gelişmekte olan bir şehir ilan ve fiyat bilgisi için araştırma yaptığınızda karşınıza çıkacak seçenekleri değerlendirmek biraz zor olsada karasuda satılık yazlık ve daireleri yerinde görüp araştırmak en iyi yöntemlerden

Karasu yatırımların ve yatırımcıların adresi olmaya devam ediyor. Karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri ile ülke genelinden ve yurtdışından konut yatırımcılarını bünyesine çeken Karasuda emlak konut sektörü her geçen gün gelişme göstermektedir. Karasu satılık daire leri Ve satılık karasu evleri her geçen dönem biraz daha gelişme gösterip ilerleyen ve dev projelere ortaklık eden Karasu’da oldukça cazip bir yatırım aracı haline gelmiştir. Hem ülke içi hem de ülke dışından yatırımcıların rağbet ettiği Karasu’da karasu gayrimenkul alanında oldukça farklı yatırım fırsatları yar almaktadır. karasu satılık yazlık Sürekli olarak büyük gelişmeler gösteren, farklı sektörlerde ki çalışma ve projelerle ön plana çıkan Karasu günümüzün en popüler yatırım merkezlerinden biridir. Çünkü karasu sürekli olarak Yeni sanayi yatırımlarına ve yeni projelere evsahipliği yapıp hem firmaların hem de konut yatırımcılarının oldukça dikkatini çeken bir bölgedir.

 

Deniz turizmiyle ve doğal güzellikleriyle ön plana çıkan karasu son yıllarda dev sanayi projelerini ev sahipliği yapmaya başladı. Hem Karasu’da hem de Sakarya’da yaşanan sanayi alanındaki yatırımlar bölgeyi üst düzey yatırımların yaşandığı bir cazibe merkezi haline getirdi. Geçtiğimiz günlerde tamamlanıp açılan karasu limanı da bölge genelindeki sanayi yatırımlarının hızlanmasına sebep oldu. Bölge yeniliklere oldukça açık, gelişme potansiyeli çok yüksek olup her anlamda yatırımcıları cezbetmektedir. Ancak doğal güzellikleri ile ön plana çıkan bölgede bugün hayata geçirilmesi için çalışmalara başlanın Sanayi projelerinin Karasu’da Çevre ve deniz kirliliği yaratmaması hususunda da oldukça seçici davranılmakdadır. Yani bölge her önüne gelen sanayi kuruluşunun gelip projelerini gerçekleştirebileceği bir bölge değildir. Çünkü karasu eşsiz doğasıyla, doğal güzellikleriyle ve deniz turizmi İle oldukça popüler olan birbirinden farklı tabiat güzelliklerini evsahipliği yapan bir bölgedir. Bu sebeptendir ki Karasu’da sanayi kuruluşları alanında oldukça seçici davranmaktadır. Çünkü bölgenin doğal yapısını, doğal güzelliklerine ve deniz ne zarar getirmeyecek üstdüzey sanayi kuruluşları Karasu’da bugün yer edinebilmektedir. Bu firmaların başına gelen ve geçtiğimiz yıl Karasu’da yatırım yapacağını duyuran BMC firmasının milyon dolaraca liralık yatırımla Karasu’da açmayı düşündüğü fabrika içinde bugün çalışmalar devam etmektedir. Karasudaki Sanayi faaliyetlerine ciddi bir boyut kazandıracak olan BMC firmasının bu dev savunma sanayi yatırımı için bugün hiçbir olumsuz gelişmenin yaşanmadığı, projenin en kısa zamanda hayata geçirilip Karasu’da büyük bir istihdam sağlayıp bölge oldukça ciddi bir değer kazandıracağı belirtilmektedir. Ülkemizin önde gelen firmalarından biri olan gazi metalin de Karasu’da bir fabrika projesinin bulunduğu bugün basın yayın organlarında oldukça geniş bir yer tutmaktadır. Hem hali hazırda mevcut olan sanayi yatırımları hem de karasu limanının tamamlanmış olmasıyla önümüzdeki yıllarda çekeceği sanayi kuruluşlarıyla önümüzdeki yıllarda hem sanayinin hem de ihracatın ciddi boyutlara ulaşılacağı tahmin edilen karasu bu gelişmelerle değerini çok daha fazla artıracaktır. Oldukça çekici bir yatırım merkezi haline gelen Karasu’da yaşanan tüm bu gelişmeler özellikle emlak konut piyasasını yakından ilgilendirmektedir. Karasu’nun hızla yükselen değeri bölgeye sürekli olarak yeni konut yatırımcılarını çekmekte, Karasu’nun artan değerine karşı koyamayan yatırımcılar bölgeye gelip birbirinden farklı mahallelerde ve bölgelerde yer alan karasu evlerini ve Karasu yazlık dairelerini değerlendirip oldukça karlı yatırımlara İmzalarını atmaktadır. Çünkü henüz yeni gelişmeye başlayan ve firmaların da gözdesi durumunda olan karasuya yapılan her yeni yatırım bölgenin de yerini önlenemez bir şekilde artırmaktadır.

 

Konut yatırımlarının bugün oldukça hızlı prim yaptı ve popüler olduğu Karasu’da on binlerce konut yatırımcısı arasında sizlerde yerinizi alıp firmaların düzenlemiş olduğu kampanya ve ödeme koşullarından yararlanıp belli birikmişlerinizi bölge genelindeki konutlara peşinat olarak verip günümüz piyasa koşullarına göre oldukça ucuz ve uygun sayılan karasu konutlarında yerlerinizi alabilirsiniz. Google earth üzerinden Karasuda yer alan firmaların satış ofislerinin konumlarını ulaşıp ayrıca bölgenin önde gelen ve en çok tercih edilen inşaat firması olan Ekşioğlu inşaatın hafta sonu İstanbul Avrupa ve anadolu yakası genelinden düzenlediği ücretsiz karasu turlarınada katılım sağlayabilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu ücretsiz karasu turu servisinden faydalanmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefondan ücretsiz servis kaydınızı oluşturabilir ekşioğlu inşaat satış ofisini ziyaret ederek firmanın onlarca farklı konut projesinden birine ister banka kredisi isterseniz senetle ödeme seçeneğinden faydalanarak sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68