Karasu Evleri Sakarya Daire İnşaat Çalışmaları

karasu-evleri-yazlik-karasuda-bakilir-3

Karasu’da yatırım fırsatları devam ediyor yatırımcılar karasu evleri ni ve karasu satılık daire projeleri değerlendirmek üzere karasuya akın ediyor. Her geçen gün hem belediyenin hem de özel kuruluşların yapmış oldukları çalışmalar ve projelerle değerini artırmaya devam eden Karasu’da karasu satılık yazlık ları ve satılık karasu evleride değerlerine değer katarak yatırımcıların en favori konut projeleri arasında yer almayı başarıyor. Bugün Yurtiçi ve yurtdışından on binlerce konut Yatırımcısına hizmet eden bölgede emlak konut projelerine olan ilgi aşikardır.

karasu-evleri-sakarya-daire-insaat-calismalari-1

Oldukça büyük bir platformda yer alan ve günümüzün en karlı konut projelerine ev sahipliği yapan karasu artan değerleriyle, yatırımcılar için onlarca farklı konut seçeneğini ile ve bunun yanı sıra ucuz ve uygun fiyatlarıyla yatırımcıları cezbediyor. Bölge özellikle yakın konumundan dolayı İstanbul’dan yatırımcıları ağırlıyor. Bilindiği gibi karasu İstanbul’da oldukça yakın konumda yer alıp İstanbul’a sadece 1,5 saatlik Bir mesafede yer almaktadır. Marmara bölgesinin tatil başkenti olarak gösterilen ve bunun yanısıra artan değeri ile yatırımcıların gündeminden düşmeyen bölge halihazırdaki yakın konumunun sahil otoyol projesinin tamamlanmasının ardından daha da yakınlaşacağı İstanbul’dan yatırımcıların akınına uğruyor. İstanbul’da yaşayan ve İstanbul’daki konut fiyatlarının oldukça pahalı olmasından yakınıp konut sahibi olamayan yatırımcılar ellerindeki birikmiş gelirlerini Karasu’ya gelip böyle genelinde satışta olan karasu evlerine ve karasu satılık daire projelerine peşinat olarak verip bitmiş projelerde konutlarının tapularını hemen teslim alabilmektedir. Özellikle Karasu’da yıllardır faaliyet gösteren ve Karasu’nun en köklü inşaat firmalarının başında gelen Ekşioğlu inşaatın düzenlemiş olduğu kampanyalar yatırımcılar için büyük bir fırsat niteliği taşımaktadır. Ekşioğlu inşaat karasu genelinde hayata geçirdiği bitmiş tüm projelerini oldukça cazip ödeme koşullarıyla yatırımcıları sunmaktadır.

karasu-evleri-sakarya-daire-insaat-calismalari-2

Banka kredisi ile ödemesi bulunan ve herkesimden yatırımcının konut sahibi olmasını sağlayan ekşioğlu inşaat bugün Karasu genelinde satışa sunduğu projeleri nde 1 + 1 daireler için 10.000 TL ya da 15.000 TL peşinat 2 + 1 daireler içinse 20.000 TL ya da 25.000 TL peşinat alarak kalan kısmı banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yapmaktadır. Oldukça ucuz ve düşük fiyat oranlarıyla ödemesi bulunan bu konut projelerinde yatırımcılar isterlerse kullanmadıkları konutlarını yıllık veya sezonluk olarak karasuya gelen tatilcilere karasu sahibinden günlük kiralık yazlık veya karasu sahibinden kiralık daire olarak kiraya verip aldıkları kira geliri İle konut taksitlerinin büyük bir bölümünü ödeyebilmektedir. 1 + 1,2 + 1,3 + 1,2 + 1 dubleks 3 + 1 dubleks daire seçeneklerinin bulundu ayrıca site içerisinde havuzlu olarak veyahutta site dışı normal bina şeklinde yapılandırmış olan konut projeleri arasında yatırımcılar bütçelerine en uygun konuta Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu ücretsiz servis imkanı da gelip yerlerinde görüp değerlendirme imkanına sahiptirler. Karasu’da bugüne değin 40’ın üzerinde projeye imza atıp yatırımcılarla buluşturan ekşioğlu inşaat bugün konut yatırımcıları açısından eşi görülmemiş bir fırsat daha sunmaktadır. Ekşioğlucity Projesi haricindeki tüm projelerini banka kredisi ile ödemenin yanı sıra elden senet seçeneğe ile de ödeme yapan firma senetlerindeki taksit oranını tam 40 aya çıkarmıştır. Yatırımcılar daire bedellerinin %25’i oranında verecekleri peşinatlardan hemen sonra bitmiş dairelerin anahtarlarını ve tapularını hemen teslim alıp Ödemenin kalan kısmını elden tam 40 ay sıfır faiz senet seçeneği ile ödeyebilmektedir.

karasu-evleri-sakarya-daire-insaat-calismalari-3

Bugün Karasu’da faizsiz konut sahibi olmanın en büyük fırsatını yatırımcıları sunan ekşioğlu inşaat hem bu ödeme kampanyaları hem ucuz fiyat koşulları hem de oldukça farklı seçenekteki konut projeleri ile yatırımcıların en favori firmaları arasında yer almaktadır. Karasu’nun en büyük inşaat şirketi olan ve bugüne değin hayata geçirdiği projelerle yatırımcıların güvenini kazanan ekşioğlu inşaatla sizlerde birikimlerinizi karlı bir yatırıma dönüştürüp aynı zamanda karasudaki deniz turizmi faaliyetlerinden ailenizle ve sevdiklerinizle beraber sınırsızca faydalanıp karasu evleri nde ve karasu satılık daire projelerinde yerlerinizi almak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayıp Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu ücretsiz karasu turlarına servis kaydınızı yaptırabilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın karasu’nun en popüler mahallelerinde hayata geçirdiği her biri ayrı bir karasu manzarasına sahip tamam mı denize yürüme mesafesinde ve yeni durumda olan Konut projeleri arasından bütçenize en uygun konutu ekşioğlu inşaat satış ofisine gelerek kendiniz belirleyebilirsiniz. Ücretsiz turlar haricinde kendi imkanlarınızla ekşioğlu inşaat satış ofisini ziyaret etmek veyahutta konut projelerinin konumlarını ulaşıp projeler hakkında daha detaylı bilgi sahip olmak için Google earthdan konum bilgilerini de ulaşabilirsiniz.  www.eksioglukarasuyazlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68