Karasu Evleri Emlak Favori Popular Konut İlanları İçin Bizi Takip Edin

karasu evleri

Ekşioğlu inşaat karasu satılık yazlık larıyla ve karasu satılık konutlarıyla Son yılların en popüler inşaat firmalarından biri haline geldi. Değeri her geçen gün yükselen Karasu’da ekşioğlu inşaat imzasını attığı karasu satılık daireleri ile karasu evleri ile yatırımcıların en favori firmaları arasında yerini çoktan aldı. Çünkü ekşioğlu inşaat karasu daHer ihtiyaca, bütçeye ve zevke yönelik bir konut projesi bulmak mümkün hale geldi. Karasu satılık evleri ve karasu yazlık dairelerinin Büyük talepler gördüğü Karasu’da ekşioğlu talepleri karşılayabilmek adına Karasu’da konut projelerine hız vermiştir. Ekşioğlu inşaat Karasu’daki projelerini genellikle site içinde havuzu olarak inşa edip ayrıca site dışı Normal bina şeklinde konut projeleri de yapılandırmıştır.

karasu-evleri-emlak-favori-popular-konut-ilanlari-icin-bizi-takip-edin-1

Ancak Ekşioğlu inşaatın Karasu’da satılık müstakil ev veya satılık müstakil villa gibi projeleri bulunmamaktadır. Müşteriler bugün her ne kadar site içi havuzlu karasu satılık daire leri ve karasu yazlıklarına talep gösterseler de Ekşioğlu inşaata gelen müşterilerden bazıları Karasu’da müstakil satılık yazlık veya Karasu’da müstakil ev almak istediklerini belirtmektedirler. Ancak ekşioğlu inşaat ta ve Karasu’da hemen hemen hiçbir firmada satılık müstakil ev veya karasu satılık müstakil yazlık bulmak bugün pek mümkün değildir. Çünkü hem maliyetlerinden hem de site içi havuzlu konut projelerinin sağladığı imkanları sağlamadıklarından dolayı günümüzde Karasuda yazlık müstakil evler tercih edilmemektedir. Karasu’da yatırımcılar tarafından hem tatil hem de karlı bir yatırım aracı olduğu için edinilen karasu yazlıkları ve karasu evleri bugün hem yatırımcılarına hem de karasuyu tercih edilen tatilcilere büyük avantaj sağlamaktadır. Kısa zamanda elde ettiği kar getirisi ile yatırımcıların yüzünü güldüren bu konutlar aynı zamanda yaz sezonunda yatırımcıları tarafından kiraya verilerek hem yatırımcılarına büyük bir kira getirisi elde ettirmekte hem de tatilcilere kendi konutlarında kendi evlerinin rahatlığında bir tatil imkanı sunmaktadır. Ayrıca bu konutlar otel ve pansiyonlardaki konaklamalara göre çok daha uygun fiyatlara mal olmaktadır.

karasu-evleri-emlak-favori-popular-konut-ilanlari-icin-bizi-takip-edin-3

Yaz sezonunda karasu’nun hemen her yerinde görebileceğiniz karasu sahibinden kiralık yazlık ve daire ilanlarının yanında Google üzerinden de konutların sahibinden kiralık ilanlarına ulaşabilirsiniz. Yaz sezonunda Karasu’nun en kalabalık ve en eğlenceli noktalarından birisi olan 32 evler bölgesinde bugün satışta olan karasu 32 evler satılık yazı projelerini değerlendirebilir bunun yanı sıra doğası, huzurlu ortamı ve muhteşem güzellikleriyle yatırımcısını karlı bir yatırım fırsatının yanı sıra doğayla iç içe bir tatil ve yaşam olanağı sunan yeni mahalle evlerinde, bunun yanı sıra karasu limanının hemen yanında bulunan değerini karasudaki diğer noktaları oranla daha hızlı artıran yeşilvadi evlerinde veyahutta denize sıfır konumda bulunan bunun yanı sıra lüks ve ihtişamı bir arada sunan Ekşioğlucity projesinde veya Karasu’nun yükselen yıldızı olan karasu kocaalideki Melis evlerinde Ekşioğlu inşaatın konut ve yatırım fırsatları değerlendirebilirsiniz. Oldukça cazip ödeme koşulları ve kampanyalarla satışa sunulan Ekşioğlu karasu inşaatın bu projelerini elden senet veya banka kredisi ile ulaşmanız da mümkün. Ekşioğlu inşaatın karasu’nun hemen her yerinde yapılandırdığı ve altına imzasını attı onlarca konut projesi yatırımcılar tarafından büyük bir talep görse de yatırımcılar bugün Karasu’da karasu satılık arsa fırsatlarınıda değerlendirmektedirler. Bölgedeki konut fiyatlarını oranında daha düşük ücretler de satışa çıkan karasu ucuz arsaları ve arazileri bugün özellikle denizköy mevkiinde büyük talep görmektedir. Tıpkı Kocaali gibi Karasu’nun yükselen değerleri arasında yerini yavaş yavaş almaya başlayan karasu Denizköyde de yatırımlarımızı gerçekleştirmek için bugün karasu satılık arsa Ve arazi seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

karasu-evleri-emlak-favori-popular-konut-ilanlari-icin-bizi-takip-edin-2

Bölgeyi daha yakından görüp tanımak Ekşioğlu inşaatın yatırımcılar tarafından öve öve bitirilemeyen denize yürüme mesafesinde ki projelerini binlerce yatırımcı gibi ücretsiz karasu turları eşliğinde gelip yerlerinde görüp değerlendirmek için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından düzenlenen turlara servis kaydınızı yaptırabilirsiniz. Tamamı doğal gaz bağlantılı, depreme dayanıklı, oldukça ferah iç cephe alanına sahip bunun yanı sıra havuzlu konut projelerinde yerlerinizi bugünden alarak Ekşioğlu inşaatın kısa süreliğine sunmuş olduğu kampanyalardan faydalanabilir birikimlerinizi Karasu’da oldukça karlı ve akıllıca bir yatırıma dönüştürebilirsiniz.  www.eksioglukarasuyazlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68