Karasu Evleri Sakarya Ekşioğlu İnşaat Daire Yazlık Evleri

karasu-sahili-plaji-ve-satilik-yazlik-evleri-

2017 yılında uzun yaz tatilinizi kendi evinizin konforunda, kendi konutun uzun rahatlığında gerçekleştirmek için Kara suyu değerlendirmenin tam zamanı. Karasu satılık yazlık ları ve bunun yanısıra satılık karasu evleri son yıllarda Karasu’nun yükselen değerleri arasında yerini çoktan almıştır. Birikimlerini karlı bir yatırıma dönüştürmek isteyen bunun yanı sıra aldıkları konutlarında yaz sezonunu da geçirmek isteyen yatırımcılar günümüzde Karasu’ya gelerek Karasu’da şu an satışta olan birbirinden farklı karasu satılık daire projesini değerlendirmektedirler.

karasu-evleri-sakarya-eksioglu-insaat-daire-yazlik-evleri-1

Yatırımcılar özellikle son yıllarda yukarıda belirttiğimiz üzere hem karasudaki emlak konut projelerinin kısa sürede kar vaadetmesi hem de yatırımcılarına uzun bir yaz tatilinin anahtarını vermesi yatırımcıları cezbetmektedir. Ülkemizde her yıl milyonlarca kişi yaz tatili için kendilerine bir bütçe ayırmaktadır. İnsanların kendi gelir seviyelerine göre belirledikleri bu bütçeleri Bir yerden sonra kendi konutlarının sahibi olmak için değerlendirmek istemektedirler. Çünkü her yıl ailemize birlikte geçirdiğimiz tatiller bizleri oldukça pahalı maliyetlere denk gelmektedir. Özellikle Ege ve Akdeniz kıyılarında yazın tam ortasında yapılacak bir tatil Cep yakınmaktadır. Tatilciler bütün bir yılın stresini atmak için çıktıkları yaz tatilinde hem zamandan hem de maddi açıdan oldukça büyük kayıplar yaşamaktadır. Ancak yatırımcılar günümüzde bu durumu tersine çevirip her yıl yaz tatillerinde harcadıkları meblağları kendi konutularını almak için kullanmaya başlamışlardır. Özellikle Marmara bölgesi ve çevresinde yaşayan tatilciler günümüzde İstanbul’a en yakın noktada bulunan karasuyu değerlendirip İstanbul’a sadece 1 saat mesafedeki şehirde hem tatillerini hem de yatırımlarını oldukça ucuz ve uygun fiyatlara yapabilmektedirler. Tatilciler yaz sezonunda tatil giderleri için harcadıkları meblağları bugün karasu satılık yazlık larını veya karasu evleri ne peşinat olarak verip bitmiş dairelerde konutlarının anahtarlarını hemen teslim alıp ödemelerin kalan kısmını ise hem banka kredisi hem de elden senet ile ödeyebilmektedirler. Hem tatil hem de yatırım fırsatlarının oldukça ucuz ve uygun fiyatları yapılabildiği karasu ayrıca zamandan da büyük bir tasarruf sağlamaktadır.

karasu-evleri-sakarya-eksioglu-insaat-daire-yazlik-evleri-2

Yatırımcılar bölgenin tüm bu artı özelliklerini göz önüne alıp firmaların İstanbul’dan düzenlediği ücretsiz sORULARla veya kendi imkanlarıyla Karasu’ya gelip bölge genelindeki yazlık ve daire fırsatları değerlendirmektedir. Karasu’da oldukça geniş bir alanı üstüne kurulu olan site projeleri oldukça fazla sayıda olup herkesimden yatırımcının ihtiyacına ve bütçesine uygun olarak satışa çıkmaktadır. Özellikle ekşioğlu inşaat projelerini hayata geçirirken yatırımcıların taleplerini göz önünde bulundurarak projeleri denize yürüme mesafesinde yapılandırıp 1 + 1,2 + 1,3 + 1,2 + 1 dubleks 3 + 1 dubleks daire seçeneklerini yatırımcılara sunmaktadır.

karasu-evleri-sakarya-eksioglu-insaat-daire-yazlik-evleri-4

Firma banka yoluyla ödemelerde cüzi miktarda bir peşinat oranından kalan kısmı banka kredisi ile 120 aya kadar taksitlendirme yapmaktadır. Bunun yanı sıra Ekşioğlu city Projesi hariç şu an satışta olan onun üzerindeki konut projesine elden 40 ay sıfır faiz senet seçeneği ile de yatırımcılara sunmuştur. Yaptığı kampanyalarla, Ödeme seçenekleriyle, konut projeleri ile, düzenlediği reklamlarla günümüzde her türlü basın yayın organında ve Google Facebook gibi internet ortamlarında karşımıza sürekli çıkan karasu ekşioğlu inşaatta günümüz ucuz fiyat koşullarını değerlendirip bölgedeki konut fiyatları daha fazla artmadan yerlerinizi şimdiden alıp Marmara bölgesinin bu yükselen değeri içinde sizlerde geleceğinize karlı bir yatırım fırsatı bırakma şansını yakalamak isterseniz 0 212 503 48 83 numaralı telefondan bizele iletişime geçip Ekşioğlu inşaatın İstanbul anadolu ve avrupa yakasında sunmuş olduğu ücretsiz karasu turlarına servis kaydınızı yaptırabilirsiniz.

karasu-evleri-sakarya-eksioglu-insaat-daire-yazlik-evleri-3

Hazır bitmiş tamam mı yeni durumdaki yazlık ve daire seçenekleri arasından bütçenize ve zevkinize en uygun konutu bulup Bu konuda vereceğiniz peşinatların hemen sonra sahip olup Karasu’da ister yaşamın ister tatilin isterseniz yatırımın keyfini şimdiden çıkarmaya başlayabilirsiniz. Günümüzün en karlı bölgeleri arasında gösterilen ve oldukça hızlı değer artışı yaşayan Karasu’da önümüzdeki yıllarda meydana geleceği öngörülen gelişmelerle Karasu’da karlı bir yatırım fırsatı yakalayıp bölgenin yükselen değerlerine ortak olup bunun yanı sıra Karasu’nun huzurlu ve doğal ortamında yaşamın keyfini sürüp bölgenin 24 km uzunluğunda ki altın kumdan Plajları’nda denizin ve güneşin tadını çıkarıp oldukça eğlenceli ve verimli aynı zamanda da ucuz bir tatil imkanı yakalayabilirsiniz. www.eksioglukarasuyazlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68