Karasu Satılık Yazlık Emlaktan Konuta Yeni Sitede Ekşioğlu İnşaattan Projeler

karasu satılık yazlık

Artan değerleriyle yatırımcılarına elde ettiğirdiği büyük kârlar ile karasu evleri ve karasu satılık daire projeleri yatırımcıların favori konut yatırımları arasında olmayı sürdürüyor. Kısa zamanda elde ettiği büyük kar getirisi ile bir anda yatırımcıların gündemine oturan karasu satılık yazlık projeleri ve satılık karasu evleri ne olan talep Her geçen gün artarak devam etmekte. Çünkü Karasu’da emlak konut alanında yapılan yatırımlar oldukça karlı bir yatırım olarak nitelendirip Karasu’nun gelişimine bağlı olarak sürekli bir değer artışına tabiidir. Yatırımcılar da haliyle bu büyük fırsatı kaçırmaayıp birikimlerini Karasu’da değerlendirerek karlı bir yatırıma sahip olmaktadır.

karasu-satilik-yazlik-emlaktan-konuta-yeni-sitede-eksioglu-insaattan-projeler

Yatırımcılar her gün ve her dönem akın akın Karasu’ya gelip yatırımlarını gerçekleştirmeye ve karasu evlerinden ve karasu satılık yazlık projelerinden bütçelerine en uygun konuta sahip olmaya devam ederken hala yatırımcıların akıllarına neden karasu sorusu gelmektedir. Ancak Karasu’da konut yatırımları için oldukça farklı avantajlar ve bu yatırımlarımızı Karasu’da gerçekleştirmek için pek çok sebep yer almaktadır. Özellikle İstanbul’dan ve çevre illerden yatırımcıların büyük bir ilgi gösterdiği karasu evleri İstanbul’a sadece 1,5 saat mesafede bulunan ve İstanbul’a en yakın tatil merkezi konumundadır. Yani Karasu’da sahip olabileceğiniz yazlık ve daireler sadece yatırım değil aynı zamanda tatil imkanı da sunmaktadır. Bunun yanı sıra Karasu’nun tercih edilebilirliğini artıran bir başka sebepte Karasu’da hem tatil hem de yatırım fırsatlarının günümüz koşullarında oldukça ucuz ve uygun sayılabilir fiyatlara gerçekleştirilmesidir. Karasu ülkemizin pekçok tatil bölgesine oranla tatilinizi çok daha ucuz fiyatlara gerçekleştirebileceğiniz bir Bölge iken yatırımlar için de oldukça uygundur. Deniz turizminin yapılmadığı ve karasu kadar gelişime açık olmayan bölgelerde bile konut fiyatları karasudaki konut fiyatlarının çok üstünde seyrederken Karasu gibi hem gelişmeye açık hem de deniz turizminin oldukça popüler bir hale geldiği bölge için konutlar oldukça uygun sayılabilecek fiyatlardadır. Deniz turizmi karasuya çok büyük bir artı katan bir avantajdır. Yatırımcılar Karasu’da tatillerini ve yatırımlarını gerçekleştirirken bölgeye gelen turizimciler de Karasu yatırımcıları için büyük bir avantajdır. Çünkü Karasu’da sahip olduğunuz ve Kullanmadığınız konutları özellikle yaz sezonunda karasu sahibinden günlük kiralık yazlık veya karasu sahibinden kiralık daire olarak kiralayabilir ve sadece yaz sezonunda bile büyük bir kira getirisi elde edebilirsiniz.

karasu-satilik-yazlik-emlaktan-konuta-yeni-sitede-eksioglu-insaattan-projeler

Yani Karasu’da edineceğiniz konutlar kullanmadığı durumlarda bile yatırımcılarını büyük kârlar elde ettirebilmektedir. Karasu’da şuan konut sahibi olan pek çok yatırımcı konutlarını bu şekilde kullanıp yaz sezonunda sadece bir aylık dönemde konutlarından 2000 TL ile 3000 TL arası bir gelir elde edebilmektedir. Karasuyu yatırımlar için cazip bir hale getiren bir başka sebep ise bölgenin doğal yapısıdır. Karasu yatırımcılarına mükemmel bir tatil imkanını yanında huzurlu bir yaşam olanağıda sunmaktadır. Özellikle çevre illerde, İstanbul’da ve ankarada yaşayan yatırımcılar emekli olduktan sonraki hayatlarını Karasu’nun bu muazzam doğal güzellikleri arasında devam ettirip yaşamlarını burada sürdürmeye başlamışlardır. Çünkü Karasu’nun doğası, havası, denizi, termal kum özelliği gösteren Plajları, ormanları, Sakarya nehri, doğal güzellikleri ve doğal yaşam alanları karasuyu oldukça yaşanır bir bölge haline getirmektedir. Yatırımcılar Karasu’da elinlikleri konutularını sadece yaz sezonunda değil şehrin kalabalığından ve sitresinden kurtulmak istedikleri her an kullanıp dairelerde ve binalarda bulunan doğal gaz bağlantıları sayesinde Karasu’da her mevsim yaşamın ve tatilin tadını çıkarmaya devam etmektedirler. Bölgenin artan değerleri ve hızla yükselen Konut fiyatları da yatırımcıları En fazla etkileyen sebeplerden biridir. Çünkü Karasu’da yaşanan onlarca gelişme bölgenin değerini her geçen gün hızla yükseltmeye devam etmektedir. Bu durumun en büyük şahidi de bölgede çoktan yerini almış olan yatırımcılardır.

karasu-satilik-yazlik-emlaktan-konuta-yeni-sitede-eksioglu-insaattan-projeler-2

Karasudaki konut fiyatları birkaç yıl öncesinde 50.000 TL ile 70.000 TL arasında satışa çıkarken bu fiyatlar günümüzde neredeyse iki katına çıkmıştır. Fiyatların Her geçen gün arttığı Karasu’da hazır konut fiyatları hala bu kadar elde edilebilir nitelikte iken ve herkesimden yatırımcının sahip olabileceği fiyatlar da satışa çıkarken bu fırsatı kaçırmadan Karasu’da yatırım fırsatlarına değerlendirmek için hafta sonları İstanbul’dan düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayarak bölgeye gelip Ekşioğlu inşaat satış ofisini ziyaret edip firmanın birbirinden farklı güzellikte ve özellikle bulunan denize sadece yürüme mesafesi nde yer alan hem iç cephe hem de dış cephe alanlarıyla yatırımcıları cezbeden her bütçeye ve ihtiyaca yönelik konut projelerinden birine ister banka kredisi isterseniz elden 40 ay sıfır faiz senetle ödeme seçeneği ile sahip olabilirsiniz.


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68