Karasu Satılık Yazlık Ultra Lüx Satılık Dublex Daireler Senet İle Taksitlerle

karasu satılık yazlık

Karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri ile son dönemin en çok konuşulan ve en çok kazandıran emlak konut projelerine evsahipliği yapan Karasu’da deniz turizmi de oldukça popüler bir hale gelmiştir. Satılık karasu yazdıkları ve karasu satılık daire leri günümüzün En çok prim yapan ve en hızlı değerlenen konut projeleri arasında yer alırken konutular aynı zamanda deniz turizmi faaliyetlerinden de sınırsızca faydalanmanıza imkan sağlamakta. Çünkü Karasu’da edinilen konut projeleri hem karlı bir yatırım hem de denizle iç içe bir bölgede uzun ve verimli bir yaz tatili imkanı sunmaktadır. Karasu son yıllarda karşımıza sürekli olarak gelişimiyle, konut projeleri ile, satılık karasu evleri ile,karasu yazlıklarıyla, karasu limanıyla ve bölgeye yapılan yatırımlarla ön plana çıkıp internet platformunda, Google’da, gazetelerde, Facebook gibi sosyal medya ortamlarında sıkça karşımıza çıksa da Karasu’nun en önemli Özelliklerinden biri bölgede yapılan deniz turizmidir.

karasu-satilik-yazlik-ultra-lux-satilik-dublex-daireler-senet-ile-taksitlerle-1

Karasu Marmara bölgesinde Yer alan ancak karadeniz’e 24 km uzunluğunda kıyısı bulunan bir ilçedir. Türkiye’nin en uzun sahil bantlarından birisine sahip olan Karasu’nun altın kumdan oldukça geniş Plajları bulunmaktadır. Yaz sezonunda 100 binlerce kişiye hizmet veren karasu Plajları ve karasudaki deniz turizmi faaliyetleri yıllar içerisinde gelişip oldukça büyük ilerlemeler kaydetmiştir. Karasu’da Deniz turizmini etkileyen ve turizimciler için bir sorun haline gelen denizin dalgalılığı geçtiğimiz yıllar içerisinde kıyı boyunca yapılan dalga kıranlar sayesinde minimum seviyeye indirgenmiştir. Şuan denizi oldukça sakin ve tertemiz olan Karasuda tatilciler denizden daha fazla faydalanıp dalgalılık oranı Çok düşük olduğu için denize rahatça girebilmektedirler. Bunun yanı sıra denizdeki dalgalılık oranı ile beraber orantıda yaşanan boğulma oranları da Bu sayede minimum seviyeye indir gelmiş ve karasu plajlarına jetski ile cankurtaran hizmeti getirilmiştir. Karasuya gelen tatilcilerin en fazla En fazla İlgi gösterdikleri sahil şeridi ve çevresine oldukça yeni tesis ve yaşam alanları inşa edilmiştir.

karasu-satilik-yazlik-ultra-lux-satilik-dublex-daireler-senet-ile-taksitlerle-2

Hem turizimcilerin hem de bölge halkının plaj bölgesi ve çevresinden daha fazla yararlanmasına imkan sağlayacak olan bu yeni donanımlarla turistlere ve bölge halkına yeni yaşam ve aktivite alanları açılmıştır. Bunun yanı sıra Karasu’da deniz turizmini ve bölgeye gelen tatilcileri etkileyen Karasu’da deniz turizminin önündeki bir engel olarak görülen plajların mavi bayrak uygulaması almamış olması da geçtiğimiz yıllar içinde çözülmüş, Karasu plajlarına mavi bayrak uygulaması kazandırılmıştır. Plaj bölgesi ve karasu genelinde eğlence sektörü adına da çeşitli çalışmalar yapılmış bölgede pek çok eğlence mekanı yerini almıştır. Bugün internet platformunda ve pek çok sosyal mecrada karasudaki tatil fırsatlarını değerlendiren pek çok yorum ve değerlendirme bulunmaktadır. Turistlerin, tatilcilerin Ve bölge halkının birebir yorumlarını içeren Bu değerlendirmelerde son yıllarda oldukça olumlu yorumlar yer almaktadır. Bölgeye gelen tatilciler hem Karasu dan, hem denizinden hem doğasından hem de eğlence sektöründe oldukça memnun kaldıklarını bunun yanı sıra bölgedeki tatil olanaklarının oldukça ucuz ve uygun fiyatlara mal olduğunu belirtip önümüzdeki yıllar içerisinde karasuya mutlaka yeniden geleceklerini belirtmişlerdir. Hem deniz turizminin hem de yatırımların Bu kadar revaçta olduğu Karasu’da yatırımcıların favori konut projeleri arasında yer alan satılık karasu yazdıklarında veya karasu evlerinde İhtiyacınıza ve bütçenize yönelik konutu kendiniz görüp belirlemek, Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu kampanya ve ödeme seçeneklerinden faydalanıp Karasu’nun muazzam doğal güzellikleri arasında kendinize bir yer edinip hem karlı bir yatırıma imza atıp hemde değerleriyle, doğal güzellikleriyle ve huzurlu ortamıyla bizleri cezbedip oldukça eğlenceli ve verimli bir tatil imkanı yakalamak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak ücretsiz karasu turlarına servis kaydınızı yaptırabilirsiniz.

karasu-satilik-yazlik-ultra-lux-satilik-dublex-daireler-senet-ile-taksitlerle-3

Karasu dan ne kadar erken konut sahibi olup yatırımlarımızı gerçekleştirirseniz yatırımlarınız o derece uygun fiyatlara olacaktır ve bunun yanı sıra yıllar içerisinde elde edeceğiniz kar getirisi de o denli yüksek olacaktır.


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68