Karasu Satılık Yazlık Ekşioğlu İnşaat Prestij Temalı Evleri

karasu satılık yazlık

Karasu evlerinin ve karasu satılık yazlık projelerinin değerlerini artıran en büyük etmenlerden biri karasudaki turizim faaliyetleridir. Karasu satılık daire leri ve satılık karasu evlerinin hem ikincil konut projesi olarak değerlendirildiği hem de yatırım amacıyla alındı Karasu’da emlak konut projeleri her geçen dönem pirim yapmaya devam etmektedir. Bölgede karasu gayrimenkul sektörünü oldukça fazla etkileyen pekçok gelişme yer almaktadır. Ancak karasu dairelerinin ve karasu yazlıklarının sürekli değer kazanmasına ortam hazırlayan ve karasuya daha çok tatilci ve yatırımcı çeken en belirgin faktör karasudaki deniz turizmi faaliyetleridir. Pek çok yatırımcı günümüzde birikimlerini değerlendirmek üzere İstanbul’un arka bahçesi konumunda bulunan karasuyu tercih etmeye başlamışlardır.

karasu-satilik-yazlik-eksioglu-insaat-prestij-temali-evleri-1

Bölgenin gelişen ekonomisi, ulaşım faktörleri, konumu, sanayileşmeye başlaması karasuya yapılan yatırımları hızlandırıp bölgenin halihazırdaki değerini artırsa da Karasu’nun gelişimine en büyük destek olan etmenlerden birisi olan deniz turizmi faaliyetleri Karasu’da son yıllarda oldukça yoğun olarak yaşanmaktadır. Bölgede son yıllarda turizmi geliştirmek ve canlandırmak adına yapılan yatırımlar ve projeler bunun yanı sıra belediyenin ve inşaat şirketlerinin yapmış olduğu tanıtım ve kampanyalar Karasu’nun adının Yurtiçi ve yurtdışında çok geniş kitlelere duyurulmasını başarmıştır. Yaz sezonunda yerli turistlerin akınına uğrayan karasu günümüzde yabancı turistler tarafından da tercih edilen bir bölge haline gelmiştir. Bölgenin pekçok ile yakın mesafede yer alması bunun yanı sıra zamandan ve maddi açıdan tasarruf sağlaması ve bölgedeki turizim faaliyetlerinin ülkemizdeki pekçok bölge oranla oldukça ucuz ve düşük maliyetlere yapılabiliyor olması Yaz sezonunda Karasu’nun tercih edilebilirliğini artırmaktadır. Karasu’nun 24 km uzunluğunda ki altın kumdan muhteşem Plajları geçtiğimiz yıl mavi bayrak uygulaması ile taçlandırılmıştır. Deniz turizmi için oldukça önem arz eden mavi bayrak uygulamasının karasuya kazandırılması için onlarca farklı çalışma yapılmış karasu plajlarına birbirinden farklı projeler inşa edilmiş ve sonunda bölge mavi bayrak uygulamasını kazanmıştır. Karasu’da meydana gelen bu gelişme reklam ve tanıtımlarla yurt geneline duyurulmuş İnternet platformunda Google gibi sitelerden karasudaki gelişmeleri içeren onlarca farklı makale ve tanıtım yazısı düzenlenmiş mavi bayrak alan karasu plajları Ülke çapında durulmuştur.

karasu-satilik-yazlik-eksioglu-insaat-prestij-temali-evleri-2

Karasu’da turizimcilerin ilgisini çeken her ne kadar deniz turizmi olsa da bölge genelindeki Karasu’nun doğal güzellikleri ve doğal yaşam alanları turistlerin oldukça ilgisini çekmektedir. Bölgeye gelen turizimciler yaz sezonunda deniz turizmi faaliyetlerinden faydalanırken kış sezonunda ise Karasu’nun bu muhteşem doğal alanlarını görmek için bölgeye gelmektedir. Acarlar longozu, Acarlar gölü, Poyrazlar gölü, maden deresi ve Şelalesi ve bunun yanısıra karasu yeni mahalle turizimcilerin oldukça ilgisini çeken doğal güzellikleriyle dilden dile dolaşan ve muhteşem güzellikleriyle ziyaretçilerini etki altına alan bölgelerdir. Karasudaki tüm bu turizim faaliyetlerini ortak olup muazzam bir doğayla iç içe bir tatil veya yaşam imkanı bulup aynı zamanda birikimlerinizi karlı bir yatırıma dönüştürüp kendi konutun uzun sahibi olup karlı bir yatırıma imza atmak için her hafta sonu İstanbul Avrupa ve İstanbul anadolu yakasından düzenlenen karasu turlarına katılıp ekşioğlu inşaatı ziyaret edip firmanın sunmuş olduğu Karasu’da eşi benzeri görülmeyen ödeme koşullarıyla günümüzün ucuz ve uygun fiyatlarını değerlendirip yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu ücretsiz karasu turu hizmetinden faydalanmak için ve bunun yanısıra projeler hakkında daha detaylı bilgiye sahip olup projelerin konumlarına, metre karelerini, fiyatlarına ve Ekşioğlu inşaatın şu an satışta olan onun üzerindeki projesi İle ilgili tüm ayrıntılara sahip olmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68