Karasuda Satılık Yazlık Ekşioğlu Farkıyla Havuzlu Denize Yakın Evler

karasu-sahili-plaji-ve-satilik-yazlik-evleri-

Karasu artan değeri ile, turizim sektöründeki gelişmeleri ile ve son yıllarda Sanayi ve ulaşım alanındaki projeleri ile yatırımcılarna kazandırmaya devam ediyor. Karasu genelinde yer alan karasu satılık evleri, karasu satılık yazlık projeleri ve karasu satılık arsaları yıllar içerisinde artan değeri ile yatırımcılarının yüzünü güldürürken bölgenin yeni gelişmeye başlaması ve değerini hızı artırması yeni yatırımcıları da karasuya çekmektedir. Karasu satılık daire leri ve karasu evleri gelişen değeriyle yeni yatırımcıları karasuya yatırım yapmaya teşvik ediyor. Bölge genelinde meydana gelen her yeni gelişme ve proje Karasu’nun adının daha geniş kitlelere ulaşmasını hem yatırımcıların hem tatilcilerin Karasu dan haberdar olmalarını ve bölgedeki yatırım fırsatlarının milyonlarca kişiye duyurulmasını sağlamıştır.

karasuda-satilik-yazlik-eksioglu-farkiyla-havuzlu-denize-yakin-evler

Çünkü bölge genelinde yaşanan tüm gelişmeler günümüzde sosyal medya ortamında, internet platformunda, TV kanalları ve gazete gibi milyonlarca kişiye ulaşan yayın organlarında yayınlanıp yurtiçi ve yurtdışında binlerce kişi tarafından tanınmıştır. Bunun yanı sıra pek çok firma projelerine Google üzerinden ulaşma imkanı sunmakta projelerinin görsellerini ve özelliklerini internet ortamında yayınlayıp yatırımcıların konutlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır. Özellikle Ekşioğlu inşaatın projeleri internet ortamında ve sosyal medyada kendine çok büyük bir yer edinmiş firma hem yurtiçi hem de yurtdışında tanınan bir inşaat firması haline gelmiştir. Ekşioğlu inşaat bu kadar tanınan bir firma haline gelmişken bu kadar ünlenmişken ve Karasu’da en çok konut projesine imza atan firma halindeyken bölge olan talep haliyle bir hayli artmıştır. Ekşioğlu inşaatın vermiş olduğu profesyonel hizmet, yatırımcıların firmaya olan güveni ve Ekşioğlu inşaatın konut projelerinin çeşitliliği yatırımcıları etkileyen diğer faktörlerdır. Özellikle İstanbul’dan büyük bir yatırımcı kitlesine hizmet eden Karasu’da ekşioğlu inşaat İstanbul’daki müşterilerin konutlarına daha rahat ve daha iyi imkanlar ulaşmasını sağlamak için her hafta sonu İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu yakası genelinden Ücretsiz servis imkanı sağlamaya başlamıştır. Yılın bütün hafta sonları düzenlenen ücretsiz karasu turlarını özellikle yaz aylarına doğru büyük bir katılım yaşanmaktadır.

karasuda-satilik-yazlik-eksioglu-farkiyla-havuzlu-denize-yakin-evler-1

Yazlıkçıların ve tatilcilerin yaz sezonunu kendi konutlarında değerlendirmek istemeye başlaması bölge olan talebi yaz sezonunda büyük ölçüde artırmaktadır. Yatırımcılar eşleriyle veya aileleriyle beraber ücretsiz karasu turlarına katılıp Ekşioğlu inşaat satış ofisine ulaşım sağlayıp bölge genelindeki projeleri uzman satış müdürleri eşliğinde gezip, bilgi edinip, değerlendirip dilerlerse orada bulundukları an içersinde bütçelerini ve ihtiyaçlarına yönelik konutu buldukları anda konutların sözleşmesini yaparak sahibi olabilmektedirler. Ekşioğlu inşaat karasu genelinde havuzlu konut projeleri içerisinde en çok tercih edilen konut projelerini hayata geçirirken ihtiyaçlara yönelik olarak inşa etmektedir. Yatırımcılar Karasu’da En çok Karasu 1 + 1 satılık yazlıklarına ve dairelerine talep göstermektedir. Ekşioğlu karasu inşaat yatırımcıların konut projelerine en iyi ödeme koşullarıyla sahip olmalarını sağlamak adına da Banka kredisi ve senetle ödeme imkanı sunmakta. Yatırımcılar 120 aya kadar banka kredisi ile taksitlendirme yapılabilen konutları ayrıca elden 40 ay sıfır faiz senet seçeneği ile de sahip olabilmektedirler.

karasuda-satilik-yazlik-eksioglu-farkiyla-havuzlu-denize-yakin-evler-2

Çok yatırımcının hayali olan faizsiz konut sahibi olmanın en iyi yolunu sizlere sağlayan Ekşioğlu inşaatın kısa süreli bu kampanyasından faydalanarak geleceğiniz için karasu evlerine ve dairelerini değerlendirmek isterseniz sizleri hafta sonu ücretsiz olarak İstanbul genelinden düzenlenen karasu turlarıyla ekşioğlu inşaat satış ofisine bekleriz. Çünkü Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu 40 ay sıfır faiz elden senetle ödeme seçeneği kısa süreli olup yakın zamanda bu kampanya sonlanacaktır. Ekşioğlu inşaatın bu muhteşem kampanyasıyla Karasu’da konut sahibi olup isterseniz site içerisindeki havuzlarda isterseniz de denize sadece yürüme mesafesinde bulunan konutlarınız da denizin, doğanın, tatilin ve yatırımın keyfini çıkarıp karasudaki yaşam ve tatil olanaklarını değerlendirmeye başlayabilirsiniz.


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68