Karasu Satılık Yazlık Hayallerinizdeki Tatil Nasıl Bir Yer Bakmıştınız

karasu-satilik-yazlik.

Karasu’da yatırımlarınızı değerlendirerek hem karlı bir geri dönüşümü sağlamak hem de uzun ve soluksuz bir tatilin tadını çıkarmak için Bölge genelinde şu an satışta olan karasu evlerini ve karasu satılık yazlık projelerini değerlendirebilirsiniz. Karasu’da hem tatilinizi hem de yatırımlarımızı değerlendirebileceğimiz onlarca farklı emlak konut projesi yer almaktadır. Karasu’nun en popüler bölgelerinde ve mahallelerinde hayata geçirilen onlarca farklı karasu satılık daire ve satılık karasu evi projesi yer almaktadır. Bölgede faaliyet gösteren pek çok inşaat şirketinin katkılarıyla hayata geçen tüm projeler her yıl binlerce yatırımcıyı ağırlamaktadır. Yatırımcılar edindikleri belli birikimleri Karasu’da karlı bir yatırıma dönüştürmektedirler.

karasu-satilik-yazlik-hayallerinizdeki-tatil-nasil-bir-yer-bakmistiniz-1

Özellikle İstanbul ve çevre illerden karasuya gelen yatırımcılar konut projelerini değerlendirerek çeşitli firmaların sunmuş olduğu kampanya ve ödeme koşullarından yararlanıp birikimlerini daire ve yazlıkların peşinatları olarak verip Karasuda yatırımlarını gerçekleştirmektedirler. Özellikle ekşioğlu inşaat Karasu’da konut yatırımlarının başını çekmektedir. Şu aralar Karasu’da 46. projesi olan melis evlerini karasu kocaali mevkii nde yükseltmeye başlayan ekşioğlu inşaat Karasu’nun en büyük inşaat firmasıdır. Yıllardır karasu genelinde inşa ettiği projelerle binlerce yatırımcı konut sahibi yapan ekşioğlu inşaat vermiş olduğu profesyonel hizmetle bunun yanısıra yapmış olduğu ödeme koşulları ve kampanyalarla günümüzde ülke genelinde yatırımcılar tarafından tanınan bir firma haline gelmiştir. Karasu’nun en tanınmış ve En ünlü inşaat şirketi olan ekşioğlu inşaat düzenlediği reklam ve kampanyalarla ve bu reklam ve kampanyaları yayınladığı sosyal medya, gazete, Google gibi platformlarla adını milyonlarca kişiye duyurmayı başarmıştır.

karasu-satilik-yazlik-hayallerinizdeki-tatil-nasil-bir-yer-bakmistiniz-2

Karasu’da site içi havuzlu konut projelerinin de öncüsü olan ekşioğlu inşaat tamam mı yeni durumda olan, denizi ve sahile yürüme mesafesi nde bulunan bu konutları günümüz piyasa koşullarına göre karısı gibi bir bölge için oldukça ucuz ve ekonomik fiyatlarla alıcılara sunarken hala günümüzde Ekşioğlu inşaatın konut projelerini fahiş fiyatlardan pazarladığına dair söylentiler yer almaktadır. Ancak ekşioğlu inşaat ta böyle bir durum söz konusu bile değildir. Çünkü firma bırakın yüksek fiyatları herkesimden yatırımcının konutlara sahip olabilmesi amacıyla sürekli kampanya ve farklı ödeme seçenekleri düzenlemektedir. Şu gün Karasu’da Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu fiyatların çok daha altında yazlık ve daire seçeneklerinin bulunduğunu söyleyen müşterilerimiz yer almaktadır. Ancak müşterilerin kaçırdıkları ve gözardı ettikleri Önemli noktalar yer almaktadır. Günümüzde 80.000 TL gibi fiyatlara Karasu’da hala konut sahibi olmanız mümkündür. Ancak bu yapıların pek çoğu ikinci el olup bunun dışında projeler eski yapılanma olup normal bina şeklinde, havuzsuz, güvenliksiz, denize uzak konumda olarak satışa sunulup yatırımcılarına herhangi bir garanti sağlamaktadır.

karasu-satilik-yazlik-hayallerinizdeki-tatil-nasil-bir-yer-bakmistiniz-3

Ancak ekşioğlu inşaat her zaman ve her fırsatta yatırımcıların yanında yer almaktadır. Tüm projeler hayata geçirmeden önce projenin yapılacağı alanda zemin taraması yapıp, deniz kumu kesinlikle kullanılmayıp, binaların tamam mı depreme dayanıklı olarak inşa edilip hem yapımında hem iç cephesinde hem dış cephesi nde oldukça kaliteli malzemeler kullanılıp, Site içerisinde havuzlu olarak yapılandırılırp bunun yanısıra 24 saat kameralı güvenlik hizmeti vermektedir. Ayrıca şuan ekşioğlu inşaatla 40 ay sıfır faiz ödeme seçeneği ile satışa sunulan projelerin tamamı denize 100 metre ile 500 metre mesafe arasında konumlanmıştır. Karasu’nun muhteşem doğal güzellikleri arasında her biri muazzam karasu manzaralarına sahip olan tamamı yeni durumdaki karasu evlerinden ve karasu satılık yazlık projelerinden birisine sizlere sahip olup Karasu’da yatırımın, yaşamın ve tatilin tadını çıkarmak istiyorsanız yukarıda da belirttiğimiz ücretsiz karasu turlarınden faydalanmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefondan bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Yatırımcılarına kısa vadede büyük kârlar elde ettiren ve bunun yanısıra muhteşem bir yaz tatilinin anahtarını veren Karasu’da yatırımlarınızı bugünden değerlendirip bölge genelinde ki ucuz ve uygun fiyat koşullarından yararlanarak faizsiz konut sahibi olmanın tadını çıkarmak için İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından düzenlediğimiz ücretsiz karasu turları ne katılım sağlayarak karasuya gelip Ekşioğlu satış ofisini ziyaret edip firmanın onlarca farklı konut projesinden zevkinize, ihtiyacınıza ve bütçenize en çok hitap eden konuta sahip olabilirsiniz.


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68