Karasu Satılık Yazlık Sahibinden Proje Ekşioğlu Havuzlu Yazlıklar

karasu evleri

Sakarya Karasuda satılık daireler ve satılık karasu evleri birikimlerinizi karlı bir yatırıma dönüştürmenin en iyi yolu. Son yıllarda hızla gelişmeye başlayan ve sürekli yeni projelerle gündeme gelen Karasuda yatırımcılar bu fırsatı değerlendirmek için sürekli olarak Karasu’nun yolunu tutup bölgedeki karasu satılık yazlık larını ve satılık karasu evlerini değerlendirmeye devam ediyor. Çünkü Karasu’nun değeri günden güne artık bölgedeki emlak konut sektörünü büyük ölçüde etkiliyor. Karasu’da gayrimenkul piyasası bölgenin gelişimine eşdeğer olarak yükselip Konut yatırımcılarına büyük karlar ettirmeye devam ediyor. Karasu’da konutlara olan talebin yanısıra karasu satılık arazi ve arsalarınıda talep artıyor.

karasu-satilik-yazlik-sahibinden-proje-eksioglu-havuzlu-yazliklar

Yatırımcılar birikimlerini konutların peşinatları olarak verip ister konutlarına hemen taşınıyor isterlerse kiraya vererek konutların taksitlerinin ödenmesine katkı sağlıyorlar. Karasu evleri ve karasu satılık yazlık projelerine olan talebin bu kadar yoğun olmasının ve her yıl Karasu’da binlerce kişinin konut sahibi olmasının elbetteki oldukça avantajlı yönleri bulunmakta. Öncelikle karasu gibi hızla değerlenen Ve gelişen bir bölge için karasudaki konut fiyatları günümüzde hala piyasa koşullarına göre ucuz ve elde edilebilir fiyatlardadır. Konutlar her ne kadar son birkaç yılda değerlerini neredeyse iki katına katlamış olsada günümüzde hala herkesimden yatırımcıya hizmet eder niteliktedir. Bunun sebebi de Karasu’nun henüz yeni gelişmeye başlayan bir bölge olmasıdır. Ülkemizde konut yatırımlarının yapılabileceği karlı noktalar elbette bulunmaktadır. Ancak karasu belli başlı özellikleri ile ve fiyatlarıyla bu bölgelerin başında gelmektedir. Bölge konumuyla da yatırımcıları etkilemektedir. Çünkü özellikle karasu çevresinde ve İstanbul’da yaşayan yatırımcılar çok yakın konumundan dolayı günümüzde karasudaki konutları tercih etmektedir. Çünkü Karasu’da sadece yatırımlarınız değer kazanmakla kalmıyor aynı zamanda bölgedeki deniz turizmi faaliyetlerine de ortak oluyorsunuz.

karasu-satilik-yazlik-sahibinden-proje-eksioglu-havuzlu-yazliklar-1

Bölgeye yapılan yatırımlar en çok etkileyen faktörler eden birisi de Karasu’da deniz turizminin yapılıyor olmasıdır.24 kilometre uzunluğunda ki sahil şeridi, tertemiz denizi, eğlence sektörü günümüzde karasuya olan talebin sebeplerinden biridir. Yatırımcılar hem birikimlerini karasudaki konutlarda karlı bir yatırıma dönüştürüyor hem de yaz tatillerini Karasu’da kendi konutlarında kendi müstakil evlerinin rahatlığında geçirip uzun bir tatil sezonu yaşayabiliyor. Ancak şunu da belirtmek isteriz ki Karasu’da tatil yapmak için illaki denize gitmenize gerek bulunmamakta. Çünkü bölge genelinde inşa edilen konut projelerinin pek çoğu günümüzde site içi havuzlu konut projeleridir. Yani yatırımcılar sitelerinden çıkmadan site içlerinde bulunan havuzlarda da keyifli vakitler geçirip tatillerini En iyi şekilde değerlendirebilmektedir. Bölgenin önüne geçilemeyen değeri de yatırımcıları etkilemektedir. Çünkü Karasu’da konutlar bölgede yaşanan gelişmelere bağlı olarak sürekli olarak değer kazanmaktadır. Karasu’nun muhteşem doğasında, muazzam güzellikler arasında, Hem upuzun bir yaz tatili hem de karlı bir yatırım yapmak için hiç beklemeden karasu gelip Ekşioğlu satış ofisini ziyaret edip firmanın onlarca farklı güzellikteki konutlarından zevkinize ve bütçenize en uygun konuta cazip ödeme koşulları ve kampanyalarla sahip olabilirsiniz. Dilerseniz de İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından her hafta sonu düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayarak Bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz.

karasu-satilik-yazlik-sahibinden-proje-eksioglu-havuzlu-yazliklar-2

Ekşioğlu inşaatın denize ve sahile yürüme mesafesi nde bulunan konutlarında isterseniz Karadenizin muhteşem Plajları’nda tatilinizi değerlendirebilir isterseniz de site içlerinde bulunan havuzlar da ailenize ve sevdiklerinize beraber güvenli ve huzurlu bir tatil imkanı yaşayabilirsiniz. Tamam mı yeni durumda olan ve Karasu’nun en güzel mahallelerinde En muhteşem manzaralara sahip olan konutlarda yerinizi bugünden alıp karlı bir yatırım fırsatı yakalayabilirsiniz.


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68