Karasuda Satılık Yazlık Kelepir Ucuz Daire Seçenekleri

ekşioğlu karasu

Karasu evleri ve karasu satılık daireleri son yılların en popüler turizim ve yatırım Konutları halini aldı. Karasu genelinde inşa edilen ve günümüzün en karlı konut yatırımları arasında gösterilen satılık karasu daire leri ve satılık karasu evleri hızlı değer artışıyla sıkça karşımıza çıkmakta. Tabii ki Karasu’nun bu ani değerlerinişi Özellikle bölge halkına ve bölgede yatırımlarını gerçekleştiren yatırımcılara büyük bir kar sağlamıştır. Çünkü karasu genelinde satışta olan karasuda satılık yazlık ları, karasu satılık arsa ve arazileri, karasu evleri son yıllarda değerlerini oldukça arttırmışlardır. Karasu yakından takip eden veya bölge hakkında önceki yıllarda bilgi sahibi olan pek çok yatırımcı Karasu’da yaşanan bu durumun ve gelişmelerin farkında olup günümüzde Karasuda yatırımlarını gerçekleştirmek için bölgenin yolunu tutmaktadırlar. Çünkü Karasuda yapılan yatırımlar pek çok açıdan yatırımcılarına büyük avantaj sağlamaktadır.

karasuda-satilik-yazlik-kelepir-ucuz-daire-secenekleri-1

Öncelikle Karasu’da yapacağınız konut yatırımları sizlere bundan sonraki yaz tatilleriniz ve kendi konutunuza kendi müstakil evinizin Rahatlığında yapma şansı vermektedir. Oldukça geniş ve ferah iç cephe kullanım alanlarına sahip olan yazlık ve daireler Site içi güvenlikli olarak inşa edilip hem sizin hem de çocuklarınızın güvenilir bir ortamda sitelerinizden çıkmadan tatil yapmanıza imkan sunmaktadır. Karasu’nun bir diğer avantajı da konumudur. Konum olarak pek çok büyük şehre çok yakın mesafede yer alan karasu özellikle İstanbul olan çok yakın konumu ile İstanbul’dan tatilcilerin ve yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Çünkü karasu İstanbul’un arka bahçesi niteliğinde olup En yakın noktadaki tatil merkezi konumundadır. Bölgedeki yatırımları daha cazip kılan bir diğer sebepte bölgedeki konut fiyatlarının günümüz koşullarında Karasu gibi hızla değerlenen ve gelişen bir bölge için oldukça ucuz ve uygun bir fiyatta olmasıdır. İster karasu evleri olsun ister karasu yazdıkları veya karasu satılık arsaları günümüz piyasa koşulları için oldukça elde edilebilir fiyatlar da satışa çıkmaktadır. Bölgenin hızla yükselen değeri de yatırımcıları adeta cezbetmektedir. Çünkü günümüz koşullarında konutlar yılda ortalama %10 ila 15 arasında değer kazanırken bu durum karasudaki konutlar için %20 ila %30 arasında değişmektedir. Yani bölgeye yaptığınız yatırımlar büyük bir hızla değer kazanmaktadır. Tabii ki daha bitmedi. Karasuyu yatırımlar açısından oldukça cazip bir niteliğe getiren özelliklerden birisi de bölgenin doğal güzellikleridir. Yatırımcılarına oldukça huzurlu bir ortamda hem yaşam hem de tatil fırsatı sunan karasu El değilmemiş doğal güzellikleri, muazzam güzellikte ki doğası, ormanları, temiz havası ve eşsiz manzaralarıyla görenleri kendisine hayran bırakmaktadır. Yukarıda saydığımız özellikler ve çok daha fazlası karasuya yapılan yatırımları oldukça karlı ve cazip bir hale getirmiştir. Bunun yanı sıra bölgedeki karasu gayrimenkul piyasasının ve inşaat şirketlerinin yatırımcıları çekmek ve kara suyu olan yatırımları artırmak adına yaptıkları kampanya ve Ödeme koşulları da tüm bu faktörleri destekleyip bölgede yatırım yapmayı oldukça kolay bir hale getirmektedir.

karasuda-satilik-yazlik-kelepir-ucuz-daire-secenekleri-2

Karasu emlak konut sektöründeki projeler oldukça cazip ödeme koşulları ve kampanyalarla yatırımcılara sunulmaktadır. Tüm bunların yanında bölgenin önde gelen inşaat şirketlerinden birisi olan Ekşioğlu inşaatın karasu genelinde yer alan projelerine yatırımcıların daha rahat imkanlarla ulaşmasını sağlamak adına İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından düzenlediği ücretsiz karasu turları da eklendiği zaman bölgeye gelip KaraSudaki konutları değerlendirmek oldukça mümkün bir hale gelmiştir. Ekşioğlu inşaatın ücretsiz karasu turları ne katılım sağlamak için yapmanız gereken tek şey 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak servis kaydınızı yaptırmak istediğinizi belirtmeniz olacaktır. Bunun yanısıra bölge kendi imkanlarınızla ulaşım sağlayıp Ekşioğlu İnşaat satış ofisini ziyaret etmek isterseniz Google haritalardan firmanın konumuna erişebilirsiniz. Değerini her geçen gün artıran ve her yeni dönem yeni projelerle karşımıza çıkan Karasu’da yatırımlarınızı bugünden gerçekleştirip geleceğiniz İçin karlı bir yatırım fırsatı bırakabilirsiniz.


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68