Karasu Satılık Yazlık Banka Kredisi Değil Senet İle Vade Denizköy Satılık Yazlık

karasu-satilik-yazlik-proje-sahibinden-ucuz-daire-uygun-odeme-kosullari-7

Yaz sezonu yavaş yavaş yaklaşırken Karasu’da yatırımlar da artmaya başladı.karasu evleri  Son yıllarda elde ettiği değerle konut yatırımcılarının en çok talep gösterdiği bölgelerin başında gelen Karasu’da karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri yatırımcıların en favori konut projeleri arasında yerlerini çoktan almıştır. Ülke çapında yatırımcılara hizmet eden Karasu’da emlak konut platformunda büyük gelişmeler yaşanmakta, Karasuda yaşanan gelişmelere bağlı olarak orta ve küçük ölçekli yeni inşaat firmaları ortaya çıkmaktadır. Karasuda turizim faaliyetlerinin hız kazanması bunun yanısıra bölgenin değer kazanması karasuya olan yatırımları hızlandırmıştır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Banka-Kredisi-Değil-Senet-İle-Vade-Denizköy-Satılık-Yazlık-1

Karasu gayrimenkul piyasası, yazlık daireler, Karasu’da yazlıklar ve satılık karasu evleri hem turizim olanaklarından yararlanma imkanı sağladıkları için hem de karlı bir konut yatırımı Şansı sunduğu için yatırımcıları cezbetmektedir. Karasu 2016 yılı yaz sezonunda 100 binlerce turist ağırladı. Ramazan bayramının yaz tatili başlangıcına denk gelmesiyle birlikte 100 binlerce turizimci Karasu’nun yolunu tuttu. Özellikle çevre illerden, Ankara’dan ve İstanbul’dan tatilcilerin akın ettiği Karasu’da karasu otelleri nde, karasu denize sıfır pansiyonlarında, karasu apartların da, Karasu apartmanı sonlarında tam doluluk sağlandı. Hatta bölgeye gelen turist Akını o kadar O kadar yüksekti ki bölge genelinde faaliyet gösteren otel ve Pansiyonlar ekstra yatak kapasitesi çıkarmaya çalıştı. Karasu turizim faaliyetleriyle son yıllarda o kadar gözde bir bölge haline geldi ki günümüzde karasudaki tesisler, karasu denize sıfır otelleri pansiyonları bölgeye gelen tatilci ve turizimcileri ağırlamak da yetersiz kalmaktadır. Ancak Karasu’da tatilci ve turizimcilerin konaklama ihtiyaçlarını karşıladıkları tesisler bunlarla sınırlı değildir. Yatırımlar açısından oldukça uygun bir nitelik kazanan Karasu’da yatırımcılar aldıkları konutularını yaz sezonunda kullanmadıkları dönemlerde bölgeye gelen tatilci ve turizimcilere karasu sahibinden günlük kiralık yazlık veya karasu sahibinden kiralık daire olarak günlük, aylık veya haftalık olarak kiralayıp sadece yaz sezonunda bile yatırımcılarına büyük bir kar getirisi elde ettirmektedir.

Karasu-Satılık-Yazlık-Banka-Kredisi-Değil-Senet-İle-Vade-Denizköy-Satılık-Yazlık-2

Bu durumdan yatırımcılar ne kadar memnunsa tatilciler ve turizimciler de o denli memnun kalmaktadırlar. Çünkü karasu kiralık dairelerinde ve karasu kiralık yazlıklarında konaklamalarını sağlayan tatilci ve turizimciler aileleriyle ve sevdikleriyle beraber site içerisinde havuzlu olan konut projelerinde güvenli ve dolu dolu bir tatilin tadını çıkarabilmektedirler. Karasu kiralık dairelerinin ve karasu sahibinden kiralık yazlıkların bir diğer avantajı da konaklama maliyetinin otel ve pansiyonlara oranla daha ucuz ve ekonomik olmasıdır. Bölgenin turizim potansiyeli her geçen yıl artış göstermektedir. Kış sezonunu dolu dolu yaşadığımız şu günlerde Karasu’da hala çalışmalar ve rekreasyon hazırlıkları devam etmektedir.2016 yılı içerisinde karasu plajlarının mavi bayrak almasıyla ve bölgede yeni faaliyete geçen tesis ve sosyal yaşam alanlarının artırılmasıyla Karasu’nun 2017 sezonunu daha dolu geçirmesi beklenmekte ve hedeflenmektedir. Yani Karasu’nun değerlenmesi ile birlikte artış gösteren emlak konut sektöründeki projeler hem bölgeye gelen turizimcilere hem de yatırımcılarına büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Banka-Kredisi-Değil-Senet-İle-Vade-Denizköy-Satılık-Yazlık-3

Denize yürüme mesafesinde yer alan, Karasu’nun eşsiz ve muhteşem doğasının tam ortasında bulunan, her biri farklı bir karasu manzarasına sahip olan ve içinde barındırdığı imkanlarla yatırımcılarını cezbeden karasu satılık evlerinde yatırımlarınızı gerçekleştirmek için hiç beklemeden 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayıp ücretsiz karasu turu servis kaydınızı yaptırın. Değerini her geçen gün artıran ve gelecekte çok daha önemli bir noktada bulunup yatırımlarınızdan büyük kârlar elde etmenize olanak sağlayacak karasu evleri nde tatilinizi ve yaşamanızı aynı zamanda yatırımlarınızı gerçekleştirmek için İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından düzenlenen karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz. Bunun yanısıra projelerle ilgili daha detaylı bilgi sahip olmak aynı zamanda Ekşioğlu inşaatın ilan ve projelerini daha detaylı incelemek için Google ve sosyal medya ortamlarında yer alan hakkımızdaki haberlere ve kampanyalarımıza göz atabilirsiniz.


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68