Karasu Satılık Yazlık Her Mahallesi Havuzlu Merkezi Mesafede Uygun Evleri

karasu satılık yazlık

Karasu evleri ve karasu satılık daire projeleri karısı yapılan her yeni yatırım ve çalışmayla değerlerini artırmaya devam ediyor. Karasu satılık yazlık lar ve satılık karasu evleri Karasu’nun artan değeri ile doğru orantılı olarak artıp günümüzün En karlı ve en çok değer kazanan konut projeleri halini almıştır. Bilindiği gibi Karasu’da son yıllarda çalışmaların ve projelerin ardı arkası kesilmiyor. Tüm bu çalışma ve projeler Karasu’nun değerini son birkaç yıl içerisinde büyük ölçüde artırıp kara suyu konut yatırımları açısından oldukça uygun Ve karlı bir bölge haline getirdi.

karasu-satilik-yazlik-her-mahallesi-havuzlu-merkezi-mesafede-uygun-evleri-1

Konutların her geçen gün pirim yaptığı ve yatırımcılarına en çok kazandıran bölge olduğu Karasu’da hem yatırımcılar hem de inşaat şirketleri büyük bir rekabet içerisindedir. 2016 yılı içerisinde oldukça farklı çalışma ve projelere evsahipliği yapan Karasu’da pekçok gelişme meydana geldi. Hem yabancı yatırımcılar hem Karasu belediyesi ve Sakarya büyükşehir belediyesi tarafından yürütülen çalışma ve projeler Karasu’da büyük bir ilgiyle karşılandı. Karasu evi sakinleri ve Karasu’da yaşayan kesim şu günlerde farklı bir heyecan yaşamakta. Hem bölge halkı hem de Karasu yatırımcıları Karasu’da şu gün gündeme gelen marina projesini büyük bir dikkatle takip etmekte. Yabancı ortaklı bir firma Karasu’da marina projesi ve yatırımları görüşmek amacıyla Karasu’da yetkililerle bir araya gelmişti. Basımda da oldukça büyük yer bulan bu ziyaret Karasu’nun bir kez daha adını duyurup reklamını yapmış aynı zamanda bölgenin adından söz ettirmesini başarmıştır. Şirket yetkilileri marina projesi kapsamında karasu yeni mahalle mevkiinde fizibilite çalışmaları yapmışlardır. Sunun her yönden oldukça avantajlı durumda olup gelişmeye çok açık bir yerleşim mekanı olduğunu vurgulayan yatırımcılar Karasu’nun bu potansiyelinden faydalanmak ve bölgede yatırımlarını değerlendirmek istediklerini belirtmişlerdir.

karasu-satilik-yazlik-her-mahallesi-havuzlu-merkezi-mesafede-uygun-evleri-2

Karasu’da gündeme gelen bu tür projeler ve şuan yapımı devam eden çalışmalar karasu satılık evlerini ve karasu satılık yazlık piyasasını etkilemektedir. Tüm bu yatırımların Ve projelerin yanında Karasu’nun temiz havası, sahili, Denizi, bölgenin konumu, coğrafyası, ekonomik faaliyetleri, el değilmemiş doğası ve doğal güzellikleri karasuyu oldukça yaşanabilir ve yatırım yapılabilir bir bölge haline getirmiştir. Ayrıca marina projesinin yapılmasının düşünüldüğü Yenimahalle Sakarya nehrinin karadeniz’e döküldüğü noktada yer alan hem doğasıyla hem de güzellikleriyle yatırımcıları ve tatilcileri cezbeden satılık yazlık projelerinin oldukça hız kazandığı bir mevkide yer alıyor. Bölge her geçen yıl Bir önceki yıla nazaran çok daha fazla turizimci yatırımcı çekmeye devam ediyor. Dünyanın da yeni mahallenin üçüncü köprü yolu güzergahında olması da yatırımcıları etkileyen bir başka faktör olarak karşımıza çıkıyor. Karasu’da yenimahalle her ne kadar doğal güzellikleri ön plana çıksa da karasu genelindeki bir çok bölge doğal güzelliği ve barındırdıkları imkanlarla hem turizimcilerin hem de yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor.

karasu-satilik-yazlik-her-mahallesi-havuzlu-merkezi-mesafede-uygun-evleri-3

Yazlık kültürünün oldukça popüler olduğu Ve oldukça hızlı yaşandığı aynı zamanda bünyesinde yapılan çalışma ve projelerle değerini her geçen gün katlayan Karasu’da tüm bu artan değerlere, aynı zamanda karlı bir yatırıma ev sahipliği yapmak için hemen 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak ücretsiz karasu turu servis kaydınızı yaptırabilirsiniz. Şuan ülkemizin en hızlı gelişim gösteren yerlerinden birisi durumunda olan ve gelecekte bu konumunu daha ileri seviyelere taşıyıp bünyesinde yapılan çalışma, yatırım ve projelerle değerini daha üst seviyelere taşıyacak olan Karasu’da yatırımlarınızı günümüzün ucuz ve uygun sayılabilecek nitelikteki fiyatlarına gerçekleştirip geleceğinizi karlı bir yatırım fırsatı bırakabilirsiniz. Tüm bu imkan ve olanakların yanında Ekşioğlu inşaatın şuan düzenlemiş olduğu 40 ay elden sıfır faiz seçeneği ile ödemesi bulunan karasu evlerine ve karasu satılık yazlık projelerine faizsiz sahip olmanın şansına sahip olabilirsiniz. www.eksioglukarasuyazlik.com Kısa süreli bu kampanyadan faydalanıp yatırımlarınızı gerçekleştirmek için Her hafta sonu ücretsiz turlarla karasuya gelip yatırımlarını gerçekleştiren yatırımcılardan birisi de siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68