Karasu Satılık Yazlık Ekşioğlu Emlak Müstakil Daire Sitede Villa Fiyatları

karasu-satilik-yazlik.

Karasu satılık yazlık ları ve karasu evleri hem karasuya hem de yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor. Karasuda yaşanan gelişmelere bağlı olarak çok büyük bir ilerleme kaydeden emlak konut sektörü Karasu’da binlerce farklı karasu satılık daire ve satılık karasu evlerine imzasını attı. Yatırımcılar açısından oldukça cazip fırsatlar sunan ve son yılların en çok pirim ve yatırım yapılan merkezlerinden birisi olan karasu oldukça tercih edilen bir bölge haline aldı. Hem aldığı değer, hem Karasu’nun bir deniz turizmi merkezi olması yatırımcıları büyük ölçüde etkilemektedir. Hem birikimlerini karlı bir yatırıma dönüştürmek isteyenler hem de bundan sonraki yaz tatillerini kendi konutlarında ve evlerinde sevdikleriyle ve aileleriyle beraber verimli bir şekilde geçirmek isteyen yatırımcı kesmi günümüzde karasuyu tercih etmeye başlamıştır. Karasuda faaliyetlerini yürüten inşaat şirketleri bölgede imzasını attıkları karasu evleri ve karasu satılık daire projelerini düzenledikleri reklam ve kampanyalarla ülke çapında bir bölge haline getirmiştir.

karasu-satilik-yazlik-eksioglu-emlak-mustakil-daire-sitede-villa-fiyatlari

Karasu günümüzde Türkiye genelinden yatırımcıları ağırlayan bir bölge haline gelirken en fazla yatırımcıyı İstanbul ve çevresinden çekmektedir. Karasu’nun İstanbul’a olan yakın konumunun üçüncü köprü sahil yolu bağlantısının Karasu dan geçmesiyle daha kısa bir mesafe düşecek olması karasuyu İstanbul’a en yakın tatil merkezi haline getirmiştir. Özellikle İstanbul’a bu kadar yakın mesafede yer alan karasu İstanbul’daki yatırımcı kesmek için büyük bir fırsat teşkil etmektedir. Yaşamını İstanbul’da daim ettiren ve şehirdeki aşırı pahalı olan konutlar yüzünden ev sahibi olamayan yatırımcılar birikimlerini İstanbul’a en yakın konumda bulunan ve değerini her geçen gün artıran Karasu dan yana kullanmaya başlamışlardır. Karasu satılık yazlık ve satılık ev projelerinin fiyatlarının günümüzde hala ucuz ve elde edilebilecek nitelikte olması yatırımcıları karasuya çeken bir başka sebeptir. İstanbul’da yaşayan aynı zamanda şehrin gürültüsünden ve karmaşasından sıkılan birkaç günlüğüne de olsa İstanbul’dan uzaklaşmak ve yaz tatillerini en verimli şekilde değerlendirmek isteyen yatırımcılar satılık karasu evlerini değerlendirip bütçelerine en uygun konuta yatırım yapmaya başlamışlardır. Karasu’nun köklü inşaat şirketleri de bölgeye İstanbul’dan gelen talebin net bir şekilde farkındalar. Sırf bu yüzden pek İstanbul’da yaşayıp yatırımlarını Karasu’da gerçekleştirmek isteyen kesim için karasudaki belli başlı inşaat şirketleri hafta sonları İstanbul’dan Ücretsiz karasu turu hizmeti vermektedirler.

karasu-satilik-yazlik-eksioglu-emlak-mustakil-daire-sitede-villa-fiyatlari-1

Yatırımcıların projelerine daha rahat koşullarda ulaşmalarına olanak sağlayan firmalar yatırımcıları İstanbul’da evlerine en yakın noktadan alarak bölgeye getirmektedirler. Bu firmaların başında yer alan ve Karasu’nun en çok tercih edilen projelerini imzasını atan ekşioğlu inşaat geçtiğimiz yıl içinde sadece yaz sezonunda binlerce kişiye ücretsiz karasu turlarıyla karasuya getirip yatırımlarını gerçekleştirmelerine olanak sağlamıştır. Ekşioğlu inşaatın birbirinden farklı projeleri yatırımcıların hem gözlerine hem de bütçelerini hitap ederken düzenlediği kampanyalar da yatırımcılar tarafından büyük talep görmektedir. Ekşioğlu inşaat içinde bulunduğumuz şu günlerde Karasu’da yine çok konuşulacak bir kampanyaya imzasını atmıştır. Banka yoluyla ve senetle ödemesi bulunan projelerinde; senet ile ödeme seçeneğini tam 40 aya çıkarmıştır.

karasu-satilik-yazlik-eksioglu-emlak-mustakil-daire-sitede-villa-fiyatlari-2

Ne Karasu’da ne de başka bir bölgede kolay kolay göremeyeceğiniz bu kampanyayla yatırımcılar Karasu’da faizsiz bir konut yatırımı yapma imkanı bulmuşlardır. Ekşioğlu inşaatın düzenlemiş olduğu bu ödeme kampanyasından bir an önce faydalanıp kampanya sona ermeden önce Karasu’da faizsiz konut yatırımı gerçekleştirmek aynı zamanda geleceğinizi karlı bir yatırım bırakmak isterseniz firmanın sunduğu ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz. Ücretsiz karasu turu hizmetinden faydalanmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçip servis kaydınızı yaptırabilirsiniz ayrıca projelerle ilgili detaylı bilgiye de sahip olabilirsiniz.    www.eksioglukarasuyazlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68