Karasu Satılık Yazlık Yeni Daireler Projeler

karasu-satilik-yazlik.

Ekşioğlu inşaat düzenlediği ödeme koşulları ve kampanyalarla sizlere faizsiz bir konut sahibi olmanın ve karasu evlerine en iyi imkanlarla ulaşmanın yollarını sunmakta. Günümüzde pek çok yatırımcının hayali olan faizsiz konut yatırımı karasu satılık yazlık larıyla ve satılık karasu evleri ile Ekşioğlu inşaatta mümkün. Karasu’nun en büyük ve en güvenilir inşaat şirketi niteliğinde olan ekşioğlu inşaat karasu genelinde hayata geçirdiği karasu satılık daire ve karasu evleri projelerini Karasu’da eşi benzeri görülmemiş bir kampanyayla yatırımcılara sundu. Ekşioğlu inşaat yatırımcılardan gelen talep doğrultusundaa Ekşioğlucity Projesi hariç diğer tüm projelerini 24 ay elden senet ile satışa sunmuştu.

karasu-satilik-yazlik-yeni-daireler-projeler-1

Konutlarının Ödemelerini senetle gerçekleştirmek isteyen aynı zamanda projelere hemen sahip olmak isteyen yatırımcılar için düzenlenen bu ödeme yöntemi gelen talepler ve istekler doğrultusunda genişletilerek sadece Karasu’da değil günümüz koşullarında kolay kolay rastlanmayacak bir ödeme yöntemine imzasını attı.Ekşioğlu inşaat Ekşioğlucity Projesi haricindeki diğer tüm bitmiş ve topraktan olan projelerini şuan elden 40 ay sıfır faiz senet seçeneğe ile yatırımcılarla buluşturuyor. Her fırsatta yatırımcılarının yanımda olan ve yatırımcılar için konutlara sahip olmalarını sağlayacak en iyi fırsatları sunan ekşioğlu inşaat sunmuş olduğu bu ödeme yöntemi ile şuan konut yatırımcıları tarafından gördüğü talebi kat be kat artırdı. Ekşioğlu inşaat ta şuan yatırımlarımızı değerlendirebileceğimiz onun üzerinde farklı proje yer almaktadır. Karasu limanı çevresinde, karasu yeni mahalle’de, karasu 32 evlerde, karasu plaj bölgesi nde imzasını attı konut projelerinin çok büyük bir kısmını site içerisinde havuzlu olarak inşa etmektedir.

karasu-satilik-yazlik-yeni-daireler-projeler-2

Karasu’da havuzlu site projelerinin öncüsü olan firmanın bölge genelinde yer alan tüm projeleri dış görünüşü ve iç kullanım alanları ile gözünüze hitap ederken ucuz ve uygun sayılabilecek fiyatlarıyla da bütçenize hitap etmektedir. Konutların tamam mı yeni yapılanma olup yatırımcılar sıfır bir konut projesine yatırımlarını gerçekleştirmektedir. Firma projelerini genel olarak 1 + 1 ve 2 + 1 daire şeklinde konumlandırılmış olup tüm projelerine başlamadan önce bölgede zemin taraması yapıp depreme dayanıklı olarak inşa etmiştir. Tamamı üç kattan oluşan site projeleri içerisinde farklı bloklar ve daireler yer almaktadır. Denize 100 metre ile 500 metre mesafe arasında konumlanmış olan karasu evleri Ve karasu satılık yazlık projeleri içlerinde bulundurmuş oldukları yüzme havuzu ile yatırımcılarına sitelerinden çıkmadan tatil yapma olanağı sunmaktadır.

karasu-satilik-yazlik-yeni-daireler-projeler-3

Bunun yanısıra denize yürüme mesafesi nde olan konutların Her biri ayrı bir karasu manzarasına tanıklık etmektedir. Karasu’nun muazzam doğal güzellikleri arasında konumlanmış olan karasu evleri ve satılık Karasu daireleri yatırımcısına huzur dolu bir yaşamın ve dopdolu bir tatilin yanı sıra karlı bir yatırım yapma olanağı da sunmaktadır. Son yılların en gözde ve en hızlı değerlerinin bölgeleri arasında yer alan karasu da birikimlerinizi ekşioğlu inşaatla değerlendirip hem konutlara faizsiz sahip olmanın fırsatını yakalayıp hem de karlı bir geri dönüşüm sağlayabilirsiniz. Karasu’nun yatırımlar için ne kadar uygun ve elverişli bir bölge olduğuna dair aklınızda soru işaretleri varsa Google ve sosyal medya ortamlarında yayınlanan haber ve makalelerden bölgedeki gelişmelere dair bilgi edinebilirsiniz. Binlerce yatırımcının çoktan yerlerini alıp hem tatillerini kendi konutlarında değerlendirip hem de birikimlerini karlı bir yatırıma dönüştürdükleri Karasu’da Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu kısa süreli bu kampanyadan faydalanıp sahip olmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak hafta sonları İstanbul genelinden düzenlenen ücretsiz karasu turları için servis rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın düzenlemiş olduğu bu büyük yatırım fırsatını kaçırmak istemiyorsanız bir an önce karasuya gelip Ekşioğlu inşaatın konut projelerini değerlendirip geleceğinizi karlı bir yatırım bırakma fırsatını yakalayabilirsiniz. Çünkü böyle bir kampanya fırsatı sadece bir defa gelir Ve Karasu’da ne kadar erken yatırım yapılırsa elde edeceğiniz kar fırsatı o denli yüksek olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68