Karasu Satılık Yazlık Merkezde Denize Yakın Daireler Sakarya

karasu evleri

Karasu evleri yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor. Sakarya Karasu satılık yazlık ve daire fırsatları günümüzde elde ettiği büyük değer artışıyla Karasu’da daha önce yatırımlarına gerçekleştirmiş olan yatırımcıların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Karasu satılık daire leri ve satılık karasu evleri son birkaç yılda elde ettiği hızlı değer artışıyla yatırımcıların gündeminden düşmüyor. Karasu’da birkaç yıl önce yatırımlarını gerçekleştirmiş olan yatırımcıların konutları şu gün değerlerinin neredeyse iki katına çıkarmıştır. Bölgenin yatırımlar açısından bu kadar uygun bir hale gelmiş olması ve bölgenin her geçen gün biraz daha değer kazanması yatırımcıları karasuya çekmeye devam etmekte.

karasu-satilik-yazlik-merkezde-denize-yakin-daireler-sakarya-1

Bölgede yer alan satılık karasu yazlık ları ve karasu evleri yatırımcıların en çok talep gösterdikleri konutların başında gelmektedir. Hem tatillerini hem de yatırımlarını aynı noktada değerlendirmek isteyen yatırımcıların tercih ettikleri karasu evlerinin ve satılık Karasu’da ailelerinin yanı sıra bölgede karasu satılık arsaları da oldukça çok talep görmektedir. İster arsa fiyatları olsun İsterse konutlar değerlerini sürekli olarak artırmaktadır. Karasu’nun bu hızlı değer artışında ve yükselişinde rol oynayan pek çok farklı etken vardır. Önümüzdeki günlerde açılacak olan karasu limanı projesi bölgenin hızlı değer artışına büyük katkı sağlayan etkenlerden biridir. Yıllardır yapımı devam eden liman projesinin tamamlanması için son yıllarda çalışmaların hızlandırılmış olması bölgenin değerinin artmasına ortam hazırlamıştır. Önümüzdeki günlerde açılacak olan karasu limanı ile birlikte bölgedeki konut ve satılık arsaların değerlerini daha da çok artıracak olması öngörülmektedir.

karasu-satilik-yazlik-merkezde-denize-yakin-daireler-sakarya-2

Karasu limanı bölgeye doğrudan ve dolaylı yollarla pek çok artı sağlamış Dünya devi firmaların Karasu’da yatırım yapmalarına olanak tanımıştır. Karasu’nun hızlı değer artışının da rol oynayan fabrika projelerinin Karasu’da hayata geçecek olmasını etkileyen en önemli faktör karasu limanının varlığıdır. Bölgenin şuan hem yatırımlar açısından oldukça uygun olması, hem karasu limanının varlığı hem de ulaşım ve lokasyon olarak pek çok büyük şehre yakın mesafede yer alması bölgeye sanayi alanında yapılan yatırımlarıda etkilemektedir. Bölgeye yapılan yatırımları etkileyen bir başka faktör de Karasu arifiye Bartın demiryolu Projesidir. Bölgeler arasında hammadde taşımacılığını yapılmasına ve bunun yanısıra bu bölgelerde üretilen ürünlerin liman projelerinin üzerinden ihracatının yapılmasına olanak sağlayacak olan demiryolu Projesi de yatırımcıların karasuyu tercih etmesini sağlamaktadır. Bölgede meydana gelen bu gelişmeler karasunun değerini büyük ölçüde artırmıştır. Ancak karasu asıl değerini şuan bünyesinde devam eden projelerin tamamlanmasıyla almaya başlayacaktır. Önümüzdeki yıllar içerisinde Karasu’da faaliyete geçecek olan liman ve demiryolu projesinin yanı sıra sanayi alanındaki fabrikalar karasu genelinde binlerce kişiye istihdam sağlayacak bunun yanı sıra bölgenin aldığı dış göçü artıracak, karasu bir ithalat ve ihracat merkezi haline gelecek, bölgenin gelişen ekonomisi bölgeye yapılacak olan yatırımları hızlandıracak ve bölgedeki konut ve arsalar değerlerini daha da çok artıracaktır.

karasu-satilik-yazlik-merkezde-denize-yakin-daireler-sakarya-3

Karasu’da yaşanan bu durum zaten günümüzde pek çok yatırımcı kitlesi tarafından bilinmektedir. Yatırımcıların karasuyu tercih etmelerinde büyük rol oynayan Bu yatırım ve projelerin yanında bölgedeki konutların ve arsaların fiyatlarının oldukça ucuz ve ekonomik sayılabilecek nitelikte olması da bölgeye gelen yatırımcıları etkilemektedir. Karasuda denize yürüme mesafesinde bulunan sahilin ayaklarınızın altında olduğu site içi havuzu konut projeleri nde yerlerinizi alıp Karasu’nun muazzam doğasında yaşama ve tatil yapma fırsatını yanı sıra birikimlerinizi karlı bir yatırıma dönüştürmek istiyorsanız 0 212 503 48 83 numaralı telefondan bizleri arayarak hem projeler hakkında detaylı bilgi edinebilir hem de hafta sonuları İstanbul genelinden düzenlenen Ücretsiz karasu turları için servis rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Bölgede şuan Ekşioğlu inşaatın düzenlemiş olduğu 40 ay elden sıfır faiz senet seçeneği İle yatırımlarımızı gerçekleştirmek için vakit kaybetmeden ücretsiz karasu turları katılım sağlayıp Ekşioğlu inşaatın kısa süreli bu kampanyasından faydalanarak faizsiz konut sahibi olmanın fırsatını yakalayabilirsiniz. www.eksioglukarasuyazlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68