Karasuda Satılık Yazlık Uygun Ucuz Denize Yakın Bahçeli Siteler

karasu evleri

Karasu evleri ve karasu satılık yazlık ları Karasu’nun artan popüleritesi ve değeriyle tercih edilebilirliğini artırmaya devam ediyor. Emlak konut platformunda büyük projelere ve gelişmelere Ev sahipliği yapan Karasu bünyesinde ki karasu satılık daire ve satılık karasu evleri ile yatırımcıları kendisine çekmeye devam ediyor. Son dönemin en çok prim yapan bölgelerinden birisi olan karasu; karasu satılık evleri ve karasu satılık yazlıklarıyla popüleritesini her geçen gün artıyorsa da Karasu’nun gelişimine en fazla katkı sağlayan sektörlerden biri de bölgedeki deniz turizmi faaliyetleridir.

KARASU EV

karasuda-satilik-yazlik-uygun-ucuz-denize-yakin-bahceli-siteler

Marmara bölgesi sınırları içerisinde bulunan ancak karadeniz’e kıyısı olan karasu deniz turizminin yapıldığı bölgelerden biri. 24 km uzunluğunda ki sahil bandıyla her yıl 100 binlerce turiste evsahipliği yapan bölge turizim adına yapılan proje ve çalışmalarla yaz sezonunda tatilciler tarafından tercih edilebilirliğini de artırmıştır. Bölgede deniz turizmini etkileyen faktörler üzerinde çalışmalar yapılmış; bölgedeki turizim değerlerinden en iyi şekilde yararlanılmasına imkan sağlayacak yeni donanımlara kavuşturulmuştur. Karasu’da tatilcilerin yıllardan beri en çok rahatsız oldukları ve şikayet ettikleri noktalardan biri olan denizin dalgalı karasu kıyı bölgesi boyunca yapılan dalga kıranlar sayesinde engellenmiştir. Dalga oranının en az seviyeye indirgendigi karasu denizi Bu sayede tercih edilebilirliğini artırmıştır. Bunun yanısıra kıyı boyunca yeni tesis ve sosyal alanlar inşa edilmiş Karasu’da deniz turizmine katkı sağlayacak tanıtımlar ve organizasyonlar düzenlenmiş ayrıca tertemiz bir denize ve altın kumdan plajlara sahip olan karasu sahillerine mavi bayrak uygulaması getirilmiştir. Karasu mavi bayrak uygulamasını yıllar süren çalışmanın ardından geçen yıl almıştır.

karasuda-satilik-yazlik-uygun-ucuz-denize-yakin-bahceli-siteler-1

KARASU PLAJI MAVİ BAYRAKLI

Deniz turizmi için oldukça önemli faktörlerin ve koşulların yerine getirilmesini Öngören mavi bayrak uygulamasının karasu plajlarına getirilmiş olması bölgeyi bu yıl içerisinde gelecek olan tatilci ve turizimcileri Büyük ölçüde etkilemesi öngörülmektedir. Deniz turizmi açısından bütün iyileştirmelerin yapıldığı Karasu’nun bu yıl çok daha fazla turizimciğe evsahipliği yapacağı düşünülmektedir. Bölgede yaz sezonu için çalışmalar çoktan başlamış durumdadır. Karasu’da deniz turizmi faaliyetleri ve deniz turizmini geliştirmek adına yapılan çalışma ve projeler tüm hızıyla devam ederken bölge muazzam doğal güzellikleri ve doğal ortamlarıyla da tatilcileri ve turistleri bünyesine çekmeye devam etmektedir. Karasu sınırları içerisinde yer alan Acarlar gölü ve Langozu karasu için oldukça önemli bölgelerden biridir. Onlarca farklı endemik bitki, hayvan ve balık türüne evsahipliği yapan Acarlar gölü ve langozu El değmemiş doğasıyla, muhteşem güzellikleriyle, havasıyla ve İslak ormanlarıyla hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini çektiği bir noktadır. Karasu’da Acarlar langozu bölgesi içerisinde de çalışmalar devam etmektedir. Karasu’da yerli ve yabancı turistlerin İlgisini çeken bir başka noktada maden deresi ve Şelalesidir.

karasuda-satilik-yazlik-uygun-ucuz-denize-yakin-bahceli-siteler-2

KARASUDA TABİAT

Özellikle yaz sezonunda oldukça yoğun ziyaret alan bölge ormanlarıyla, şelalesiyle ve tarihe tanıklık etmesi ile Ön plana çıkmaktadır. Karasu genelinde daha pek çok doğal alan yer almaktadır. karasu satılık yazlık Karasu’da hem deniz turizmi faaliyetleri geliştirmek hem de bu doğal alanlardan en verimli şekilde yararlanıp Karasu’nun alternatif turizim türleri ile de ön plana çıkmasına katkı sağlayacak çalışmalar yürütülmektedir. Yani Karasu’da deniz turizmi sezonu bitse de bölgenin farklı turizim seçenekleriyle turistleri ağırlamaya devam etmesine katkı sağlayacak projeler bulunmaktadır. Yatırımcıların Karasu dan edindikleri konutlar yatırımcılarına sadece karlı bir geri dönüşüm sağlamakla kalmamakta; aynı zamanda uzun Ve verimli bir tatil bunun yanısıra huzurlu bir yaşam olanağıda sunmaktadır. Karasu’nun bu muhteşem doğası içerisinde ister yaşamınızı sürdürüp İsterseniz sadece deniz turizmi faaliyetlerinden faydalanıp verimli, eğlenceli ve dopdolu bir tatilin tadını çıkarıp tatilinizi kendi konutlarınız da dilediğiniz şekilde gerçekleştirmek isterseniz günümüz kampanya ve ucuz fiyat koşullarını değerlendirmek üzere sizleri karasu ekşioğlu inşaat satış ofisine bekleriz. Firmanın kısa süreli düzenlediği kampanya ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak için İstanbul’dan düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68