Karasu Satılık Yazlık Fiyat ve İlanları Proje Sahibinden Ekşioğlu İnşaat

karasu satılık yazlık

Günümüzde bir karasu evi sahibi olmak oldukça mümkün ve kolay. Sakarya’nın Karasu ilçesi nde bulunan karasu satılık yazlık ları ve satılık karasu evleri Son yıllarda değerini katlamış olmasına rağmen hala herkesimden yatırımcının sahip olabileceği fiyatlarda. Karasu henüz yeni gelişmeye başlayan bir bölge olduğu için bölgedeki karasu evleri nin ve karasu satılık daire lerin fiyatları hem ulaşım hem de deniz turizmi faaliyetleriyle göz önüne çıkan karasu için oldukça ulaşılabilir nitelikte. Bölge yeni gelişmeye başlayan bir yer olsa da turizim faaliyetleri Ege ve Akdeniz kıyılarını aratmayacak nitelikte. Karasu’da verimli ve mükemmel bir tatil geçirmenizi olanak sağlayacak alternatifler ve avantajlar oldukça fazla. Karasu ilk etapta büyük şehirleri olan yakın konumuyla göz önüne çıkıyor. Özellikle İstanbul’a olan yakın konumu İstanbul’da yaşayan tatilciler için bir fırsat niteliğinde.

karasu-satilik-yazlik-fiyat-ve-ilanlari-proje-sahibinden-eksioglu-insaat-1

Yaz sezonunda kısıtlı zamanlarını yollarda geçirmek istemeyen tatilciler İstanbul’a sadece bir buçuk saat mesafede bulunan Karasu’nun yolunu tutmaya başlamışlardır. Karasuya geldiğinizde konaklama faaliyetlerini yapabileceğiniz çok sayıda karasu denize sıfır oteller ve pansiyonları yer almakta. Karasu’da özellikle kıyı bölgesinde konumlanmış olan karasu denize sıfır pansiyonları ve otellerin de konaklamanın yanısıra bölge genelinde yatırımcılar tarafından alınan pek kullanılmayan karasu satılık yazlıklarını ve karasu evleri ni de değerlendirebilirsiniz. Karasu sahibinden kiralık daire olarak günlük veya haftalık olarak kiraya verilen bu konutlarda aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte kendi müstakil evinizin konforunda bir tatil geçirebilirsiniz. Ayrıca bir çoğu havuzlu site içerisinde yer alan bu konutlarda sitelerden çıkmadan tatil yapma imkanına da sahip olabilirsiniz. Karasu sahil kesimi şehrin adeta kalbi konumunda. Bölge genelinde çok sayıda park ve açık alan, yürüyüş alanları, spor alanları, yeme içme alanları, kafeler, restoranlar, alışveriş dükkanları, hediyelik eşya dükkanları Ve kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz yerler bulunmaktadır.

karasu-satilik-yazlik-fiyat-ve-ilanlari-proje-sahibinden-eksioglu-insaat-2

Yaz tatilleri çoğu kesim için deniz ve eğlence faaliyetlerinden meydana gelmektedir. Karasu’nun 24 km uzunluğunda ki sahil bandı yaz sezonunda denizin, kumun güneşin tadını sınırsızca yaşamanıza olanak sunuyor. Altın kumdan Plajları ayrıca plajlarda ki spor faaliyetleri ile de oldukça keyifli ve eğlenceli vakitler geçirmenize Büyük katkı sağlıyor. Yaz tatillerinin olmazsa olmazlarından olan eğlence sektörü içinde Karasu’da çok sayıda mekan ve alan bulunmaktadır. Özellikle plaj bölgesi, karasu 32 evler bölgelerinde bulunan bu eğlence mekanlarında gece geç saatlere kadar açık kalıp tatilcilere ve bölge halkına hizmet vermektedir. Gündüz eğlenceleri ise özellikle karasu plaj bölgesinde yoğunluk göstermektedir. Eğlence mekanlarının yanısıra Karasu’da ailenizle Ve arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakitler geçirmenizi olanak sağlayacak başka alternatifler de yer almaktadır. Plaj bölgesinde bulunan lunapark Özellikle Çocuklu ailelerin en uğrak mekanlarından biri. İçerisinde çeşitli oyuncakların bulunduğu bu lunapark yaz sezonunda her yaştan kişiye hizmet vermektedir. Bölgede hizmet veren ve çok sayıda tatilcinin uğrak noktasından birisi olan bir diğer yerde Ekşioğlu inşaatın bölgeye kazandırmış olduğu doğu Marmara’nın en büyük Aqua parkı olan Aqua City projesidir.

karasu-satilik-yazlik-fiyat-ve-ilanlari-proje-sahibinden-eksioglu-insaat-3

İçerisinde çok sayıda kaydıraklı havuz, çocuk havuzu, kafeterya ve çeşitli aktivite alanları barındıran Aqua City karasu akkum Mevkiinde bulunmaktadır. Karasu’da bu alanlar dışında tatilinizi en verimli şekilde geçirmenizi olanak sağlayacak daha bir çok alternatif yer almaktadır. Bu alternatifler Karasu’nun muazzam güzellikte ki doğasıyla birleşerek Tatilcilere mükemmel bir fırsat sunmaktadır. Her türlü sosyal aktivitenin ve tatilinizi en verimli şekilde geçirmenizi olanak sağlayacak tesislerin bulunduğu Karasu Tatiliniz ve yatırımlarınız İçin en doğru tercih noktalarından biri. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Karasu’da emlak konut sektöründe faaliyet gösteren firmaların projeleri günümüz koşulları için ucuz sayılabilecek fiyatlardadır. Bu fiyatlara karasu genelinde faaliyet gösteren inşaat firmalarının düzenlemiş oldukları ödeme koşullarıda eklenince Karasu dan konut edinmek oldukça kolay bir hale gelmektedir.

karasu-satilik-yazlik-fiyat-ve-ilanlari-proje-sahibinden-eksioglu-insaat-4

Ayrıca bölgedeki konut projelerini değerlendirmek isteyen yatırımcılar için her hafta sonu İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından ücretsiz karasu turu hizmeti verilmektedir. Ekşioğlu inşaatın düzenlemiş olduğu ücretsiz turları katılım sağlamak için 0 212 503 48 83 numaralı telefondan bize ulaşıp kısa süreli kampanyalardan yararlanıp Karasu’da birikimlerinizi karlı bir yatırıma dönüştürüp aynı zamanda faizsiz konut sahibi olmanın fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68