karasu satılık yazlık ev konut emlak ilanları karasuda satılık daireler

karasu evleri

Karasu son yılların en popüler yazlık yaşam merkezlerinden biri. Karasu evleri ve karasu satılık yazlık ları ise hem turistler hem de yatırımcılar tarafından büyük talep gören emlak konut projeleridir. Karasu’da turizmin ve diğer sektörlerdeki gelişmelerin doğrudan etkilediği inşaat sektörü son yılların en büyük gelişme ve ilerlemesini yaşamıştır. Satılık karasu evleri ve karasu satılık daire leri hem turizim imkanlarına sahip olması hem de artan değeri ile yatırımlar açısından oldukça uygun olması yatırımcıları cezbediyor. Karasu’nun muazzam doğal güzellikleri arasında tatillerini ve yaşamlarını değerlendirmek isteyen yatırımcılar yaz kış demeden Karasu’nun yolunu tutup bölgedeki onlarca farklı konut projesini değerlendirmeye devam ediyor. Bu dönemde popüleritesi oldukça artan karasu evleri gazete, TV kanalları, sosyal medya mecraları ve Google gibi ortamlarda adı oldukça sık geçmekte.

karasu-satilik-yazlik-ev-konut-emlak-ilanlari-karasuda-satilik-daireler-1

Peki Karasuyu, karasu evlerini, satılık karasu yazlıklarını ve satılık karasu arsalarını bu kadar popüler olup yatırımcıları ve turizmcileri karasuya çekmesini sebebi ne? Bu durumu elbetteki tek bir sebebe bağlamak imkansız. Çünkü Karasu’da son yıllarda pek çok sektörde olumlu gelişmeler ve dev projeler ortaya çıkmaya başlamıştır. Bölgenin deniz turizmi açısından oldukça elverişli olması ve 24 km uzunluğunda ki sahil bandının geçtiğimiz yıl içerisinde mavi bayrak almış olması Karasu’nun turizim açısından popüleritesini artırmış bölge geçtiğimiz yıl içerisinde 700.000’in üzerinde turist ağarlamış, Bölge turizim den ciddi bir gelir elde etmeye başlamıştır. Turizim de yaşanan gelişme elbette bununla sınırlı değildir. Bölgede farklı Tesis ve yapılar inşa edilmiş hem bölge halkının hem de bölgeye gelen turizimcilerin Karasu’da turizim faaliyetlerini en iyi şekilde değerlendirip tatillerini en verimli şekilde değerlendirmelerine olanak sağlayacak yeni yatırımlara kavuşmuştur. Sanayi alanındaki dev projeler de son yıllarda ortaya çıkmaya başlamış karasu tarihinin belkide en büyük Sanayi projeleri ne evsahipliği yapmaya başlamıştır. Geçtiğimiz yıl içerisinde Karasu’da hayata geçeceği duyulan Fabrika projesini bu yıl sonlarında başka bir fabrika projesi daha takip etmektedir.

karasu-satilik-yazlik-ev-konut-emlak-ilanlari-karasuda-satilik-daireler-2

Karasu’nun Sanayi faaliyetleri açısından oldukça önemli bir noktaya gelecek olup ayrıca bölgede açılan bu fabrikaların karasu ve çevresinde binlerce kişiye istihdam sağlayacak olması hem karısının değerini artırıp hem de bölgenin dışarıdan aldığı göçü çoğaltmıştır. Karasu ulaşım alanındaki gelişmelerle de göze çarpan bir bölge haline gelmiştir. Denizyolu taşımacılığı için oldukça önemli bir noktada bulunan Karasu’da Karasu’da limanı projesi çok yakında tamamlanıp faaliyete geçecektir. Bölgenin ithalat ve ihracat oranı artıracak olan karasu limanı deniz taşımacılığı için oldukça önemli bir yoksa da bulunurken karasu limanı projesini destekleyen demiryolu Projesi için de çalışmalar çoktan başladı. Yazlık yaşamın adresi konumundaki karasu gelecekte Sanayi ve ulaşım alanında ki projelerle sektörel gelişimini hızlandıracak bölge bir ihracat merkezi haline gelip değerini üst seviyelere çıkaracaktır. Zaten bölgenin dışarıdan göç almaya başlamış olması ve bunun yanısıra yatırımcıların karasuya akın edip bölgedeki karasu evlerine ve satılık karasu konutlarına akın etmesi tüm bu öngörüleri doğrular niteliktedir. Bölgede daha çok pek çok alanda pek çok farklı yatırım ve proje yer almaktadır. Karasuda yaşanan tüm bu gelişmeler bölgenin değerini artırmakla kalmamış Karasu’nun adının duyulmasına Ve bölgenin favori bir yaşam merkezi haline gelmesinide sağlamıştır. Karasu evleride günümüzde ikinci konut projesi olmanın yanısıra yatırımcıların normal hayatlarına geçirdikleri konutlar olarak kullanılmaya başlamıştır.

karasu-satilik-yazlik-ev-konut-emlak-ilanlari-karasuda-satilik-daireler-3

Tüm bu gelişmelere ve Karasu’nun artan değerini ek olarak bölgedeki satılık konutların ve karasu satılık arsalarının günümüz koşullarında kara su gibi hızla değerlenen ve gelişen bir bölge için oldukça ucuz ve ulaşılabilir bir fiyatta olması bölgeye yapılan yatırımları artırmaktadır. Karasu dan hemen Şimdi Konut sahibi olup tüm bu gelişmelere ortaklık edip yatırımlarınızı her gün biraz daha değerlenen Ve gelişen Karasu dan yana kullanıp geleceğinize kar garantili Bir yatırım bırakmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak hafta sonları İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından düzenlemiş olduğumuz ücretsiz karasu turlarına servis kaydınızı yaptırıp, bölgedeki onlarca farklı konut projesini gelip yerlerinde görüp değerlendirip Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu kampanya ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. www.eksioglukarasuyazlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68