karasu satılık yazlık denize merkeze yakın karasu satılık daire

karasu evleri

Karasu evleri ve  karasu satılık yazlık ları günümüzün en çok prim yapan ve en çok kazandıran konut yatırımları arasında yerini çoktan aldı. Karasu satılık daireleri ve satılık karasu evleri son yıllarda Karasuda yaşanan gelişmelere bağlı olarak değerini bir anda artırıp günümüzün en çok değerlenen konut yatırımları arasına girdi. Günümüzde çok büyük bir platform olan emlak konut sektörü Karasu’da da etkisini gösterdi. Karasu’da yaşanan gelişmelere ve bölgenin evsahipliği yaptığı dev projelere kayıtsız kalamayan konut sektörü Karasu’da büyük bir yükselişe geçti. Karasu bünyesine yapılan yatırımlarla de yerin arttırdıkça bölgedeki konut yatırımları oldukça karlı bir yatırım fırsatına dönüştü. Karasu evleri ve karasuda satılık yazlık ları elde ettiği değerle günümüzün en çok talep gören konut yatırımları arasına girdi. Karasu satılık daireleri ve bunun yanısıra bölge genelindeki karasu satılık arsa ve arazileri yurtiçinden ve hatta yurtdışından yatırımcı ağırlamaya başladı. Özellikle İstanbul’a olan yakın konumuyla Karasu İstanbul ve çevresinden yatırımcıları evsahipliği yapıyor.

karasu-satılık-yazlık-denize-merkeze-karasu-satılık-daire

Bilindiği gibi karasu İstanbul’a çok yakın mesafede yer alan bir ilçe. Ancak İstanbul’a geçtiğimiz yıl içerisinde açılan üçüncü boğaz köprüsü Karasu’nun değerini adeta piyango vurmuşcasına yükseltti. Üçüncü köprü sahil bağlantı yolunun Karasu dan geçmesi Karasu İstanbul arasındaki mesafeyi 1 saat gibi bir süreye düşürecektir. Bu durum ortaya çıkmadan önce dahi yakın konumu nedeniyle İstanbul’dan yatırımcıları ağırlayan Karasunun Üçüncü köprü sahil bağlantı yolunun tamamlanmasının ardından İstanbul’un arka bahçesi konumuna gelecektir. Geçtiğimiz yıl içerisinde bu durumun duyulmuş olması İstanbul’dan karasuya gelen yatırımcı sayısında ciddi bir artışa neden olmuştur. İstanbul’da yaşayıp ancak günümüz koşulları ve İstanbul’daki konutların aşırı pahalılığından dolayı konut sahibi olamayan ve ellerindeki birikimleri en karlı şekilde değerlendirmek isteyen yatırımcılar günümüzde Karasu’nun yolunu tutmaya başlamışlardır.

karasu-satilik-yazlik-ister-dublex-ister-11-daireler-233

Karasu pek çok açıdan yatırımcılara büyük avantaj sağlamaktadır. Büyük şehirlere ve özellikle İstanbul’a yakın mesafede yer alan karasu bu şehirlerde yaşayan ve şehrin kalabalığından, gürültüsünden, sitresinden, trafiğinden ve bitmek bilmeyen karmaşasından kurtulup huzurlu bir yaşam ya da tatil dönemi geçirmek isteyen yatırımcılar için en yakın noktadadır. Karasu doğal güzellikleriyle, el değmemiş doğal alanlarıyla, deniziyle, ormanlarıyla, muazzam manzaralarıyla ve temiz havasıyla bölgeye gelen yatırımcı ve turistlere muhteşem bir yaşamın ve tatilin anahtarını sunmaktadır. Hem yeni gelişmeye başlayan hem de turizim olanaklarıyla gündemden düşmeyen Karasu’da konut fiyatlarının da ucuz ve elde edilebilir koşullarda olması yatırımcılar İçin bir fırsat niteliğindedir. Günümüzde yatırımcılar büyük şehirlerde yaşamlarını devam ettirmelerini rağmen Karasu dan konut edinip yaz tatillerini Karasu’da kendi evlerinin konforunda geçirip diledikleri her an buraya kaçıp huzurlu birkaç günün tadını çıkarmaktadırlar. Bölge genelinde yer alan Ekşioğlu inşaatın imzasını attığı projelerin tamamında bulunan doğal gaz bağlantıları yatırımcılara her mevsim Karasu’da yaşamın anahtarını vermektedir. kombi ve gerekli düzeneklerin sağlanmasıyla Konut sahipleri sadece yaz sezonunda değil diledikleri her mevsim Karasu’da yaşamın tadını çıkarabilmektedir.

karasu-satilik-yazlik-merkezde-denize-sifir-yakin-daireler-2

Oldukça huzurlu ve sakin bir ortamda yazın ise Cıvıl cıvıl Bir ortama bürünen haliyle Karasu yaşamınızı ve tatilinizi sürdürebilecekiniz aynı zamanda elde ettiğiniz konutlar da büyük bir kar getirisine imza atabileceğiniz noktadaki bir bölgedir. Birikimlerinizin kısa zamanda sizleri kar garantili bir yatırımla dönmesi İçin tercihinizi Karasu dan yana kullanıp bölgedeki satılık karasu evlerini ve karasu yazlıklarını değerlendirebilirsiniz. Bölgeye ulaşım sağlamak ve konut projelerini yerlerinde görüp değerlendirmek için hafta sonları İstanbul’dan düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın her biri muazzam güzellikte ki karasu evleri projelerinden bütçenize en uygun olan konuta çeşitli ödeme koşulları Ve Ekşioğlu’nun sağladığı imkanlarla sahip olma fırsatını yakalamak için hemen 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak karasu turu rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. www.eksioglukarasuyazlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68