Karasuda Satılık Yazlık Bahçeli Deniz Manzaralı İnşaat Firmasından Sitede Daireler

karasu-sahili-plaji-ve-satilik-yazlik-evleri-

Karasu’da emlak konut sektörü son yılların en büyük gelişmelerini yaşamakta. Karasu’nun kazandığı değer ve bulunduğu konum bölgeyi son yıllarda üst seviyelere taşıyıp karasu evleri ne ve karasu satılık daire lerine olan talebi artırdı. Sakarya Karasuda satılık yazlık lar ve satılık karasu evleri bölgenin aldığı değerden etkilenip yatırımlar açısından oldukça uygun bir niteliğe gelmiş olması bölgedeki konutların sayılarını önemli ölçüde artırmıştır. Karasu dışarıdan bakıldığında değil bir şantiyeyi andırabilecek nitelikteydi. Her noktasında ve her mahallesinde yeni konut projelerinin yükseldiği bölgede şu an hazır durumda satışta bulunan onlarca farklı konut projesi yer almaktadır.

karasuda-satilik-yazlik-bahceli-deniz-manzarali-insaat-firmasindan-sitede-daireler-1

KARASU YAZLIKLARI

Bölgedeki değer artışı ve karasu evleri nin hızlı değer kazanması yatırımcıları karasuya çekmiş karasu yurtiçinden ve yurtdışından konut yatırımcılarına ev sahipliği yapmaya başlamıştır. Karasuyu emlak konut platformunda bu kadar ileri seviyeye taşıyan gelişmeler sadece inşaat sektörü ile sınırlı değildir. Bölgenin adının duyulması karasudaki deniz turizmi faaliyetlerin de etkilemiş bölgeye gelen turizimci sayısında her yıl önemli bir artış gözlemlenmiştir. Adını sosyal medya da Google ve internet gibi araçlar da sıkça gördüğümüz Karasu’nun adının bu kadar geniş kitlelere duyurulması bölgeye gelen turizimci sayısında büyük bir artış göstermiştir. Yani karasuya her alanda yapılan yatırımlar Karasu’da doğrudan ve dolaylıı yollarla pekçok sektörü etkilemiştir. Her ne kadar inşaat ve turizim sektörü en fazla etkilenen sektörlerden biri olsa da karasudaki gelişmeler pek çok alanda ki faaliyetlere etki etmiştir. Karasu’da günümüzde pek çok alanda büyük bir yarış ve rekabet gözlemlenmektedir. Kurumsal firmalar Karasu’da mağaza açmak için girişimlere başlamış Buda bölgedeki kiralık dükkan fiyatlarının artış göstermesine neden olmuştur.

karasuda-satilik-yazlik-bahceli-deniz-manzarali-insaat-firmasindan-sitede-daireler-2

BÖLGEDE YATIRIM

Bunun yanı sıra bölgedeki taşınmazların kazandıkları değer karasu satılık arsa ve arazi fiyatlarına da etkilemiş nasıl ki bölgedeki konutlar değerlerini katladıysa karasudaki satılık arazi ve arsalar da fiyatlarını önemli bir ölçüde artırmıştır. Karasu’da bunun yanında sanayi kuruluşları da yatırımlarını yapmak için çalışmalara başladı. Geçtiğimiz yıl içerisinde BMC otomotivin savunma sanayi alanında Karasu’da fabrika açacağını duyurması Karasu’nun hem değerinin artmasına hem de bölgenin yatırımlar açısından ne kadar uygun olduğunun anlaşılmasına büyük bir katkı sağladı. BMC Otomativin geçen yıl yaptığı bu hamlenin üzerine bu yıl kibar holding’in de Karasu’da fabrika açmak için çalışmalara başladığının duyulması Karasu’nun sanayi alanında gelecekte ne kadar önemli bir konumda bulunacağını adeta garanti etmekte. Bölgede görüldüğü gibi sadece belli bir sektöre değil çeşitli sektörlerde çok büyük gelişmeler yaşanmaktadır. Karasu ve çevresinde yapılan her yeni hamle Karasu’nun kazandığı değeri artırmakta ve bölgeye yapılan yatırımları hızlandırmaktadır.

karasuda-satilik-yazlik-bahceli-deniz-manzarali-insaat-firmasindan-sitede-daireler-3

KARASUDA SATILIK YAZLIK

Günümüzün en çok kazandıran konut yatırımlarına ev sahipliği yapan Karasu’da bölgenin ne kadar değer kazandığının ve bölgedeki konut fiyatlarının ne kadar hızlı arttığının bilincinde olan yatırımcılar yatırımlarını gerçekleştirmek için adeta yarış içerisindeler. Yatırımcıların bu hamlelerini en doğru şekilde en doğru yatırımı yapmalarına olanak sağlayan firmalar da düzenledikleri ödeme yöntemleriyle yatırımcılara büyük avantaj sağlamaktadırlar. Son olarak Ekşioğlu inşaatın Karasu’da yapmış olduğu kampanya yatırımcılar tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Ekşioğlu inşaatın Ekşioğlucity Projesi hariç diğer tüm projeleri İçin geçerli olan 24 ay elden senetle sıfır faizli ödeme seçeneği şuan 40 aya çıkarılmış olup Karasu’da görüp görülebilecek en iyi ödeme seçeneğini yatırımcılara sunmaktadır. Daha bir kaç gün önce başlayan bu ödeme kampanyası şimdiden onlarca yatırımcının karasuya gelmelerini sağladı. Ekşioğlu karasu inşaatın sunmuş olduğu Ve Karasu’da başka hiçbiryerde bulamayacagınız bu ödeme yönteminden faydalanıp faizsiz konut sahibi olmanın tadını çıkarmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak bizlerle iletişime geçip İstanbul anadolu ve avrupa yakası genelinden düzenlenen ücretsiz karasu turları İçin kayıt yaptırıp Ekşioğlu inşaatın kısa süreli bu kampanyasından yararlanabilirsiniz. www.eksioglukarasuyazlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68