Karasu Satılık Yazlık Ucuz Müstakil Tarz Villa Gibi Daireler

karasu evleri

Satılık karasu evleri ve karasu satılık yazlık ları günümüzün en çok prim yapan konut projeleri arasındadır. Karasu’nun kazandığı değerle ve bölgede hayata geçirilen projelerle günümüzün en karlı yatırım araçları arasında gösterilen karasu evleri ve karasu satılık daireleri Türkiye genelinden binlerce yatırımcıyı ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bölgenin hızı değer artışına aynı zamanda arasındaki turizim faaliyetlerine kayıtsız kalamayan binlerce yatırımcı bölgedeki ucuz ve uygun fiyat avantajlarından yararlanıp Karasu’da yatırımlarını gerçekleştirmeye devam ediyor. Popülerliğini her geçen gün artıran karasu evleri günümüzde Google ve sosyal medya platformları gibi internet ortamında adını bizlere sıkça duyurmaya başlamıştır. Onlarca inşaat şirketinin faaliyet gösterdiği ve her yeni dönem yeni konut projelerinin hayat buldu karasu her ne kadar değerlenip yatırımcıların gündemin otursa da hala bazı yatırımcıların kafalarında soru işaretleri oluşmaktadır.

karasu-satilik-yazlik-daire-emlak-sektoru-ve-konut-yatirimlari

Her gün bizleri arayan onlarca potansiyel konuk yatırımcısı Karasu’da yatırım yapılamayacağı hakkında bölgedeki gelişmeler hakkında karasu satılık evlerinin ve karasu satılık yazlıklarının fiyatları hakkında bilgi edinip bölgenin yatırımlar için ne kadar uygun olup olmadığını araştırmaktadırlar. Bizim yatırımcılara her fırsatta söylediğimiz dile getirdiğimiz söylemlerin başında karasudaki konut fiyatlarının değerlendirilmesi gelmektedir. Şöyleki internet ortamında Karasu’da şu an satışta olan konut birkaç yıl önceki fiyatlarına ulaşmak mümkündür. Zaten karasudaki konut fiyatlarını geçmiş yıllara oranla kıyasladığımızda arada büyük bir uçurumun olduğunu görmekteyiz. Bölgede son yıllarda turizim, Sanayi ve ulaşım alanında yapılan dev proje ve çalışmalar Karasu’nun aniden yükselişe geçmesine sebep olmuştur. Bölgedeki konut fiyatları birkaç yıl önce X fiyatta iken günümüzde 2X fiyatlara çıkmıştır.

karasu-satilik-yazlik-projeleri-eksioglu-insaat-karasuda-lux-daireler-2

Karasu’nun bu kadar değerlenmesin de en büyük rolü şüpesiz ki karasu limanı projesi üstlenmektedir. Karasu’ya bir çok yerli ve yabancı yatırımcının gelmesini ve dev proje yatırımları için Kara suyu tercih etmelerinin en büyük nedeni bölgedeki karasu limanı projesinin varlığıdır. Çünkü bölgede kurulan fabrikalar ihracatlarını karasu limanı üzerinden gerçekleştirecek bu sayede fabrikalar lojistik ve zaman anlamında büyük bir tasarruf sağlayacaklerdir. Karasu limanının önümüzdeki günlerde faaliyete geçeceği bilinmektedir. Limanın açılmasıyla karasuya olan yatırımların daha da çok hız kazanacağını ve Karasu’nun daha fazla yatırımcıya hizmet edeceği öngörülmektedir. Günümüzde konut yatırımcıları bile Karasu’da konut yatırımlarını değerlendirirken limana yakın olan mahalle ve bölgeleri daha da çok tercih etmektedirler. Yani karasu limanı projesi Karasu’da doğrudan ve dolaylı yollarla pek çok sektörde etki etmiştir. Bu sektörlerin başında gelen inşaat sektörü de Karasu’da büyük gelişmeler kaydetmiş Karasu’nun yatırımlar açısından oldukça uygun bir bölge haline gelmiş olması bölgeyi tercih eden yatırımcı sayısını artırmış karasudaki konutlar çok büyük ilerleme ve değer kazanmışlardır. Buna rağmen bölge henüz yeni gelişmeye başlayan bir bölge olduğu için karasudaki satılık karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri günümüz koşullarında Karasu gibi hızlı gelişen ve değerleme bir bölge için oldukça ucuz sayılabilecek niteliktedir.

karasuda-satilik-yazlik-evler-daireler-yazliklar-mustakil-sitelerde-1

Yatırımcılar için büyük bir avantaj sağlayan ve kısa zamanda bir geri dönüşüm imkanı veren karasu satılık yazdıklarına Ve karasu evleri ne yatırımlarınızı bugünden gerçekleştirip bölgedeki imkan ve olanaklardan hemen yararlanmaya başlayıp ayrıca karlı bir yatırım fırsatı da yakalayabilirsiniz. Bölgeyi kendi imkanlarınız dışında ulaşım sağlamak için İzelle iletişime geçip hafta sonları İstanbul’dan düzenlemiş olduğumuz Ücretsiz karasu turlarına kaydınızı yaptırabilirsiniz. Siteler ve projeler ile alakalı bilgi için www.eksioglukarasuyazlik.com adresini ziyaret edebilirsiniz karasu Sakarya’nın incisi turizm ve tatil merkezi sizde Karasu’ya gelin görün

Karasuda satılık yazlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68