Karasuda Satılık Yazlık Evler Daireler Yazlıklar Müstakil Sitelerde

karasuda satılık daire

Gelin birikimlerinizi Karasuda değerlendirin hem karlı bir konut yatırımına hemde uzun ve dopdolu bir tatil olanağına sahip olun. Son yılların en gözde yatırım merkezlerinden biri olan karasu da; karasu evleri ve karasu satılık yazlık ları oldukça değer kazandı. Bünyesine yapılan yatırımlarla adından sıkça söz ettiren ve aldığı değerle yatırımcıların gündemine oturan karasu satılık daire leri önümüzdeki yıllarda değerlerini daha da çok artıracak yatırımcılar tarafından çok daha fazla tercih edilecek bir bölge haline gelecektir. karasu evleri Ancak karasu genelinde yaşanan bir çok gelişme ve bölgedeki konutların yatırımcılara oldukça cazip fırsatlar sunulması bölgenin şu anda da bir tercih merkez olmasını sağlamaktadır. Üç tarafı denizlerle çevrili olan ülkemizde Deniz turizminin yoğun olarak yapıldığı pekçok alan ve şehir bulunmaktadır. Özellikle yaz tatillerinde Bir çoğu turizim patlaması yaşayan ve bölgeye gelen turizimcilerle dolup taşan bu tatil bölgelerinden biri de son dönemde karasu olmuştur.

karasuda-satilik-yazlik-evler-daireler-yazliklar-mustakil-sitelerde-1

KARASU PLAJI

Bölgenin 24 km uzunluğunda dillere destan bir plajı vardır. Altın kumdan oldukça geniş Plajları sahip olan Karasu’da yoğun olarak yaşanan deniz turizmi son yıllarda turizim alanında yapılan yatırımlarla daha da çok önem kazanmıştır. Hem özel sektör hem de Karasu belediyesi karasu genelinde çalışmalar yürüterek bölgenin turizim açısından daha elverişli ve daha çok tercih edilebilir bir Haline gelmesine büyük katkılar sağlamıştır. Bölgenin son yıllarda turizim de kat ettiği en büyük yol bölge plajlarının mavi bayrak almasıdır. Bir bölgedeki deniz turizmi faaliyetlerini büyük ölçüde etkileyen ve alınabilmesi için pek çok ana ve altı faktörün tamamlanmasını gerektiren bu uygulama 2016 yılı içerisinde yapılan çalışmalar Sonucu karasuya kazandırılmıştır. Bölgenin 2016 yılı içerisinde almış olduğum mavi bayrağın 2017 yılında Karasuda ki turizim faaliyetlerini etkileyeceği ve bölgenin bu yıl içerisinde tatilciler ve turizimciler tarafından daha çok tercih edileceği öngörülmektedir. Günümüzde Karasuyu tercih eden tatilci ve turizimciler Karasu’nun denizine, doğasına, güzelliklerine, termal özellik gösteren kumsalına hayran kalıp önümüzdeki yıllar içerisinde bir çok büyük ile olan yakın konumu ve bölgedeki turizim faaliyetlerinin oldukça ucuz bir maliyete denk gelmesi sebebiyle tatillerini Karasu’da tekrarlamaya başlamışlardır. Bölgeye gelip bölgedeki doğal güzellikleri ve oldukça uygun nitelikte bulunan turizim faaliyetlerine karşı koyamayan yatırımcılar günümüzde karasudan konut edinmeye başlamışlardır.

karasuda-satilik-yazlik-evler-daireler-yazliklar-mustakil-sitelerde-2

KARASU VE TATİLCİLER

Satılık karasu evleri nin ve karasu yazlık larının tercih edilmesini sağlayan en büyük sebeplerden biri bölgenin ulaşım olanakları ve konumudur. Pekçok ile yakın mesafede yer alan karasu tatillerini yollarda geçirmek istemeyen binlerce turizimcinin ilk tercih noktası konumuna gelmiştir. En yakın turizim merkezi olmasıyla tatilcileri bünyesine çeken karasu bölgedeki karasu satılık evlerinin ve karasu satılık yazlık projelerinin fiyatlarının Karasu gibi bir bölge için oldukça ucuz ve uygun sayılabilecek bir fiyatta olmasından dolayı Karasuyu tercih etmektedirler. Hem deniz turizminin yapıldığı hem de bünyesine yapılan yatırım ve projelerle bu kadar değerlenip yatırımcıların Favori yatırım merkezlerinden birisi haline gelen Karasu’nun cezbedici özelliklerine yatırımcılar karşı koyamamaktadır.

karasuda-satilik-yazlik-evler-daireler-yazliklar-mustakil-sitelerde-3

AKILLI YATIRIM

Yatırımcılarını mükemmel bir tatilin yanı sıra karlı ve akıllıca bir yatırım olanağı sunan karasu evleri Her geçen gün artan değeri ile yatırımcılarına büyük kârlar elde ettirmektedir. Bölgede yaşanan her yeni gelişme karasu evlerini doğrudan etkileyip konutların fiyatlarının yükselmesine ortam hazırlamaktadır. Son yıllarda değerlerini neredeyse iki katına çıkaran karasu satılık arsaları Ve karasuda satılık yazlık projeleri bu kadar değer kazanmalarına karşın hala herkesimden konut yatırımcısının bölgede yatırım yapmasına imkan verecek fiyatlardadır. Liman projesinin açılmasına günler kala konut fiyatlarının yeniden yükselişe geçtiği bugünlerde Karasu’da yatırımınızı yapmak için geç kalmayın. Zira şuan ucuz olarak nitelendirdiğimiz karasu evleri liman faaliyetleri ile birlikte gelişip daha çok değer kazanıp değerini ederini üst seviyelere taşıyacaktır. Bölgedeki konut fırsatlarını Ve konut projelerini değerlendirmek için hafta sonları İstanbul Avrupa ve İstanbul anadolu yakası ndan vermiş olduğumuz ücretsiz karasu turu hizmetinden faydalanmak için bizleri arayıp servis rezervasyonunuzu yaptırmanız yeterlidir.detaylar için www.eksioglukarasuyazlik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68