karasu satılık yazlık daire emlak sektörü ve konut yatırımları

karasu evleri

Ekşioğlu inşaat muhteşem bir kampanya ile geliyor. Karasu’da emlak konut yatırımlarının başını çeken ve imzasını attığı karasu satılık yazlık larıyla Türkiye genelinden yatırımcılara hizmet eden ekşioğlu inşaat karasu da yine bir yeniliğe imza atıyor. İnşa ettiği karasu evlerini ve karasu satılık daire projelerine birbirinden farklı avantajlar ve olanaklarla yatırımcılara sunun ekşioğlu inşaat bilindiği gibi konutlarına herkesimden yatırımcının sahip olabilmesini sağlamak adına çeşitli ödeme yolları düzenlemekteydi. Firma inşa ettiği konut projelerinde topraktan olan projelerini senetle satışa sunarken bitmiş projelerin ise banka yolu ödemesiyle satışa Sunmaktaydı. Ancak müşterilerden gelen talep doğrultusundaa 2016 yılının sonunda ödeme seçeneğinde yenileğe giden firma Ekşioğlu city projesi hariç tüm projelerini senet ile satışa sunmuştu.

karasu-satilik-yazlik-daire-emlak-sektoru-ve-konut-yatirimlari

KARASU KONUTLARI

Satılık karasu evleri ne ve satılık karasu yazlıklarına senetle sahip olup hiç beklemeden konutlarının anahtarlarını teslim alıp konutlarında yaşamaya başlamak isteyen yatırımcıların talepleri doğrultusunda yapılan Senetli ödeme seçeneği yatırımcılardan büyük ilgi görmüştü. Her zaman her fırsatta yatırımcılara en iyi hizmeti vermek ve yatırımcıları en kolay yollarla konut sahibi yapmak için yeni kampanyalara imza atan firma Son dönemin en büyük kampanyasını dün itibariyle imzasını attı. Ekşioğlucity projesi tüm projelerini belli bir peşinat oranından sonra 24 ay sıfır faiz seçeneğe ile satışa sunduğu konut projelerinde Vade sayısını tam 40 aya çıkardı. Yani Ekşioğlu inşaatın satılık yazlık ve satılık ev projelerine daire bedelinin %25i oranında vereceğiniz peşinat oranlarından sonra kalan kısmı elden 40 ay sıfır faiz senet seçeneği ile ödeyebilmektesiniz. Yatırımcılar için çok büyük bir fırsat niteliğinde olan senetle ödeme seçeneği yatırımcılara faiz oranı olmadan konut sahibi olmanın yolunu verirken Ekşioğlu inşaatın yaptığı 40 aylık vade oranı da yatırımcıların aylık senet ödemelerini daha düşük ve bütçelerini zorlamadan yapmalarına imkan verecektir.

karasu-satilik-yazlik-daire-emlak-sektoru-ve-konut-yatirimlari-1

KARASUDA KAMPANYALAR

Karasu’da her zaman ilklere imza atan Ekşioğlu inşaatın bu kampanyası Karasu’da çok uzun süre konuşulup bölgeye gelen ve ekşioğlu inşaatla yatırımlarına yapan veya yapmayı düşünen yatırımcılar için oldukça büyük bir fırsatı sunmakta. Zaten hali hazırda ki tüm projelerini senetle ödeme ile satışa sunan ekşioğlu inşaat yaptığı 40 aylık vade seçeneği ile bölgedeki yatırım ve Ödeme şekillerini değiştirecek gibi duruyor. Bir çok yatırımcının hayali olan faizsiz konut sahibi olmanın avantajını veren Ekşioğlu inşaatın yatırımcılara sunmuş olduğu bu fırsat Önümüzdeki günlerde çok büyük bir yatırımcı kitlesinin karasuya gelip Ekşioğlu karasu inşaatın bölgedeki projelerini daha da çok değerlendirileceğinin göstergesidir. Halihazırda devam eden projeleri ile ve ödeme seçenekleri ile bile binlerce yatırımcının ilk tercih noktası konumunda ki Ekşioğlu inşaatın karasudaki konut projelerini, Karasu yazdıklarını ve karasu dairelerini ödeme de sunmuş olduğu 40 aylık vade oranı ne kadar sürer bilinmez ama yatırımcılar bu fırsatı sonuna kadar değerlendirip Ekşioğlu inşaatın şuan sınırlı sayıda kalan konut yatırımlarına olan talebi daha da çok artacak. Firmanın şuan Karasu genelinde satışta olan onun üzerindeki farklı projesine olan Büyük talebi sizde şimdiden değerlendirip firmanın sınırlı sayıda kalan projelerine oldukça cazip ödeme koşulları ve kampanyalarla sahip olup Karasu’da konut sahibi olmanın ve firmanın sunmuş olduğu 40 ay sıfır faiz senet seçeneği ile faizsiz bir yatırım yapmanın keyfini sürebilirsiniz. Hem yazın hem de kışın kullanıma uygun olarak tasarlanan hazır durumdaki karasu evleri nize İster hemen taşınıp isterseniz kiraya verip gelir getirisi elde etmeye devam edebilirsiniz.

karasu-satilik-yazlik-daire-emlak-sektoru-ve-konut-yatirimlari-3

KARASU DEĞİŞİYOR

Ülkemizin en hızlı gelişen ve en hızlı değerlendir ilgilenen birisi olan Karasu’da yatırım yapmanın tadını çıkarıp konutlarınızdan kısa vadede karlı bir geri dönüşüm sağlayabilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın projelerini yerlerinde görmek değerlendirmek Ve firmanın sunmuş olduğu büyük ayrıcalıklardan ve avantajlardan yararlanmak istersiniz İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından her hafta sonu düzenlenen ücretsiz karasu turlarıyla bölgeye gelip kendi yazlığınızı ve dairenizi kendiniz seçip Karasu’da yatırımın, yaşamın ve turizmin tadını sınırsızca çıkarabilirsiniz. www.eksioglukarasuyazlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68