karasu satılık yazlık konut emlak metrekare ve fiyatları ilanları

karasu evleri

Yakın zamanda tamamlanarak hizmete açılacak olan karasu limanının karasu satılık yazlık ve karasu evleri piyasaların etkileyip bölgedeki konut fiyatlarını artıracağı öngörülmektedir. Karasuda yaşanan bu durum konut yatırımcıları tarafından da net bir şekilde bilinmektedir. Limanın açılmasıyla yeniden yükselişe geçecek olan karasu satılık daire leri ve satılık karasu evleri karasuya günümüzde olan yatırımları hızlandırmıştır. Bölgedeki fiyatlar hazır ucuz ve ulaşılabilir nitelikte iken bu durumu değerlendirmek isteyen yatırımcılar rotalarını karasuya çevirip mevsim kış olsa da solu Karasu’da almaktadırlar. Bölgede yatırımcıları etkileyen hızlı değer artışı ve uygun fiyat koşullarının yanındaki turizim faaliyetleri de yatırımcıları karasuya çeken ve adeta yatırım yapmaya zorlayan başlıca etkenlerdir.

karasu-satilik-yazlik-konut-emlak-metrekare-ve-fiyatlari-1

KARASU KONUT

Karasu her ne kadar Konut yatırımlarıyla aklımızda yer edip emlak konut projeleri ile gündeme gelse de bölge son yılların en popüler turizim merkezlerinden biri haline gelmiştir. Karasu’nun turizim den aldığı pay son yıllarda yadsınamayacak derecede yüksektir. Karasu 24 km uzunluğunda ki sahil şeridi, tertemiz denize, altın kumdan Plajları, turizim faaliyetleri, eğlence sektörü, sosyal aktivite alanlarının genişletilmesi ve bünyesindeki turizim faaliyetleri ile tatilcilere ve turizimcilere mükemmel ve verimli bir tatil imkanı sunmaktadır. Karasu muhteşem bir tatil geçirmenize imkan sağlayacak olanaklarla doludur. Bölgedeki tatil fırsatları ve olanakları sürekli olarak iyileştirmekte ve artırılmaktadır.Bölgede yeni karısı otelleri ve Pansiyonlar inşa edilip yeni tesisler açılmakta eğlence sektöründe yeni mekanlar faaliyete geçirmek de, sosyal alanlar çoğaltılmakta, aktivite alanları artırılmakta hem karasu halkının hem de bölgeye gelen tatilci ve turizimcilerin Karasu’da verimli ve mükemmel bir tatil geçirmelerine İmkan sağlayacak yatırımlarla donatılmaktadır. Karasu’da turizmi geliştirmek adına yapılan çalışmaların da ardı arkası kesilmemektedir. Karasu belediyesi ne bağlı bulunduğu Sakarya büyükşehir belediyesi de karasudaki turizim faaliyetlerini geliştirip ve genişletip karasuya gelen ve bölgeyi tercih eden turizimci sayısını artırmak adına çalışmalar yapmaktadır.

karasu-satilik-yazlik-konut-emlak-metrekare-ve-fiyatlari-2

KARASU TURİST ÇEKİYOR

Karasu’da yollar yenilenmekte ve Asfaltlama çalışmaları yapılmaktadır. Bunun yanında yaz sezonunda 100 binlerce turist ağırlayan kıyı bölgesinde sürekli yenileştirme ve iyileştirmeler yapılmaktadır. Dev bir yatırımla Karasu sahili ne inşa edilen karasu sahil park ve rekreasyon alanı projesi içerisinde pek çok aktivite yaşam alanı barındırmakta hem denize giren tatilcilerin hem de bölgede tatilini sürdüren turistlerin ve yerli halkın karasudaki turizim faaliyetlerinden Ve plaj bölgesindeki aktivitelerden en iyi şekilde yararlanmalarına imkan tanıyacak olan karasu sahil park projesi ile karasu plajlarına yeni bir bakış açısı kazandırmıştır. Karasu’nun caddeleri düzenlenmiş, yeni alışveriş dükkanları ve yeme içme alanları açılmış bunun yanısıra bölgede yeni oteller ve işletmeler hayata geçirilmiştir. Karasuda turizim faaliyetlerini etkileyen Bir başka etkende bölgenin tanıtılması adına yapılan kampanya ve reklamlardır. Günümüzde Google ve bir çok sosyal medya ortamında gördüğümüz karasu haberleri, Karasu yatırımları ve karasu turizim etkinlikleri Karasu’nun adının daha geniş kitlelere duyurulmasını sağlamıştır.

karasu-satilik-yazlik-konut-emlak-metrekare-ve-fiyatlari-3

KARASUDA DOĞAL TABİAT HARİKALARI

Bunun yanında bölgenin doğal güzellikleri ve ellememiş muazzam yaşam alanlarına Son yıllarda daha çok önem verilmeye başlanırp bu bölgelerin tanıtılmasına edilmiştir. Özellikle her mevsim yerli ve yabancı turistlere evsahipliği yapan ve bir tabiat harikası olarak nitelendirilen Acarlar gölü ve langozu bölgesinin tanıtımları yapılmış, SİT alanı olarak koruma altına alınan bölgeye gelen turizimci sayısı artırılmıştır. Karasu açısından oldukça önemli bir nitelik taşıyan acarlar longozu içerisindeki ender bitki türleri ile türkiye’den olduğu kadar dünyadan da turizmi çekmeye devam etmektedir. Karasu’nun tanıtılması ve bölgeye gelen turizimcı sayısının artmasında önemli bir etken olan acarlar longozunun yıllar içerisinde daha çok kitleler tarafından tanınması ve bu doğa harikasının daha çok turizimciğe ulaştırılması karasudaki turizim faaliyetlerini önemli ölçüde artıracaktır. Yukarıda saydığımız tüm gelişmelerden ve yatırımlardan çıkardığımız sonuç Karasu’nun gelecekte hem turizm ile hem de artan değeri ile çok daha önemli bir konumda bulunacağınıdır. Artan değeri ile yatırımcıların ve tatilcilerin gözdesi durumuna gelen Karasu’da yatırımınızı bugünden yapıp kısa vadede karlı bir geri dönüşüm fırsatı yakalamak istiyorsanız hafta sonları İstanbul Anadolu ve avrupa yakasından düzenlenen ücretsiz karasu turlarıyla bölgeye gelip Ekşioğlu inşaatın şu an satışta bulunan on farklı konut projesini yerlerinde görüp değerlendirip bütçenize en uygun konuta En iyi ödeme avantajlariyla sahip olabilirsiniz. www.eksioglukarasuyazlik.com adresinden projeleri inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68