ekşioğlu inşaat karasu istanbul arası kısalıyor city gardenia yeşil vadi ve göl evleri

eksioglu-insaat-karasu-istanbul-arasi-kisaliyor-city-gardenia-yesil-vadi-ve-gol-evleri

Yatırımlık daire mi arıyorsunuz? Nerede yatırımcı gibi sizlerde birikimlerinizi en karlı yatırım aracında mı kullanmak istiyorsunuz veya deniz kenarı bir bölgede oldukça ucuza bir yazlık alıp yaz tatillerinizi kendi konutunuzda geçirmeyi mi planlıyorsunuz? O zaman siz değerli yatırımcıları son dönemin en hızlı değerlerinin ve en çok kazandıran konut yatırımlarının ev sahipliği yapan karasuya beklemekteyiz. ekşioğlu inşaat karasu satılık evleri ile ve karasu satılık yazlık projeleriyle son dönemin en karlı yatırım araçları arasında gösterilen bölge genelindeki konutlar Ülke çapında binlerce yatırımcıyı ev sahipliği yapmaktadır. Her yıl binlerce kişinin karasu satılık daire ve karasu evi sahibi olduğu bölgede yatırımlarınızı bugünden yapıp önümüzdeki birkaç yıl içerisinde karlı bir geri dönüşüm olanağı sağlayabilirsiniz. Bünyesinde yaşanan gelişmeleri oldukça akıllıca bir strateji belirleyerek reklamını ve kampanyalarını yapan karasu emlak konut firmaları; Karasu’nun artan hızlı değerini kayıtsız kalamayan binlerce yatırımcının ziyaretine uğruyor.

eksioglu-insaat-karasu-istanbul-arasi-kisaliyor-city-gardenia-yesil-vadi-ve-gol-evleri-1

KARASUDA YATIRIMLAR

Elinizde 10.000 liranız da olsa 50.000 liranızda olsa bu para sizin emeğiniz ve alınterinizdir. Bu birikimleri karlı bir yatırıma dönüştürmekte yine sizin elinizdedir. Karasu’da sizlere birikimlerinizi karlı bir yatırıma dönüştürme’nin anahtarını vermektedir. Bilindiği gibi karasu hem deniz turizminin hem de yatırımların oldukça hızlı yaşandığı yatırımcıların favori konutlarına evsahipliği yapan bir bölgedir. Son yıllarda bünyesine yapılan dev yatırımlarla değerini sadece birkaç yıl gibi bir süre içerisinde neredeyse iki katına katlayan satılık karasu evleri ve karasu satılık arsaları elde ettiği değerli ve gelecekte elde edeceği yer ile yatırımcıların gözbebeği haline gelmiştir. Bölgede şu anda hem özel sektördeki firmalar tarafından hem de belediye tarafından yürütülen birbirinden farklı projeler yer almaktadır. Her biri Karasu’nun kalkınmasına ve bir adım daha ileriye gitmesine katkı sağlayan bu projeler önümüzdeki yıllar içerisinde Karasu’da faaliyetlerine başlayacak olup bölgenin şu anki değerini çok daha fazla artıracaktır.

eksioglu-insaat-karasu-istanbul-arasi-kisaliyor-city-gardenia-yesil-vadi-ve-gol-evleri-2

TURİZM KARASU

Bunlar sadece bizim, bölgedeki inşaat şirketlerinin ya da yatırımcıların değil Son dönemde ekonomi haberlerinde bile Öngörülen bir gelişmedir. Google’da ve pek çok sosyal medya ortamında karasuya dair gelişmelerin ve haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Her yeni dönem yeni bir proje ile anılan hem turizim faaliyetleri hem de bünyesine yapılan yatırımlarla adından sıkça söz ettiren Karasu geleceğin en önemli turizm, sanayi ve ulaşım şehirlerinden birisi olacak. Yani Karasu dan ister satılık ev alın isterseniz karasu satılık yazlık veyahutta karasu satılık arsa yatırımlarınız büyük bir değer kazanacak. Bölgenin kazandığı değerden ve hızlı gelişiminden haberdar olup Karasu’da yatırımlarını çoktan gerçekleştiren binlerce yatırımcıdan birisi de siz olup birikiminiz ne kadar olursa olsun bu birikimleri Karasu’da satılık yazlık ve karasu satılık evlerine peşinat olarak verip dairelerinizin anahtarlarını hemen teslim alıp ister Karasu’da yaşamaya başlayıp isterseniz yazlık ve dairelerinizi kiraya verip konutlarınızı değerlendirmeye devam edebilirsiniz. Peşinattan kalan kısımları ise ekşioğlu inşaatla ister elden 24 ay sıfır faiz senet seçeneğini ödeyip isterseniz banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yapıp düşük taksit imkanlarıyla ödeyebilirsiniz.

eksioglu-insaat-karasu-istanbul-arasi-kisaliyor-city-gardenia-yesil-vadi-ve-gol-evleri-3

EKŞİOĞLU LÜX DAİRELER

Ekşioğlu inşaatın tamam mı yeni sıfır durumda olan site içi havuzlu konut projelerini değerlendirip firmanın sunduğu ödeme yöntemlerinden yararlanıp yatırım ve tatil fırsatlarını aynı noktada birleştirip konutlarınızdan en iyi şekilde verim almanıza olanak sağlayan Karasuda yerinizi simdiden almak için hafta sonları İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından Ücretsiz olarak düzenlenen karasu turlarına katılım sağlamak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak servis kaydınızı yaptırabilir aynı zamanda projelerin fiyatları, metrekareleri, konumları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm bunların yanısıra bölgeye gelmeden önce konutların konumlarını ve hangi mahallede olduğunu görüp denize olan mesafelerini İncelemek isterseniz Google haritalardan destek alabilirsiniz. www.eksioglukarasuyazlik.com adresinden projeleri inceleyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68