karasu satılık yazlık her bütçeye uygun ucuz 1+1 yazlıklar

karasu evleri

Günümüzde karasu satılık yazlık ve satılık karasu evleri denildiğinde aklımıza ilk gelen firma karasu ekşioğlu inşaat olmaktadır. Karasudaki emlak konut sektörünün başını çeken ve bölgede 40’ın üzerinde havuzuna konut projesine imzasını atan Ekşioğlu inşaatın çok sayıda karasu satılık daire ve satılık karasu evi projesi yer almaktadır. karasu evleri Karasu’nun en büyük ve en köklü inşaat şirketlerinden biri olan ve onlarca konut projesi ile günümüzde sadece karı süre içerisinde değil tüm Türkiye hatta yurtdışında tanınan bir firma haline gelen Ekşioğlu inşaatın konut projeleri yatırımcıların en fazla talep gösterdikleri konutlardır. Sosya lmedyada ve TV kanallarında reklamlarına sıkça rastladığımız Ekşioğlu inşaatın projelerine günümüzde İnternet ve Google üzerinden ulaşıp incelemek mümkün hale gelmiştir.

karasu-satilik-yazlik-her-butceye-uygun-ucuz-11-yazliklar

KARASU YAZLIKLARI

Karasuda emlak konut sektörünün başını çeken ve Türkiye gibi çok büyük bir platformda binlerce yatırımcı konut sahibi yapan Ekşioğlu inşaatın özellikle havuzlu konut projeleri yatırımcıların favori konutlarıdır. Karasu’nun artan değeri bölgedeki turizim olanakları ile birleşerek karasuyu yatırımlar için karşı konulmaz bir merkez haline getirmiştir. Karasu’nun kazandı hızlı değer bunun yanında son yıllardaki yükselişi, Karasu’nun deniz turizmi yapılan bölgelerden birisi olması ve Ekşioğlu inşaatın Türkiye genelinde tanınmış bir firma haline gelmesi karasudaki konut yatırımlarını hızlandırmıştır. Karasu’da yatırımcıları çeken pek çok farklı. Ve konut projesi yer almaktadır. Şuan sadece Ekşioğlu inşaatın Karasu’da on farklı projesi Satıştadır. Denize 100 metre ile 500 metre mesafe arasında değişen havuzlu site projelerinin tamam mı denize yürüme mesafesi nde olup ayrıca 24 saat kameralı güvenlik hizmeti sağlamaktadır. Ekşioğlu inşaatın denize sıfır konumda bulunan Ekşioğlucity projesi de bulunmaktadır. Projelerin neredeyse bir çoğunda 1 + 1,2 + 1,3 +1 ve 2 +1 dubleks daire seçenekleri yer almaktadır.

karasu-satilik-yazlik-her-butceye-uygun-ucuz-11-yazliklar-1

MERKEZDE SATILIK DAİRELER

Karasu şehir merkezinde şehirdeki tüm olanaklarla iç içe olan ve denize sadece yürüme mesafesi nde bulunan karasu ekşioğlu inşaatın projelerinin tamam mı muazzam güzelliklere sahip karasu manzarasına sahiptir. Site içinde konumlanan projelerin bazıları denize, bazıları site içlerindeki havuzlara bazıları da olağanüstü güzellikteki karasu ormanları manzarasına sahiptir. Turizim ve yatırım olanaklarını aynı çatı altında toplayan ekşioğlu inşaat karasu konut projeleri ayrıca sunulmuş olan Ödeme seçenekleriyle de yatırımcıların bir hayli ilgisini çekmekte ve konutlara daha rahat sahip olmanın avantajını vermektedir. Ekşioğlu inşaat Ekşioğlucity ve melis evleri projeleri hariç şu an satışta olan tüm projelerini elden 24 ay sıfır faiz senet seçeneği veya banka kredisi ile 120 aya kadar taksitlendirme yaparak satışa çıkarmaktadır. Konutların boyutlarına göre belirlenen peşinat oranlarını ödedikten hemen sonra konutunuzun anahtarlarını teslim alıp ister hemen taşınıp isterseniz sadece yaz sezonunda kullanıp Karasu’da yaşamın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

karasu-satilik-yazlik-her-butceye-uygun-ucuz-11-yazliklar-2

 

KARASU SATILIK YAZLIK EVLERİ

karasuda satılık yazlık Kalan tutarı ise elden 24 ay faiz veya banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yaparak ödeyip, dilerseniz faizsiz konut sahibi olmanın ayrıcalığını yaşarken dilerseniz de banka yoluyla uzun vadelerde düşük ödeme seçenekleriyle konutunuza sahip olabilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın şu an satışta olan projelerine ulaşım sağlayıp projeleri yerlerinde görüp değerlendirip projelerin hakkında detaylı tüm bilgilere sahip olup yatırımınızı Karasu dan yana kullanmak veya karasu evleri hakkında detaylı bilgi sahip olmak için Ekşioğlu inşaatın hafta sonları İstanbul’dan düzenlemiş olduğu karasu turlarına katılım gösterebilirsiniz. Sizleri evinize en yakın noktadan alıp karasuya götürüp konut projelerini değerlendirmenize imkan sağlayan ücretsiz karasu turları dönüşte de siz değerli müşterileri evlerinize kadar bırakıp En iyi hizmeti sağlamak için çalışmaktadırlar.  www.eksioglukarasuyazlik.com Ekşioğlu inşaatın ayrıcalıklarla dolu projelerine ücretsiz turlara katılarak sahip olmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68