Karasuda Satılık Yazlık Emlak Yazlık Konut Sakarya Ekşioğlu Satılık Evleri

karasu-satilik-yazlik.

İstanbullular için Karasu evlerinin önemi Karasuda satılık yazlık ve satılık karasu evleri projeleri ile günümüzde yerli ve yabancı pek çok yatırımcı ev sahipliği yapan bölgede konutların değer kazanması bölgedeki emlak konut sektörünün gelişmesine çok büyük katkılar sağlamıştır. Karasu satılık daire ve karasu evleri projeleri artan değerleri ile günümüzde sadece yatırım amacıyla bile almaya başlamıştır. Bölge genelinde yeri olan konut projeleri karasuya yapılan her yeni yatırım ve proje ile paralellik gösterip; Karasu’da yaşanan her gelişmeyle birlikte artmaktadır. karasu evleri Bölgede özellikle sahil kesimi’nde ve kıyıya yakın alanlarda şu an boş alan veya arazi bulmak imkansız hale gelmiştir. Çünkü karasudaki yatırımcı potansiyeli bölgedeki inşaat firmalarının yatırımlara daha çok hız verip, yatırımcılar tarafından özellikle tercih edilen denize yakın mesafedeki konutların artmasına neden olmuştur.

karasuda-satilik-yazlik-emlak-yazlik-konut-sakarya-eksioglu-satilik-evleri-1

Karasu Ekşioğlu Projeler

İlçe son yıllarda adeta yeniden yapılanma sürecine girmiştir. Kıyı kesiminde ve kıyıya yakın alanlarda ki eski konutlar bunun yanında boş tarla, alan arazi gibi bölgeler sahiplerinden alınarak yerlerine onlarca yeni modern konut projesi İnşa edilmiştir. Karasuda satılık yazlık Ve daire projeleri özellikle 2010 yılından sonra büyük bir artış göstermiştir. Bölgenin denize kıyısı olması ve 24 kilometrelik sahil şeridine sahip olması önceden sadece ikincil konut yatırımcılarının dikkatini çekerken günümüz de bünyesindeki sanayi yatırımları, Demir yolu projesi, proje aşamasında olan marina, yakında açılması beklenen karasu limanı projesiyle yatırımlar içinde oldukça uygun bir pozisyona gelmiştir. Karasuda devam eden tüm bu projeler bölgeyi hem turizm hemde yatırımlar için oldukça uygun bir pozisyona getirdi. Şuan karasu satılık daireleri, karasu evleri, karasu satılık arsaları, karasu satılık yazlıkları ülkemizin en hızlı değer kazanan konut projeleridir. Bölgedeki konutların fiyatlarına baktığımızda son yıllardaki fiyat artışı göz ardı edilemeyecek derecede büyüktür. Konutlar son yılların en hızlı ve en büyük çıkışını yakalamıştır. Satılık karasu evleri ve daireleri son bir kaç yıl içinde değerlerini neredeyse iki katına çıkararak bir anda yatırımcıların gözdesi durumuna gelmiştir.

karasuda-satilik-yazlik-emlak-yazlik-konut-sakarya-eksioglu-satilik-evleri-2

Kampanyalar

Bölgedeki projeler doğru tanıtım ve reklam kampanyalarıyla adını çok geniş kitlelere duyurup Türkiye genelinden büyük bir yatırımcı kitlesine hitap etmeye başlamıştır. Bölge en çok yakın konumu itibariyle İstanbul’dan turizimcilerin ve yatırımcıların ilgisini çekmektedir. İstanbul’da yaşayan 100 binlerce turizimci yaz sezonunda tatildeyim değerlendirmek için karasuya gidip deniziyle ve doğal güzellikleriyle insanları büyüleyen karasuya hayran kalıp ayrıca bölgedeki gelişmelere tanık olup Karasudan konut edinmeye başlamışlardır. İstanbul’daki konut yatırımcılarını karasuya çeken birçok sebep vardır. Bu sebeplerin en başında elbette ki bölgenin İstanbula olan yakın konumu gelmektedir. Karasunun İstanbul arasındaki ulaşım mesafesi yaklaşık olarak 1.5 saattir. Ancak İstanbul’a yapılan yavuz sultan Selim Köprüsü’nün otoban bağlantıları tamamlandı zaman İstanbul Karasu arası yaklaşık 1 saat gibi bir mesafeye düşecektir. Böylelikle İstanbul’a zaten en yakın tatil merkezi konumunda olan karasu İstanbul’a daha da yakınlaşmış olacaktır.

karasuda-satilik-yazlik-emlak-yazlik-konut-sakarya-eksioglu-satilik-evleri-3

Karasuda Turizm

Bölgenin turizimciler ve yatırımcıları çeken bir başka sebep de bölgedeki konut fiyatlarının uygunluğudur. Karasu satılık yazdıkları ve satılık karasu evleri deniz turizminin yapıldı ve yatırımların bu kadar artış gösterdi bir bölge oranla oldukça ucuz ve uygun sayılabilecek niteliktedir. Malum İstanbul’daki konut fiyatları da göz önündedir. Günümüz koşullarına göre oldukça yüksek olan İstanbul’daki konut fiyatları yatırımcıların birikimlerini İstanbul’a en yakın nokta olan Karasu’da değerlendirip kısa vadede kar getirisi elde edebilecekleri bir bölgeye yatırıp aynı zamanda turizim olanaklarını da bedavaya getirmiş olabilecekler. Yani karasudaki yatırım sadece İstanbullular için değil bölgeye yatırım yapan herkes için karlı bir yatırım ve tatil fırsatı sunmaktadır. Bölgeden almış olduğumuz evlerinize doğal gaz bağlantılarını sağlayıp sadece yaz sezonunda değil kafanızı dinlemek isteyip huzur bulabileceğiniz her an gelip konaklamanızı en güzel şekilde sağlayabilirsiniz. Karasu sadece İstanbul’da değil bir çok ile de yakın mesafede yer alıp ulaşım oldukça kolaydır. Şu an için hala uygun nitelikte olan ve uzun zamandır zam yapılmayan konut projelerini hazır fiyatlar bu kadar uygunken ve tekrar artışa geçmemişken sahip olmak İsterseniz ücretsiz karasu turları için bizleri arayın. www.eksioglukarasuyazlik.com Yatırım yaşam ve turizim olanaklarını aynı çatı altında sunulan karasu da birikimlerinizi kar garantili bir yatırıma dönüştürüp tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68