Karasu Satılık Yazlık Daire Fiyatları Ekşioğlu Konutları İnşaat Kiralıklar Satılıklar

karasu-satilik-yazlik-gol-evleri-city-evleri-bircok-konut-projesinde-3

Karasu evleri günümüzde pek çok amaca hizmet etmekte Karasu satılık yazlık ları ve karasu satılık evleri günümüzde İkincil konut olmanın dışına çıkıp normal konut projesi olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bölge genelinde yer alan onlarca karasu satılık daire ve satılık karasu evleri günümüzde yazlık yaşamın yanında her sezon oturmaya uygun olarak tasarlanıp yatırımcıların tüm yaşamlarını sürdürebileceği bir konut halini almıştır. Bölgede yıllardır faaliyetlerini sürdüren ve onlarca farklı konut projesine imzasını atan ekşioğlu inşaat Karasu’da inşa ettiği tüm projelerin de doğal gaz bağlantısı sağlayıp konutların Her mevsim yatırımcılar tarafından kullanılmasına olanak sağlamıştır. Tüm dairelerde olan doğal gaz bağlantısı için kombi ve gerekli diğer tesisatı taktırıp konutularınız da yaşamın keyfini sürmeye başlayabilirsiniz. Karasuda bugüne kadar yatırımcılar tarafından alınan yazlık ve daireler Çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılmıştır.

karasu-satilik-yazlik-daire-fiyatlari-eksioglu-konutlari-insaat-kiraliklar-satiliklar-1

Bölge genelinde denize sıfır konumda başlayan satılık yazlık ve daireler karasudaki Deniz turizminin etkisiyle sadece yaz aylarında yatırımcıların tatillerini geçirmek için kullandıkları konutlardır. Yaz sezonunda uzun ve verimli bir tatil geçirip kısıtlı zamanlarını yollarda geçirmek istemeyen ve buna ek olarak tatillerini kendi evlerinin rahatlığın da kendi konutlarında aileleriyle ve sevdikleriyle beraber diledikleri şekilde geçirmek isteyen yatırımcılar Karasu dan konut sahibi olmuşlardır. Bölgedeki yatırımcıların karasudaki konutları tercih etmelerinin başka bir sebebi yukarıda bahsettiğimiz gibi konutların sürekli oturmaya ve günlük yaşamı değerlendirmeye uygun olarak tasarlanmış olmasıdır. Karasu’nun muazzam güzellikleri Ve eşsiz doğası içerisinde yer alan bu konutlar yatırımcılarını uzun ve huzurlu bir yaşamın yanında yaz sezonunda tatil imkanı da sunmaktadır.

karasu-satilik-yazlik-daire-fiyatlari-eksioglu-konutlari-insaat-kiraliklar-satiliklar-2

Bölge konutularını tercih eden yatırımcıların bir kısmı da konutları kullanmak için değil sadece yatırım amaçlı edinmeye başlamışlardır. Çünkü karasu son yıllarda artan değeri ve değerlenen konutlarıyla yatırımcılara kısa vadede kar getirisi elde ettirmeye başlamışlardır. Deniz turizminin yoğun olarak yaşandığı bölgede yaz sezonunda bölgeye gelen turizimciler konaklama ve barınma ihtiyaçlarını karşılamak için karasu denize sıfır pansiyon, karasu otelleri Ve karasu pansiyonlarının yanında günümüzde bölge genelindeki yazılıp ve daire gibi ikincil konutlarda da konaklamalarını gerçekleştirmeye başlamışlardır. Yatırımcı tarafından kullanılmayan ve sadece yatırım amacıyla alınıp boşta duran daire ve yazıklar yaz sezonunda karasuya gelen turistlere karasu sahibinden kiralık yazlık veya daire olarak kiralanıp yatırımcılarına kar getirisi elde etmeye devam etmektedir. Bölgeye gelen turistler bölgedeki yazlık ve daireleri günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayıp hem konaklamalarını otel ve pansiyonlara oranla çok daha ucuz bir fiyata denk getirip hem de kendi evlerinin konforunda uzun bir tatilin tadını çıkarabilmektedirler.

karasu-satilik-yazlik-daire-fiyatlari-eksioglu-konutlari-insaat-kiraliklar-satiliklar-3

Sadece Yaz sezonunda büyük bir kira getirisi elde ettiren karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri görüldüğü gibi günümüzde pek çok amaca hizmet etmektedir. Hem Yatırımcısına hem de bölgeye gelen turistlere büyük bir avantaj sağlayan bu konut projelerine Karasu’nun hemen her noktasında rastlamak mümkün hale gelmiştir. Büyük bir platformda birbiriyle rekabet halinde olan pek çok inşaat şirketinin yer aldığı bölgede Her yıl onlarca konut projesine imza atılmaktadır. Karasudaki yatırım ve yatırımcı potansiyelinin farkında olan pek çok inşaat şirketi karasuya olan yatırımların artmasıyla beraber bölgedeki konut projelerine hız vermişlerdir. Çünkü artan değeri Ve bünyesindeki devi yatırımlarla karasu yakın bir gelecekte çok daha önemli bir konuma gelip bölgedeki konutlar ve arsalar fiyatlarını büyük ölçüde artıracaktır. Piyasa koşullarını, emlak ve inşaat sektörüne ki gelişmeleri yakından takip eden pekçok yatırımcı Karasu’nun artan değerinin ve öneminin farkındadırlar. Önceki yıllarda bölgenin konut olan ve günümüzde aldığı değerle konutlarından büyük bir kar sağlayan pek çok yatırımcı günümüzde karasudaki konutları Çevresindeki yatırım yapmak isteyen herkese tavsiye etmektedirler.

karasu-satilik-yazlik-daire-fiyatlari-eksioglu-konutlari-insaat-kiraliklar-satiliklar-4

Bölgede faaliyet gösteren pek çok inşaat şirketi de yatırımcılara Karasu’da yatırım için geç kalmamalarını tavsiye etmektedirler. Çünkü yakın bir zamanda tamamlanıp bölgede faaliyete geçecek olan projelerle karasudaki emlak konut fiyatları büyük bir değer kazanacaktır. Şuan günümüz koşullarına göre oldukça ucuz ve ekonomik sayılabilecek nitelikte ki karasu evlerine ve dairelerine sahip olmak için hiç beklemeden sitedeki iletişim numaralarından bizlere arayıp ücretsiz karasu turu için servis kaydınızı yaptırıp, bölgeye gelip farklı ödeme seçenekleri ve kampanyalardan yararlanıp kendi konutunuzun sahibi olup, birikimlerinizi karlı bir yatırıma dönüştürebilirsiniz. www.eksioglukarasuyazlik.com u ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68