Geniş Arsa Müstakil Villa Gibi Daireler Evler Karasu Satılık Yazlık

karasu evleri

Karasu’nun turizim potansiyeli Karasu bünyesindeki turizim potansiyeli ile son yılların en gözde turizm merkezlerinden biri haline gelmiştir. Bölgenin turistik açıdan çekicilikleri günümüzde yatırımcıları da cezbetmektedir. Karasudaki hem uygun ve ucuz sayılabilecek nitelikte ki satılık karasu evleri ve karasu satılık yazlık ları hemde bölgenin ulaşım ve turizim olanakları bölgeye gelen turizimcilerin karasudaki konutları değerlendirmelerine imkan vermektedir. Bölgeyi tercih eden 100 binlerce turist ayrıca karasu için potansiyel bir yatırımcı niteliğindedir. Bölge her yıl bünyesindeki karasu satılık daire projeleri ile ve satılık karasu  evleri ile bölgeye gelen turizimcilere turizim ve yatırım olanaklarını aynı çatı altında sunmaktadır. Karasu turizim potansiyeli açısından oldukça yüksek bir niteliktedir.

genis-arsa-mustakil-villa-gibi-daireler-evler-karasu-satilik-yazlik-1

Bölgenin turizim açısından oldukça güçlü yönleri bulunmaktadır. Karasudaki turizim faaliyetlerinin güçlü yönlerini bir kaç madde altında toplamak istiyoruz: Maden deresi ve Şelalesinin olduğu bölgeye yolların yapılması Maden deresi bölgesinde trekking ( dağ yürüyüşü) sporlarının yapılabiliyor olması Maden deresi bölgesinde çok sayıda mesire ve piknik alanının yer alması Acarlar longozu’nun turizim faaliyetlerine ve gezilerine açılıp içerisine yürüyüş yollarının yapılmış olması Acarlardan gözünden tarım arazilerini sulamak için çekilen suların günümüzde önüne geçilip bölgedeki sulara dokunulamaması Acarlar Langozunda ki nadide bitki türlerinin kaçak sökümüne engel olunması Acarlar longozunda kaçak ve yasal yollarla olmayan Avcılığın önüne geçilmesi Karasu sahilinde rehabilite ve rekreasyon çalışmalarının yapılıyor olması Karasu sahili nde plaj futbolu ve voleybolu müsabakalarının düzenlenmesi Karasu sahilinde Can kurtaranların jet ski ile hizmet vermeye başlaması Bölge Plajlarının mavi bayrakla taçlandırılması Karadeniz’e kıyısı olan Karasu’da dalga oranlarını ve buna bağlı boğulma oranlarının önüne geçilmesi için kıyı boyunca dalga kıranlar yapılması

genis-arsa-mustakil-villa-gibi-daireler-evler-karasu-satilik-yazlik-2

Bölgede yetişen mersin balığı için festival düzenleniyor olması Soyu tükenme tehlikesi altında olan mersin balığının tekrar kazandırılması Ve soyunun tükenme tehlikesini ortadan kaldırmak amacıyla Üniversitelerin su ürünleri fakülteleri ile ortak çalışmaları yapılıyor olması Şunun her yıl düzenlenen ve turizim bölgeleri açısından oldukça önemli bir etkinlik Sayılan doğu Akdeniz turizm ve Seyahat fuarına katılıyor olması Kedi her yıl çeşitli şenlik ve festivallerin düzenleniyor olması Karasu’nun turizim çekiciliğini ve potansiyelini artıran yönleridir. Bölgede turizmi ve turizim faaliyetlerini artırmak için yapılan çalışmalar her ne kadar bölgeye geri dönüşüm sağlasa da Karasu’da hala turizim alanında yapılabilecek pek çok çalışma ve iyileştirme söz konusudur. Bölgede büyük bir potansiyel olan turizme yeteri kadar önem ve değer verilip iyileştirme çalışmalarının büyük bir hızla yapılıp bölge turizim alanında yeni tesisler ve alanlar kazandırılmasıyla karasu turizim de çok daha ilerleyecek ve bölgenin turizim den aldığı hatırı sayılır pay Çok daha yüksek seviyelere çıkacaktır.

genis-arsa-mustakil-villa-gibi-daireler-evler-karasu-satilik-yazlik-3

Bölgede turizim adına bu kadar çalışma yapılıyor olmasına karşın hala bir çok eksiklik ve noksanlık yer almaktadır. Karadenizin bu cennet ilçesi turizim gibi bir platformda gelecekte çok daha güzel bir konuma gelip bünyesinde Çok daha fazla turizimci ağlayıp hem Karasu’nun popüleritesine ve ekonomisine katkı sağlayacak hemde Çok daha fazla yatırımcının karasuyu tercih etmesine ortam sağlayacaktır. Bölgede şu gün için yatırım alanında oldukça cazip sayılan karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri ucuz sayılabilecek fiyatlardan yatırımcılara sunulmaktadır. Sunun hemen her bölgesinde rast diyebileceğimiz bu modem konut projelerinde yerimizi bugünden alıp birikimlerimizi risksiz ve kar garantili bir bölgede oldukça akıllıca bir yatırıma dönüştürebiliriz. Bölgedeki konut projelerini İnceleyip çeşitli ödeme yolları ve kampanyalarla sahip olup karlı bir yatırıma ortaklık etmek isterseniz İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından hafta sonları düzenlediğimiz ücretsiz karasu turlarına katılım gösterebilirsiniz. Ücretsiz karasu turlarına katılmak için yapmanız gereken tek şey site üzerindeki numaralardan bizele iletişime geçip ücretsiz servis rezervasyonunuzu yaptırmanız olacaktır. Yatırımların ve turizmin kenti Karasu’da geleceğinizi oldukça karlı bir yatırım fırsatı bırakma şansına sahipsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68