Karasu Satılık Yazlık Ekşioğlu Satılık Daireler Karasuda Arsa Villa 2016 Panorama

karasu evleri

Karasu’da 2016 yılına bakış Karasudaki çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Tüm yıl boyunca çalışmaların devam ettiği bir çok Karasu satılık yazlık ve karasu evleri projelerinin yükseldiği bölgede yeni bir yılda da çalışmaların aynı hızla devam edeceğini görebiliyoruz. Karasu satılık daire ve karasu evleri projeleriyle 2016 yılında binlerce yatırımcı konut sahibi yapan bölge 2017 yılında da bünyesindeki konut projeleri ile yatırımcılara ev sahipliği yapmaya devam edecek. 2016 yılının bu son gününde gelin Karasu da neler yaşanmış daha yakından bakalım. 2016 yılına hızlı bir giriş yapan Karasu’da yılbaşında hayata geçirilmesi planlanan pek çok proje açıklanmıştı. Karasuda satılık yazlık Bu projelerin en önemlisi karasuya mavi bayrak uygulaması kazandırmak amacıyla hayata geçirecek olan karasu sahil park ve rekreasyon alanı projesiydi. İçerisinde pekçok yaşam ve aktivite alanı barındıran sahil projesi çok kısa bir süre içerisinde tamamlanarak ağustos ayında karasu halkının hizmetine açıldı. Sonuç olarak sahil park Projesi amacına ulaştı ve yıllardır bölgede süregelen deniz turizmi faaliyetleri mavi bayrak uygulaması ile taçlandı. Dünya genelinde büyük bir üne sahip olan ve İzmir’de Otomativ üzerine bir fabrikası bulunan BMC firması savunma sanayi alanında milyonlarca liralık yatırımla Karasu’da bir fabrika açacağını duyurdu.

karasu-satilik-yazlik-eksioglu-satilik-daireler-karasuda-arsa-villa-2016-panorama

Karasu 2016 – 2017

Karasu açısından oldukça Önem arz eden ve Karasu’nun sanayi alanındaki en büyük çıkışı yapmasını sağlayan fabrika projesinin önümüzdeki üç yıl içerisinde hayata geçirilip Karasu’da hem sanayi alanında oldukça önemli bir adım atılmış olacak hem de bölge genelinde binlerce kişiye istihdam olanağı sağlanacaktır. Bölgede yıllardır süregelen karasu limanı projesi bu yıl içinde de Açılamadı. Ancak edinilen bilgilere göre bu yıl başı itibariyle hız verilen proje de sona gelindi öğrenildi. Karasu’da bunların yanında 2016 yılının son günlerinde açıklanan ama henüz tam bir netlik kazanmayan bir fabrika projesi daha yer almaktadır. Projeyle ilgili net bilgiler elimize ulaştığında bunları her zamanki gibi sizlerle paylaşacağız. Su 2016 yılında her ne kadar liman projesi ve de fabrika projeleriyle anlasa da belediyenin de Karasuda ve genelinde Çok çalışma ve projesi yer almaktaydı. Bölgedeki atık su sorununu çözmek için Karasu’da şuan milyonlarca liralık bir yatırımla devam eden atıksu arıtma projesi yer almaktadır. Bunun yanında Karasu ve çevresinin gelecekteki içme suyunu garanti altına almak ve Karasu’da yazın yaşanan yoğunlukla beraber gelen su kesintilerine ve sıkıntılarına çözüm bulmak amacıyla bir baraj projesi yer almaktadır.

karasu-satilik-yazlik-eksioglu-satilik-daireler-karasuda-arsa-villa-2016-panorama-1

Karasu’nun önümüzdeki 60 70 yıl içerisindeki su ihtiyacını garanti altına alacak proje ayrıca nitelikli ve kaliteli içme suyunu da bölgeye sağlamış olacak. Belediye alt yapı çalışmalarının yanında üst yapı çalışmalarını da oldukça önem verdi. Karasu’nun pek çok bölgesinde yol Asfaltlama çalışmaları yapıldı. Bunun yanında bölge geneline Yeni kültür merkezileri, sosyal yardımlaşma derneği, Spor salonları, gençler için aktivite alanları, yeni otobüs Terminali, mesire alanları, parklar, tesisler inşa etti. Bölgede tüm bunların yanında hala devam eden pek çok çalışma ve projede yer almaktadır. 2016 yılı karasu açısından oldukça verimli bir yıl olarak geçti. Bölge hem konut yatırımlarıyla binlerce yatırımcı hem de deniz turizmi ile 700.000’lerin üstünde turizimci ağırladı. Umarız ki Karasuda 2017 yılında da tüm bu çalışmalar hız kazanıp, Liman projesi tamamlanıp, Bölgeye daha fazla yatırım yapılıp, turizim olanakları ve alternatif turizim seçenekleri çoğaltılıp, Turizm ve yatırım açısından çok daha önemli bir konuma gelmesi sağlanabilir. Son birkaç yılda oldukça değer kazanan bölge Önümüzdeki yıllarda şu an devam eden projelerin tamamlanıp bunların yanında Yeni yapılacak yatırımlarla değerinin daha da çok artıp Ülkemiz için oldukça önemli bir konuma geleceği öngörülmektedir.

karasu-satilik-yazlik-eksioglu-satilik-daireler-karasuda-arsa-villa-2016-panorama-3

Bölgede şuan oldukça ucuz ve uygun sayılabilecek fiyatlardaki konut projelerini değerlendirip hem karlı bir yatırım, hem tatil hem de yaşam faaliyetlerinizi bir arada yürütebilirsiniz. Unutmayın Karasu’da her yeni proje ve her yeni yatırım bölgedeki konut ve arsa fiyatlarını etkileyip, fiyatların yükselişe geçmesine sebep olmaktadır. Konut projeleri değerlendirmek üzere bölgeye kendi imkanlarımızla gelip Ekşioğlu inşaatın satış ofisini ziyaret edebileceğiniz gibi ayrıca hafta sonları düzenlenen ücretsiz karasu turlarıyla da bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68