Karasu Satılık Yazlık Arsa İnşaat Yapı Emlak Evler Bahçeli Müstakil Ev

ekşioğlu karasu

Son yılların popüler yaşam ve yatırım merkezi karasu Karasuda satılık yazlık veya karasu evleri almak demek birikimlerinizi karlı bir yatırıma dönüştürmemiz anlamına gelmektedir. Sakarya karasu satılık daire ve karasu evleri ile günümüzün en çok kazanç sağlayan konutlarına Evsahipliği yapan bölge artan değeri ile yatırımcıların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Karasu satılık yazlık Sakarya’nın 16 ilçesinden biri olan ve karadeniz’e olan kıyısıyla deniz turizminin gelişmeye başladığı bir yer olarak karşımıza çıkan Karasu hem tatilcilerin hem de yatırımcıların en uğrak noktalarından biri konumuna gelmiştir. Günümüzde Karasu’da satılık yazlık sahibi olmak demek hem turizim hem de yatırım olanaklarını bunun yanında eşsiz güzelliklere sahip bir bölgede huzurlu bir yaşam olanağını aynı çatı altında toplamak demektir. Kış nüfusu 50.000’lerde olan bölgenin yazın turizimcilerin gelmesiyle nüfusu 700.000’lerin üstüne çıkmaktadır.

karasu-satilik-yazlik-arsa-insaat-yapi-emlak-evler-bahceli-mustakil-ev-1

Karasu Satılık Yazlık

Deniz turizminin yapıldığı bir yer almasına karşın henüz gelişmeye yeni başlayan Bölge son yıllardaki çıkışıyla yatırımcıların gündemine oturmuştur. Bölgede arda arkasına gelen Sanayi ve ulaşım alanında ki projeler bunun yanında bölgenin İstanbul ilie arasındaki mesafenin Üçüncü köprü bağlantı yollarının tamamlanmasıyla çok kısa bir süreye düşecek olması Karasu’nun ani çıkışını sebepleridir. Karasu turizim bölgesi olmasına rağmen eskiden bölgedeki konut, arsa, tarla fiyatları oldukça ucuz konumdaydı. Çünkü bölgede hiçbir Proje ve turizm adına bir gelişme yaşanmıyordu. Günümüzde ise yukarıda belirttiğimiz alanlarda gelişme gösteren ve dev projelere evsahipliği yapar bir hale gelen Karasuda emlak ve inşaat sektöründe büyük gelişmelerin yaşanmasına ortam hazırlamış, bölgedeki ani fiyat artışı yazdık ve dairelerin değerlerini sadece birkaç yılda ikiye katlaması yatırımcıların gündemine oturmuştur. Eskiden adını bile duymadığımız bölge günümüzde Facebook ve Google gibi sosyal medya platformlarında da sıkça karşımıza çıkar olmuştur. Karasu’da satılık daire fırsatları başlığı altında sıkça reklamlarına rastladığımız karasu evleri ve karasu satılık daireleri özellikle İstanbul’da oturan kesim için bir kaçış noktası haline gelmiştir. İstanbul’da ikamet edip şehrin sıkışıklığından, kalabalığından, trafiğinden, pahalılığından şikayet eden pek çok kişi için Karasu hem en yakın tatil merkezi hem de yatırım merkezi haline gelmiştir.

karasu-satilik-yazlik-arsa-insaat-yapi-emlak-evler-bahceli-mustakil-ev-4

Karasu Yazlık

Bölge eşsiz doğasıyla, deniziyle, sahili ile Ve turizim seçenekleri ile İstanbul’dan pekçok turizimciyi bünyesinde ağırlarken, uygun ve ucuz fiyat koşullarıyla muhteşem ve dopdolu bir tatilinde garantisini vermektedir. Bunun yanında konumu, ulaşım olanakları, oldukça ucuz sayılabilecek konut fiyatları ve onlarca konut projesi ile yatırımcılara da evsahipliği yapar bir hale gelmiştir. İstanbul’dan en yakın kaçış noktası durumundaki Karasu İstanbul olan yakın konumunun Üçüncü köprü bağlantı yollarının tamamlanmasının ardından daha da kısa bir süre düşecek olması bölgeden gelen turist ve yatırımcı sayısında önemli ölçüde artırmıştır. Ancak bölge sadece İstanbul genelinden yatırımcı ve turizimciler hizmet vermekte Türkiye genelinden bir yatırımcı ve tatilci kitlesine hitap etmektedir. Pek çok büyük ile yakın mesafede bulunan karasu hem konumuyla hem doğasıyla hem tatil seçenekleri hem de uygun fiyat koşullarıyla günümüzde oldukça tercih edilen popüler bir turizm merkezi haline gelmiştir. Önümüzdeki yıllar içerisinde bölgedeki şartların daha da çok iyileştirilmesi, turizim adına yeni tesis ve alanların inşa edilmesi, sosyal yaşam olanaklarının çeşitlendirilmesi ile karasudaki turizim faaliyetleri daha da çok artacak bölge hem turizm ile hem de Evsahipliği yaptığı dev yatırımları ile değerini daha da çok artıracaktır.

 

karasu-satilik-yazlik-arsa-insaat-yapi-emlak-evler-bahceli-mustakil-ev-2

Ekşioğlu inşaat karasu

Bugün Karasu’da sahip olduğunuz yazık ve daireler sizlere kısa zamanda bir kar getirisi ile geri dönüşüm sağlayacaktır. Bölgenin yeni yeni değerinin anlaşılmasıyla hala oldukça ucuz sayılabilecek Karasu ve evlerinde tamamı sıfır konumdaki yeni Konut projelerinde yerlerinizi şimdiden alıp, birikimlerinizi kara dönüştürüp, Her yıl sadece tatil için ayırdığınız bütçeyi yatırım için ayırıp firmaların düzenlediği uzun vadelerde düşük taksit seçenekleriyle kendi konutunuzun sahibi olabilirsiniz. www.eksioglukarasuyazlik.com adresinden bize ulaşabilirsiniz Karasu evleri ile ve yazdıkları ile ilgili bilgi sahibi olmak için veya hafta sonuları düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılım sağlamak için site üzerindeki numaralardan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İster 24 ay sıfır faiz seçenekleriyle isterseniz banka yoluyla uzun vadelerde sahip olacağınız yazıp ve dairelerimiz de kendi tatilinizi ve yaşamınızı sürdürebilir, dilerseniz yıllık veya aylık haftalık günlük gibi seçeneklerle bölgeye gelen tatilcilere karasu sahibinden kiralık daire olarak kiraya verip kazanç sağlamaya devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68