Ekşioğlu Konutları Sakarya Karasu Satılık Yazlık İlanlar

karasu-satilik-yazlik.

 

Karasu Daire sahibi olmak isteyenler için güzel bir tercih Karasuda emlak konut piyasası çok hareketli yatırımlar bunun göstergesi sadece satılık değil kiralama yapmak isteyenler içinde seçenekler mevcut birçok projede evleri yeni sahibi ni bekliyor.Bina yapımında arazi büyüklüğü önemli site içi hizmetleri ve çevre düzenemesi açısından.Karasuda satılık ev ve karasu satılık yazlık projeleri ile her sezon yoğun bir yatırımcı kitlesini ağırlayan karasu bünyesinde pek çok farklı konut projesi barındırmaktadır. Özellikle Marmara bölgesi ve İstanbul’dan büyük talep gören karasu satılık daire projeleri Karasu ve çevresindeki turizim faaliyetlerinden Ve aynı zamanda bölgenin değerlenmesinden dolayı ilgi görmektedir. Karasu deniz turizminin yoğun olarak yaşandığı bir bölgedir. Ancak Karasu ve çevresi doğal güzellikler ve tarihi alanlar açısından da oldukça zengin bir konumdadır. Geçmişi çok gerilere dayanan bölge hem tarihe tanıklık eden hem de onlarca el dememiş doğal alanı ile yerli ve yabancı turistlerin oldukça ilgi gösterdiği bir bölge haline gelmiştir. Bilindiği gibi Karasu’da maden deresi ve şelalesi, acarlar gölü ve langozu, Yenimahalle, Küçükboğaz, poyrazlar Gölü gibi doğal Güzellikleri bünyesinde barındıran bir bölgedir.

eksioglu-konutlari-sakarya-karasu-satilik-yazlik-ilanlar

Karasuda Doğal Yaşam Konforu

El değilmemiş doğal ortamları ve güzellikleriyle Karasu’da bulunan bu bölgelerin dışında bölge çevresinde bulunan ve Sakarya geneline yayılmış olan pek çok doğal ortam yer almaktadır. Karasu, Sakarya ve geneline baktığımızda karşımıza birbirinden farklı onlarca Alan çıkmaktadır. Yerli ve yabancı turistler tarafından oldukça yoğun ilgi gören bu yerlerin başında Gölbaşı park, Kent park, karagöl yaylası, Gölkent, Beşköprü, Çiğdem yaylası, Doğançay, Sapanca gölü, acelle yaylası, İstanbul dere, Belengerme yaylası, dikmen yaylası, Güzlek yaylası, saklı göl, turnalı yaylası, Sulucaova yaylası, Sultan pınar yaylası, Soğucak yaylası, mecidiye Şelalesi, Sarıgöl mesire alanı, kırca yaylası, Kurtköy baraj gölü, İnönü yaylası, Hasan fakı göleti, Karagöl yaylası gibi bölgeler gelmektedir. Doğal güzellikler bakımından oldukça zengin olan bu bölgeler Sakarya ve çevresinin en güzel ve en yeşil alanlarına sahiptir.

eksioglu-konutlari-sakarya-karasu-satilik-yazlik-ilanlar-1

İstanbul a Yakın Projeler

Muazzam güzelliklere sahip olan tüm bu belgeler doğasıyla, havasıyla, bitkileri ile görülmeye değer alanlardır. Kimisi milli park statüsü içerisinde yer alan ve koruma altında olan bu bölgelerde ailenizle ve sevdiklerinizle muhteşem vakitler geçirip, mesire alanlarında piknikler yapıp, orman içlerinde yürüyüşlere çıkıp hem huzura hem de görselliğine doyamayacağınız yerlerdir. Her biri birbirinden farklı güzelliğe sahip olan ve turistlerin her mevsim yoğun olarak ilgi gösterdikleri tüm bu alanlar Karasu ve Sakarya bölgesi genelinde yer almakta olup aynı zamanda Bölge genelinde alternatif turizmin gelişmesine de büyük katkılar sağlamaktadır. Bölge genelinde tüm bu doğal alanların dışında bir çok tarihi alan ve tarihi eserde yer almaktadır. Geçmişten günümüzee pek çok medeniyete evsahipliği yapmış olan bir Sakarya ve Çevresinde hem doğanın tadını sonuna kadar çıkarıp hem de tarihe tanıklık edebilirsiniz. İstanbul’a sadece 150 km mesafede bulunan Sakarya aynı zamanda pek çok ile de yakın mesafede bulunup ulaşım şartları oldukça elverişlidir. Karısı ve genelindeki konutların bu kadar çok tercih edilmelerinin nedeni de hem denize hem doğal güzellikleri hem de bir çok yatırımı bünyesinde barındırmış olmasıdır. Yani Karasu dan yazlık veya daire sahibi olan bir yatırımcı hem denize hem doğaya doyup hem de karlı bir yatırım fırsatı bulmaktadır.

eksioglu-konutlari-sakarya-karasu-satilik-yazlik-ilanlar-2

Manzaralı 3 Katı Geçmeyen Binalar

Bölgedeki doğal güzellikler özellikle doğayla iç içe yaşayıp huzurlu bir yaşam sürmek isteyen emekli kesmi için bulunmaz nitelikte bir yerdir. Karasu’ya yakın yerlerde ikamet eden ve artık çalışma hayatını bırakıp emekliye ayrılan, yıllardır yapmış olduğu birikimleriyle bir konut sahibi olup huzurlu bir yaşam sürmek isteyen pek çok yatırımcı günümüzde karasuyu tercih etmektedirler. Hem bölgenin bir çok büyük ile olan yakın konumu hem de günümüz koşullarına oranla bir turizim bölgesi olmasına karşın fiyatların oldukça ekonomik olması Karasunun tercih edilmesindeki en önemli faktörlerdir. Tüm bunların yanında son yıllarda yapılan projelerle bölgenin değer kazanması Karasu dan alınan yazlık ve dairelerden kısa zamanda büyük bir kar getirisi edinip geleceğinize, ailenize ve sevdiklerinize karlı bir yatırım bırakmanızı olanak verebilecek niteliktedir. Bölgede şu an satışta olan konut projelerini yerlerinde gelip görüp incelemek ve bütçenize en uygun konuta sahip olmak için sitedeki irtibat numaralarından bizimle iletişime geçip ücretsiz karasu turları için servis kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68