Karasuda Doğal Güzellikler Karasuda Satılık Yazlık Müstakil Sitede Daireler Yazlıklar

ekşioğlu karasu

Maden deresi ve şelalesine ziyaretin tam zamanı Karasuya kış mevsimi geldi ama turizimcilerin ve yatırımcıların sonu gelmedi. Tüm yıl boyunca bünyesindeki karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri ile yatırımcılara hizmet eden bölgede alternatif turizim seçenekleri ile turizimcilere hizmet etmeyi de sürdürüyor. Kışın tam ortasında olduğumuz şu günlerde karasu satılık daire projeleri ve karasuda satılık Yazlık seçenekleri ile hala yatırımcıların büyük bir talep gösterdiği bölgede Turizm faaliyetleri de devam ediyor. Karasu tipik karadeniz iklimi ve doğasıyla bünyesinde pek çok doğal güzelliği barındıran bir bölgedir. Yerli ve yabancı pek çok turistin ilgi gösterdiği karasu yaz sezonunda deniz turizmi ile olduğu kadar kışında bu doğal güzellikleriyle binlerce turiste hizmet etmektedir. Karasu’da her sezon en fazla ziyaretçi alan bölgelerin başında maden deresi ve Şelalesi gelmektedir. Yağmur bulutuları ve ormanlarla kaplı olan maden deresi; zengin maden yatakları, doğası, yeşilin her tonu ve şelalesi ile ziyaretçilerine mükemmel bir ortam sunmaktadır. Eskiden Fransızlar tarafından İşletilen madenlerin bulunması sebebiyle bölge adını buradan almaktadır.

karasuda-dogal-guzellikler-karasuda-satilik-yazlik-mustakil-sitede-daireler-yazliklar

Karasu Gezileri

Günübirlik geziler ve hafta sonu kaçamakları için oldukça uygun bir alternatif sunan maden deresi ve Şelalesi aileniz ve sevdikleriniz ile mükemmel bir zaman geçirebileceğiniz, güzellikleriyle ziyaretçilerini etki altına alan bir bölgedir. Oldukça sık bir ormanlık alan içerisinde binlerce ağacın arasında gizli kalmış bir cenneti andıran maden deresi ziyaretçilerini adeta bir görsel şölen sunmaktadır. Durmadan akan Şelalesi ve derenin sesi ile ziyaretçilerine huzur dolu bir ortam sunan bölge içerisinde yürüyüş yolları, mesire alanları ve doğal alabalık tesisleri yer almaktadır. Olta balıkçılığının yapıldığı dere kenarındaki kayalıklardan madenlerin içine girip tarihe tanıklık edebileceğiniz gibi; doğayla iç içe unutulmaz saatler geçirip alabalık tesislerinde türkiye’nin en lezzetli ala balıkların tadına bakıp ailenize ve sevdiklerinizle verimli ve keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Bölge genelindeki piknik alanlarından şelaleye doğru uzanan yollara geçip dere içinden şelaleye tırmanıp bu muhteşem güzelliği tüm ayrıntılarıyla yaşayıp görebilirsiniz.

karasuda-dogal-guzellikler-karasuda-satilik-yazlik-mustakil-sitede-daireler-yazliklar-1

Karasuda Doğal Güzellikler

Bölgede macera seven tatilciler içinde Dar ve tehlikeli mağara geçitlerinde tırmanışlar yapabilecekleri alanlar bulunmaktadır. Ayrıca bölge çevresinde yeralan ve şifalı olduğu söylenen maden deresi şifalı suyunun sedef ve mide hastalıklarına iyi geldiği söylenmektedir. Bunun yanında bölge genelinde kaplıcalarda bulunmaktadır. Bölgeye gelen ziyaretçilerine pek çok alternatifler sunan maden deresi ve Şelalesi doğasıyla, havasıyla, güzellikleriyle, yeşiliyle, ormanıyla, tarihiyle, havasıyla, durmadan akan şelalesiyle, buz gibi deresiyle, alabalık tesisleri, kaplıcalarıyla Ve şifalı suyuyla ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Cüzi bir miktar da giriş ücreti ile tüm bu güzellikleri yaşayabileceğiniz bölgede konaklamak için yanınızda çadırlarınz yoksa en yakın karasuya gidip konaklamanızı burada gerçekleştirebilirsiniz.

karasuda-dogal-guzellikler-karasuda-satilik-yazlik-mustakil-sitede-daireler-yazliklar-2

Denize Sıfır Konaklama

Pekçok karasu denize sıfır Otel ve pansiyonlarında konaklamanızı gerçekleştirebilir ayrıca bölge genelinde yer alan daha bir çok alanı görme şansına sahip olabilirsiniz. Oldukça zengin bir doğaya sahip olan Karasu’da ziyaretçilerin her mevsim ilgi gösterdikleri karasu maden deresi ve şelalesinin yanında, acarlar gölü, acarlar longozu, Küçükboğaz, Yenimahalle gibi doğal güzellikler bakımından oldukça zengin olan mevkilerde yer almaktadır. Bölge tüm bu doğal güzellikleriyle İstanbul’a ve bir çok büyük ile yakın mesafede yer almaktadır. Hafta sonu gezileriniz için oldukça uygun bir seçenek sunan maden deresi Sakarya karasu mevkii nde yer almaktadır.

Karasu ile İlgili Birçok bilgiye sitemizin www.eksioglukarasuyazlik.com sayfasından makaleler  kısmından ulaşabilirsiniz

Gelişmekte olan karasuyu buradan takip edebilirsiniz .Karasuda Satılık Daireler

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68