Emlak İnşaat Yazlık Arsa Bahçe Müstakil Daireler Karasu Satılık Yazlık

karasu satılık yazlık

Karasu yeni mahalle yatırımcıların ve turizimcilerin gözdesi Ekşioğlu inşaat Karasu’da yatırımlarını tüm hızıyla sürdürmektedir. Karasu ekşioğlu inşaatın bölgede imzasını attığı onlarca konut projesi yatırımcılar tarafından büyük bir talep görmektedir. Ekşioğlu inşaatın karasu satılık yazlık projeleri hem turizim hem de yatırım olanaklarını aynı noktada buluşturdu için yatırımcılar tarafından oldukça çok tercih edilmektedir. Karasu satılık daire  bölge genelinde en çok tercih edilen konutlar olmakla birlikte; karasu evleri Son yıllarda artan değerleriyle de gündemden düşmüyor. Firmanın karasu genelinde yükselttiği tüm projeler Her bütçeye ve zevke hitap eden niteliktedir. Ekşioğlu inşaat karasudaki tüm projelerini denize yürüme mesafesinde inşa edip Karasu’nun en değerli bölgelerindeki onlarca konutu uygun ödeme koşulları ve avantajlarla yatırımcılar ile buluşturmaktadır.

emlak-insaat-yazlik-arsa-bahce-mustakil-daireler-karasu-satilik-yazlik

Karasu Ekşioğlu İnşaat

Firmanın karasu genelinde en çok önem verdiği bölgelerden biri karasu Yenimahalle’dir. Sakarya nehrinin tam denize döküldüğü noktada bulunan yenimahalle doğasıyla deniziyle ve güzellikleriyle bölgeye gelen tatilcileri ve yatırımcıları büyülüyor. Sakarya nehrinin ikiye ayırdığı bölgenin karşısında İhsaniye bulunmaktadır. Sakarya nehrinin hemen kıyısında konumlanmış olan bölge Karasu’nun en çok ziyaretçi çeken noktalarından biridir. Nehir boyunca yanyana sıralanmış pek çok cafe, Çay bahçesi ve balık restoranları bulunmaktadır. Bölgede yaşayan yerel halkın çoğunun kendi imkanlarıyla ve tekneleriyle çıkıp avladıkları balıklar son derece taze olup bölgeye gelen turistler tarafından oldukça ilgi görmektedir. Sakarya nehrinin denize döküldüğü noktada bulunan yenimahalle ziyaretçilerine eşsiz bir görsel şölen sunan Karasu’nun en gözde yerleşim yerlerinden biri olarak tabir edilmektedir. Bölgeye gelen turistler nehir kenarındaki Cafe ve restoranlarda hem bu güzelliğe şahit olup hem de son derece doğal ve taze yiyeceklerim bulunduğu cafe ve restoranlarda eşsiz bir lezzete tanıklık edeceklerdır. Karasu’nun en eski yerleşim yerlerinden birisi olan yenimahalle son yıllarda modern konut projelerine de ev sahipliği yapmaya başlamıştır.

emlak-insaat-yazlik-arsa-bahce-mustakil-daireler-karasu-satilik-yazlik-1

Karasuda Satılık Yazlıklar

Doğasıyla bölgeye gelenleri kendisine hayran bırakan yenimahalle son yıllarda karasu ekşioğlu inşaatın yapmış olduğu konut projeleri ile yatırımcılar tarafından da bir hayli ilgi çekmeye başlamıştır. Ekşioğlu inşaatın şuan Yenimahalle’de birbirinden farklı modern konut projeleri yer almaktadır. Bir taraf orman bir tarafı neyse bakan eşsiz güzelliğe sahip Yenimahalle yatırımcılar tarafından Karasu’nun en çok tercih edilen Konut projelerine evsahipliği yapmaktadır. Şuan Ekşioğlu inşaatın yeni mahalle genelinde satışta olan dört farklı konut projesi yer almaktadır. Tamamı sıfır olan konut projeleri denize yürüme mesafesinde olup yatırımcılarına doğayla iç içe bir yaşamın fırsatını vermektedir. Karasu’nun biraz dışında konumlanmış olan yenimahalle sessizlik ve huzur arayışında olan tatilciler ve yatırımcıların karasudaki İlk tercih noktalarıdır. Bölgede inşa edilen konut projeleri yatırımcılarına her mevsim Bu bölgede yaşam olanağı sunduğu gibi artan değeri ile de karlı bir yatırım fırsatı sunmaktadır.

emlak-insaat-yazlik-arsa-bahce-mustakil-daireler-karasu-satilik-yazlik-2

Yenimahallede Yükselen Projeler

Ekşioğlu inşaat sadece Yenimahalle’deki projelerini değil karasu genelindeki tüm projelerini farklı ödeme koşulları ve kampanyalarla alıcılara sunup; Pekçok kesimden konut yatırımcısının ev sahibi olmasına olanak vermektedir. Ekşioğlu inşaatın Yenimahalle’deki ve karasu genelindeki tüm projelerini kendiniz görüp değerlendirmek isterseniz bölgeye kendiniz gelip ekşioğlu inşaat satış ofisini ziyaret edebileceğiniz gibi İstanbul’dan düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayarak da bölgeye gelip konut projelerini yerlerinde görüp değerlendirip günümüz koşullarına oranla oldukça ekonomik sayılabilecek karasu yazdıklarına ve dairelerine sahip olabilirsiniz.Konutlarla ilgili her türlü sorunuz ve ücretsiz servis rezervasyonu için site üzerindeki iletişim numaralarından bizi arayarak bilgi sahibi olup ücretsiz servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Doğayla iç içe yaşam olanağı sunan, yatırımların ve turizmin başkenti olmaya aday Karasu’da geleceğinize karlı bir yatırım bırakıp aynı zamanda bölgedeki tüm olanaklardan sınırsız faydalanma şansına sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68