Türkiye Sakarya İli Karasu İlçesi Karasu Satılık Yazlık

karasu evleri

Ekşioğlu inşaat her sezon büyük talep görmekte Ekşioğlu inşaat Karasu’da bugüne kadar imza attığı onlarca karasu satılık daire ve karasu evleri projeleriyle hem kendi adını hem de Karasu’nun adını büyük kitlelere ulaştırmayı başarmış bir inşaat şirketidir. Karasu Satılık Yazlık Karasu’da 40’ın üzerinde projesi bulunan Ekşioğlu karasu inşaatın bunun yanında bir tane Kocaeli bir tane de Düzce’de konut projesi bulunmaktadır. Karasu genelinde bugüne kadar 45 tane konut projesine imzasını atan firma 46. projesini de karasu kocaali sınırları içerisinde yükseltmeye çoktan başladı. 2017 yılına hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan Ekşioğlu karasu inşaat 46. projesi olan Melis evlerini Haziran 2017’de yatırımcılar ile buluşturacak.

 

Karasu Satılık Yazlık Projeleri

Satışa çıkardığı her konut projesi Büyük talep gören ve topraktan açılan satışlarda bile proje daha tamamlanmadan konutların büyük kısmının satıldığı Ekşioğlu inşaatın Karasu’da Şu an satışta olan on tane bitmiş bir tane de topraktan olan projesi yer almaktadır. Karasu’nun hemen her bölgesinde hazır durumda olan konut projeleri içerisindeki olanaklarla da yatırımcılarının taleplerini En iyi şekilde karşılamaktadır. Karasu genelinde satışta olan on farklı konut projesi denize sıfır konumda başlayıp 500 metre mesafeye kadar olan bölgede konumlanmıştır. İçerisinde 24 saat kameralı güvenlik sistemi ve yüzme havuzu bulunan tüm site projelerinde ayrıca projelere göre değişkenlik gösteren olanaklar da yer almaktadır. İçlerinde çocuk havuzu, market, kafeterya gibi olanaklar barındıran site projelerin şu anda senetle ve banka yoluyla ödemesi mevcuttur.

turkiye-sakarya-ili-karasu-ilcesi-karasu-satilik-yazlik-1turkiye-sakarya-ili-karasu-ilcesi-karasu-satilik-yazlik-2

Ekşioğlu İnşaat Karasu

Ekşioğlu karasu inşaat müşterilerinden gelen talep üzerine sadece topraktan projelerde uyguladığı Senetli satış imkanını kısa bir süre için Ekşioğlu city projesi hariç tüm konut projelerinde uygulamaya koymuştur. Eskiden sadece topraktan olan projeler için geçerli olan ve konutunuza sahip olmak için konutunuzun yapımını beklediğiniz topraktan projelerin yerine günümüzde bitmiş projeleri de bu şekilde sahip olup vereceğiniz peşinat oranından sonra yazlık ve dairelerinizin anahtarlarını hemen teslim alıp ödemenin kalan kısmını elden 24 ay sıfır faiz seçeneği ile yapabilmektesiniz. Aynı zamanda banka yolu ile de ödemesi bulunan konut projelerine uzun taksit seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. 120 aya kadar banka yoluyla taksitlendirmesi yapılabilen yazlık Ve dairelerinizi vereceğiniz peşinat oranından hemen sonra teslim alıp; konutunuzda yaşarken Kira ödermiş gibi kendi konutunuzun taksitlerinizi ödeyip sahibi olabilirsiniz.

turkiye-sakarya-ili-karasu-ilcesi-karasu-satilik-yazlik-3

Karasuda Satılık Daireler

Her bütçeye hitap eden Ekşioğlu inşaatın karasu satılık yazlık ve karasu evleri projeleri Karasu’nun en çok talep gören bölgelerinde yer almaktadır. Karasu 32 evler, karasu yeni mahalle, karasu liman çevresi, karasu plaj bölgesi ve karasu yalı mahallesinde yaralan tüm bu projeler ekşioğlu inşaat garantisi ile satışa sunulup deprem Yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir. Her şeyden önce yatırımcılarının çıkar ve isteklerini düşünen firma bunun için Her yeni dönem yeni bir proje ve farklı ödeme seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Firma yıllar içinde yatırımcılarını gereken güven ve teminatı verdiği için şuan Karasu genelinde en çok tercih edilen inşaat firması olmuştur. Ünü günümüzde Türkiye sınırlarını bile aşan Karasu’da yabancı ülkelerden de yatırımcılara evsahipliği yapmaktadır.

turkiye-sakarya-ili-karasu-ilcesi-karasu-satilik-yazlik-4 Bünyesinde yapılan projelerle yatırımlar için de oldukça uygun ve karlı bir hale gelen Karasu’dan bugüne kadar yatırım yapıp konutlarından kısa zamanda büyük kârlar eden binlerce yatırımcı yer almaktadır. Her gün yeni bir yatırımla karşımıza çıkan karasu değerini her geçen gün artırarak yatırımcılar için bir gelir kaynağı oluşturmaktadır. Sadece yatırım amacıyla alınan konutlar hem kısa zamanda kar getirisi elde ettirmekte hem de kiraya verilerek gelir getirisi elde etmeyi mümkün hale getirmektedir. Ekşioğlu inşaatın Karasu’da sınırlı sayıda kalan hemen teslim projelerine sahip olmak için sitedeki iletişim numaralarından bizleri arayıp ücretsiz karasu turu için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68