Karasuda Satılık Yazlık Müstakil Ucuz Bahçeli Yazlıklar Ve Kültür Etkinlikleri

karasu satılık yazlık

Karasu kültür merkezi Sakarya Karasuda satılık yazlık ve karasu evleri projeleri ile son dönemin en çok yatırım yapılan projelerine Evsahipliği yapan karasu inşaat sektöründeki bu gelişmeden oldukça memnun. Karasu satılık daire projeleri ile hem adından söz ettiren hem de bölgeye yatırım yapılmasını sağlayan konut projeleri Karasu’nun popüler bir turizm merkezi haline gelmesinin sonucunda ortaya çıkan yatırımlardır. Her yıl binlerce kişi bölgeden konut sahibi olmakta bölgedeki turizim ve yatırım faaliyetlerine de ortak olmaktadır.

karasuda-satilik-yazlik-mustakil-ucuz-bahceli-yazliklar-ve-kultur-etkinlikleri-1

Bölgede turizm ile paralel olarak artış gösteren inşaat sektörüne baktığımızda Karasu’nun turizim faaliyetleri ile oldukça büyük bir yol kat edip günümüzün en popüler turizim merkezlerine biri haline geldiğini görebilmekteyiz. Yakın konumu, eğlence sektöründeki gelişmeleri ve oldukça uygun bir tatil yapmanıza olanak sağlayacak nitelikte ki konaklama ve yeme içme imkanlarıyla tatilciler tarafından oldukça ilgi gören bölge kendini geliştirmek ve bölgeye gelen turizmci sayısını artırmak amacıyla sürekli bir çalışma içerisindedir. Belediye sürekli olarak bölgede sosyal aktivite olanaklarını geliştirmeye ve artırmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Bölgeye gelen turistlerin tatillerini en verimli şekilde değerlendirip aileleriyle ve sevdikleriyle birlikte vakit geçirip eğlenmelerine ve sosyal aktivite de bulunmalarına olanak sağlayacak pek çok projeye imzasını atan Karasu belediyesi son olarak bölgedeki en büyük eksiklik olan karasu kültür merkezi projesine imzasını atmıştır. 2016 yılının sonunda açılması beklenen karasu kültür merkezi içinde barındırdığı bir çok hizmet ile Karasu’ya yeni aktivite alanları kazandırmaya hazırlanıyor. Karasu belediyesinin en önemli yatırımlarından birisi olan proje Karadeniz sahil yolu üzerinde devam ediyor. İçerisinde sinema, tiyatro ve çeşitli faaliyet alanları ile halka açılacak proje özellikle karasudaki sinema salonu eksikliğini gidermesi açısından büyük bir talep göreceği bekleniyor. Karasu’da yıllar önce yıkılan sinema salonunun ardından özellikle yerel halkın ve bölgeye gelen turizimcilerin en büyük İsteklerinden birisi konumunda olan sinema; karasu kültür merkezinin açılması ile halka kavuşacak.

karasuda-satilik-yazlik-mustakil-ucuz-bahceli-yazliklar-ve-kultur-etkinlikleri-2

Yeni yapılan Karasu devlet hastanesine oldukça yakın konumda bulunan ve aynı güzergahta olan karasu kültür merkezi Karasu dan Kocaaliye doğru uzanan Karadeniz sahil yolu üzerinde Geri alıp ulaşım açısından oldukça elverişli bir noktada yer almaktadır. Karasu terminalinden kalkan araçlar ve minibüsleri ile terminale sadece 10 dakika mesafede yer alan karasu kültür merkezi; bölgedeki sosyal aktivite alanları genişletip özellikle sinema salonunu hizmete sokacak olmasıyla Karasunun yerli halkı tarafından oldukça büyük bir ilgiyle beklenmektedir. Belediyenin hem yerel halkın hem de bölgeye gelen turistlerin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda karasuya kazandırdığı onlarca yatırımdan birisi olan karasu kültür merkezi; yıl İçinde Karasu’da hayat bulan projelerden sadece bir tanesiydi. Kış sezonu gelmiş olmasına rağmen 2017 yaz sezonunu en iyi ve en verimli şekilde değerlendirip bölgeye gelen turist sayısını artırmak ve gelen turistlerin Karasu dan en mutlu şekilde ayrılmasını olanak vermek amacıyla karasu genelinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

karasuda-satilik-yazlik-mustakil-ucuz-bahceli-yazliklar-ve-kultur-etkinlikleri-3

Bölgedeki turizim potansiyelinden en iyi şekilde yararlanıp Karasu’nun turizim faaliyetleri geliştirmek ve turizmin bölge ekonomisindeki yerini ve önemini artırmak için süregelen tüm projeler Karasunun kalkınmasında önemli bir yer tutmakta. Gelişen turizim faaliyetlerinin etkilediği İnşaat sektörü de bölgede önemli bir konumda olup; yapılan konut yatırımları bölgenin kalkınmasına etki etmektedir. Yatırımcılar tarafından büyük talep gören karasu evleri ve karasu satılık yazlık projelerine olan talebin artması, yatırımcıların projelere daha rahat ulaşması ve karasuya daha çok yatırımcı kazandırılması amacıyla hafta sonları İstanbul’dan ücretsiz karasu servisleri hizmeti verilip; bölgedeki konut projelerini yakından görüp inceleme fırsatını yatırımcılara sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68