Karasu Satılık Yazlık Ekşioğlu Emlak Sektörü Karasuda Yazlık Evler

karasu-satilik-yazlik-eksioglu-emlak-sektoru-karasuda-yazlik-evler

Karasuda Satılık Yazlık bahçeli müstakil veya Villa konforunda daireler bulmak mümkün Karasu satılık yazlık edinmek isteyenlerin taleplerini karşılıyor.Karasuda her bölgede yer bulmak mümkün Karasu lunapark civarı satılık yazlık arıyorsunuz diyelim bulmak mümkün Karasuda daha önce arsa bahçe aranırken şimdilerde karasuda satılık arsa yerine denize Yakın yazlıklar aranıyor müstakil ev veya eşyalı yazlık arayanlar içinde seçenekler çok Karasu evleri yeni sahiplerini arıyor.

karasu-satilik-yazlik-eksioglu-emlak-sektoru-karasuda-yazlik-evler-1

Karasu sürekli Yeni projelerle gündemde Karasu son dönemin yatırım ve turizm şehri olarak karşımıza çıkıyor. Karasu satılık yazlık projeleri ile binlerce yatırımcıyı Konut sahibi yapan bölge ayrıca deniz turizmi ile Her yıl 100 binlerce turisti ağırlamaya devam ediyor. Karasu’da ki yatırımlar karasu satılık daire fırsatlarından ibaret değil. Bölge son dönemin en Çok gelişme gösteren yerlerinden biri. Pek çok yerli ve yabancı yatırımcıya evsahipliği yapan Karasu Son yılların en büyük çıkışını yakalamış, Bölge her ne kadar karasu satılık yazlık Ve satılık karasu evleri fırsatları ile karşımıza çıksa da bölgede şuan yapım aşamasında olan pek çok büyük proje yer almaktadır.

karasu-satilik-yazlik-eksioglu-emlak-sektoru-karasuda-yazlik-evler-2

Karasu’nun gelişimine, turizmini, sanayileşmesine Ve ulaşım imkanlarının büyük ölçüde genişlemesine olanak verecek olan tüm bu projeler için Karasu’da çoktan Çalışmalar başlamıştır. Bölgenin yıldıza bir anda parlamış, Dünya devi firmalar Karasu’da fabrika açmak için çalışmalara başlamış ayrıca ulaşım alanında da büyük projelere imza atımıştır. Karasu’nun gelişimi açısından oldukça önemli bir yere sahip olan tüm bu projelerin yanında Karasu belediyesi de bölgeyi kalkındırmak için sürekli bir çalışma içerisindedir. Bölgeye gereken değerin son yıllarda verilmeye başlanması Karasu’nun hızlı gelişiminin en temel nedenidir. Çünkü bölgedeki sadece turizim kapasitesi bile karasuyu günümüzün en bilinen tatil merkezlerinden biri haline getirebilecek niteliktedir.

karasu-satilik-yazlik-eksioglu-emlak-sektoru-karasuda-yazlik-evler-3

2016 yılı içerisinde karasu belediyesi tarafından Şehre kazandıracak olan pek çok projeden söz edilmiştir. Bu projelerin En önemlilerinden biri olarak karasu sahil park ve rekreasyon alanı Projesi tamamlanıp karasuya kazandırılmıştır. Yapılan sahil park projesinin karasuya en büyük getirisi sanırım mavi bayrak uygulamasıdır. Mavi bayrak uygulamasının getirilmesi amacıyla yürütülen proje amacına ulaşmıştır. Karasu’da sahil park projesi dışında bu yıl bölgeye kazandırılması hedeflenen onlarca farklı projede yer almaktadır. Karasu gençlik merkezi, Yenimahalle yürüyüş ve dinlenme parkı, mini Bazaar Karasu, karasu kültür merkezi, Karasu Şehirlerarası otobüs Terminali, kapalı salon sporları merkezi belediyenin yıl içinde açıklayıp hayata geçirilmesi planlanan projelerin başında yer almaktadır. Bunların yanında 32 evler açık mesire alanı, çocuk gelişim merkezi, kabakoz mahallesi açık mesire alanı, langoz garden park, Semt sahaları, nostalji mesire park, darıçayı dede yeri türbesi, karasu kalesi mesire alanı, su geçit film platosu ve mesire alanı Karasu’da ki diğer projelerdir.

Karasu’nun güzelleşmesi, gelişmesi, halkın bölgedeki sosyal faaliyetlerden daha çok yararlanabilmesi, halka hizmet eden sosyal tesislerin sayısının artırılarak bölge insanlarının daha verimli vakit geçirmelerine olanak sağlayan, Şehirdeki ihtiyaçlar da gözününde bulundurlarak hayata geçirimesi planlanan tüm bu projeler karasu için oldukça önemli bir yere sahiptir. Bölgenin artan değerine katkı sağlamak amacıyla ve Karasu’nun gelişimine destek olmak için Karasu genelinde yürütülen tüm bu projeler bölgenin geleceği açısından oldukça verimli projeler olup Karasu’nun kalkınmasına ve turizm faaliyetlerinin artmasına katkı sağlayabilecek niteliktedir. Bu güzel turizim şehri kendisine gereken değerin verilmeye başlanmasıyla önümüzdeki yıllar için de adından daha çok söz ettirip hem turizim, hem sanayi hem de ekonomik faaliyetleri ile türkiye’de önemli bir konuma geleceği kesin gözüyle bakılan, Türkiye’nin en hızlı gelişen bölgelerinden biridir. Bölge hızlı gelişimi ve artan değeri ile konut yatırımcılarını cezbetmeye başarmıştır. Karasu satılık daire projelerinin bölgede bu kadar hızlı yatırımcı bulmasının sebebi de budur. Bölgenin artan değerine ve gelişimine karşı koyamayan pekçok konut yatırımcısı Karasu dan bir daire edinip kısa zamanda konutlarından büyük bir kar getirisi elde edeceklerinin bilincindedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68