Karasu Satılık Yazlık Daireler Yatırım için Elinizi Çabuk Tutun

karasu satılık yazlık

Karasu’da yatırım için acele edin Son dönemde karasu satılık yazlık ve karasu evleri projeleri ile adından sıkça söz ettiren, bünyesinde bir çok inşaat şirketinin faaliyetlerini sürdürdüğü, onlarca konut projesinin yer aldığı, Her fırsatta yatırımcılara

Karasu da konut sahibi olmak için geç kalmayın çağrısı yapan firmaların boy gösterdiği karasu bölgede geniş bir yatırımcı kitlesine hitap eden karasu satılık daire projeleri ile Türkiye genelinden binlerce yatırımcıya evsahipliği yapıyor.

karasu-satilik-yazlik-daireler-yatirim-icin-elinizi-cabuk-tutun

Bölgedeki inşaat firmalarının ve bu firmaların başında gelen Karasu Ekşioğlu inşaatın Karasu’da imzasını attığı konut projelerinde Her fırsatta yatırımcıları bölgede yatırımlarını gerçekleştirmek için beklememeleri gerektiğini vurgulamaktadırlar.

Pekçok yatırımcı Karasuda firmaların yapmış olduğu bu Çağrıları sadece konutları daha hızlı ve daha yüksek meblağlarla satmak amacıyla düzenlendiğini düşündüler.

karasu-satilik-yazlik-daireler-yatirim-icin-elinizi-cabuk-tutun-1

Pek Çok yatırımcı bunun sadece bir pazarlama taktiği olduğunu, Karasu’nun değerinin yükselmeyeceğini ve bölgede yapılacağı belirtilen pek çok projenin gerçeği yansıtmadığını, sadece inşaat firmalarının konutlarını pazarlamak amacıyla ortaya çıkardıkları bir söylenti olduğunu iddia ettiler.

Bölgeye Ücretsiz servislerle gelip tercihlerini ve yatırımlarını Karasu dan yana kullanmak isteyen yatırımcılar veya karasuya yatırım yapmayı düşünenler; Ücretsiz servisler de gelen başka müşteriler tarafından bölgeden vazgeçilmiş, Karasu’nun değerin ve ederinin kesinlikle bu kadar olmadığı belirtilmiş, ayrıca bölgenin yatırımlar için kesinlikle uygun olmadığı söylenmiştir.

karasu-satilik-yazlik-daireler-yatirim-icin-elinizi-cabuk-tutun-2

Müşterilerimizi bölgeye gelen başka müşteriler kışkırtıp bunun çok yanlış bir tercih olacağını söylemişlerdır. Tüm bu söylentilere kulak asıp Karasuda yapacağı yatırımdan vazgeçen ve bugün karasudaki konut fiyatlarını ve konutların değerlerini gören pek çok yatırımcı pişman olmuşlardır. Çünkü karasu sadece birkaç yıl içinde değerini neredeyse iki katına çıkarmıştır.

İnsanların sadece söylentiden ibaret olduğunu söyledikleri tüm projeler Karasu’da yavaş yavaş gerçekleştirmeye başlamıştır.

22 yıldır tamamlanamadı için artık bitmez gözüyle bakılan karasu limanı projesinde sona gelinip projenin Şuan açılması için gün sayılmaya başlanmış, yeteri önem verilmedi için hiçbir zaman hak ettiği değeri alamayacağı düşünülen karasu plajlarına yapılan çalışmalar sayesinde mavi bayrak uygulaması getirilip bölgenin Plajlarının önemi büyük ölçüde artırılmış, Dünya devi bir firma Karasu’da fabrika açmak için çalışmalara başlamış, ulaşım alanında pekçok gelişmeler yaşanıp karasu batı Karadeniz’in en büyük demiryolu ağı projesine ortak olmuştur.

karasu-satilik-yazlik-daireler-yatirim-icin-elinizi-cabuk-tutun-3

Evet bunların hepsi yalnızca birkaç yıl içinde gerçekleşmiş, yapılamayacağı ya da olmayacağı söylenen her Proje için Karasu’da çalışmalara çoktan başlanılmıştır. Bölgedeki inşaat firmalarının yatırımcıları bölgeye davet etmelerinin sebebi aslında tam da budur.

Bu projelerin Karasu’da hayatı geçeceğinin duyulup çalışmalara başlaması bile bölgedeki konut fiyatlarını önemli ölçüde artırmıştır.

Sadece birkaç yıl içinde tamamlanıp kullanıma açılacak projelerle bölgenin değerinin çok daha artık konut fiyatlarının aşırı şekilde bir yükselme göstereceği öngörülmektedir. Bölgede son birkaç yılda ki gelişmelere ve fiyat artışlarına bakılacak olursa bu durumun yaşanması muhtemeldir.

karasu-satilik-yazlik-daireler-yatirim-icin-elinizi-cabuk-tutun-4

Yeni projelerde fiyat artışlarının olması kaçınılmaz çünkü arsa fiyatları çok artış gösteriyor İstanbul halkının yoğun talebi fiyatları artırdı arsa fiyatları artınca haliyle konutlarada yansıyor arsa maliyeti daire başına son zamanlarda birhayli artış gösterdi ve göstermeye devam edecek gibi bundan yıllar önceki fiyatlar şimdiki fiyatları dörtte biri yada beşte biriydi bu oran yıllar boyu devam ediyor yani artış gösteriyor her yıl farklı yatırımların yapıldığı bölgede yatırım aynı zamanda fiyat artışı anlamınada geliyor bölgeye prim yaptıran yüzlerce sebeb var ama en çok İstanbul’a olan mesafesi yakınlığı .

Karasu yıllar sonra göreceksiniz belki bu yazıları okuyup vaybe diyeceğimiz yerlere gelirse şaşırmamak gerekir.

Bir çok inşaat şirketinin karasu için yapmış olduğu bu çağrılara cevap vermek, gelecekte Türkiye için önemli bir noktada ve konumda bulunacak olan Karasu’da tatil mi yatırım fırsatlarınızı bir arada değerlendirip geleceğinize oldukça akıllıca ve kazançlı bir yatırım bırakmak isterseniz konut projelerimizi değerlendirmek üzere sizleri de karasuya bekleriz.

Karasuda satılık daireler ile ilgili diğer haberlerimizi takip edebilirsiniz  https://www.eksioglukarasuyazlik.com/category/genel/haber-kosesi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68