Yatırımcıların İlgi Odağı Karasu Satılık Yazlık Evleri

karasu-evleri-yazlik-daire-fiyatlari-ilanlari-2

Karasu’da yatırımın avantajları Karasu satılık yazlık projeleriyle günümüzde pek çok yatırımcı tarafından talep edilen karasu evleri özellikle Marmara bölgesinden yatırımcılara evsahipliği yapmaktadır. Konumu itibariyle Marmara bölgesinde yer alıp İstanbul’a çok yakın bir mesafede bulunan ilçe İstanbul’dan binlerce yatırımcı bünyesine çekmektedir. İstanbul’dan yatırım yapmak isteyen pek çok vatandaşımız hem turizim olanaklarından hem de artan değerinden dolayı Karasu Evleri ne Karasuya yoğun bir talep göstermektedirler.

yatirimcilarin-ilgi-odagi-karasu-satilik-yazlik-evleri

Bunu yanısıra günümüzde yatırım yapmayı düşünen fakat yatırımını İstanbul’dan mı yoksa Karasu’da mı yana kullanması gerektiğini düşünen Pekçok yatırımcı da yer almaktadır. Yatırım için Karasu mu yoksa İstanbul mu diye düşünen yatırımcılar için Bir kaç madde ile Karasu’nun avantajlarını göz önüne sermek istiyoruz. Günümüzde İstanbul’un değeri tartışılamaz bir niteliktedir. Türkiye’nin en pahalı şehirlerinden biri olan İstanbul yıllar içinde gelişimini tamamlayıp şuan zaten zirvede yer almaktadır.

Değerini her geçen yıl minimum düzeyde artırmaya devam eden İstanbul’un yanında karasuya bakacak olursak bölge hakettiği değeri ve konumu yeni yeni almaya başlamıştır. Bölgede yer alan ve yapılması planlanan pek çok proje bölgenin Önemini ve değerini son yıllarda artmaya başlamıştır. Yani Karasu gelişmeye yeni başlamış, bünyesinde ve çevresinde yapılan dev projelerle adını yeni duyurmuş, gelecekte önemli bir konumda olacağını tahmin edilen bir ilçedir. İstanbuldan aldığınız bir konut yılda değerini %10 ila %15 arasında artırırken, Karasu dan almış olduğunuz konut değerini yılda %20 ila %30 arasında artırmaktadır.

yatirimcilarin-ilgi-odagi-karasu-satilik-yazlik-evleri-1

Buda şunu gösteriyor ki karasudan aldınız konut daha hızlı ve daha yüksek seviyede değer kazanmaktadır. Bunun yanısıra bölgeler arasındaki fiyatlara bakılacak olursa Şuan zaten yüksek bir konumda bulunan İstanbul’da konut fiyatları aşırı derecede pahalıdır. Pek çok yatırımcının sahip olabileceği fiyatların üstünde olan ayrıca düşük gelirli ailelerin veya kişilerin konut sahibi olmasını neredeyse imkansız hale getiren bölge fiyatlarının yanında karasudaki konut fiyatları oldukça uygun ve ekonomik sayılabilecek niteliktedir. Günümüz şartlarında herkesimden yatırımcının sahip olabileceği fiyatta evleri Karasu dan bulmanız mümkündür. Şehirler arasındaki bir diğer fark da tatil ve Turizm seçenekleridir.

İstanbul’un kalabalıklığı, kargaşası ve trafiği her gün 100 binlerce insanı çileden çıkarabilecek dereceye gelmektedir. Bölgede bırakın tatil yapmayı sessiz bir ortam bulmak bile imkansızdır. Ancak karasuya baktığımıza bölge hem tatil olanakları hem de yatırım fırsatları ile karşımıza çıkmaktadır.

Deniz turizminin yapıldığı bölge doğal güzellikleriyle de turizimcileri ve bölge insanlarını cezbetmekte, insanlara huzurlu bir yaşamın ve tatilin fırsatını aynı anda sunmaktadır. Buradan şunu anlıyoruz ki karasu yatırımlar ve yatırım yapmak isteyenler için İstanbul’a oranla çok daha uygun bir şehirdir. Ayrıca Karasu’da sahip olduğunuz bir yazlık veya daire sizlere sadece yatırım fırsatı değil aynı zamanda tatil ve yaşama olanaklarını da vermektedir.

İstanbul’daki binlerce yatırımcı gibi size de tercihinizi Karasu dan yine kullanıp her bütçeye ve zevke hitap eden konut projelerinden birine sahip olmak isterseniz hafta sonuları düzenlemiş olduğumuz ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68