Karasuda Satılık Yazlık Daireler Karasu Evleri Bu Yılda Kazandırdı

Ekşioğlu inşaatın ilk hedefi müşteri memnuniyeti Ekşioğlu karasu inşaat son yılların en çok yatırım yapılan inşaat firmalarından biri haline gelmiştir. Karasu ekşioğlu inşaatın karısı gelenle bugüne değin inşa edip yatırımcılarla buluşturduğu 40’ın üzerinde karasu satılık yazlık ve daire projesi yer almaktadır. Her yıl yaptığı yeni yatırımlarla binlerce kişiyi Karasu’da konut sahibi yapan firma müşteri memnuniyetini son derece yüksek bir standartta tutmaktadır. Yaptığı ve yatırımcılarla buluşturdu konut projelerinde İlk hedeflerinin müşteri memnuniyeti olduğunu söyleyen firma bunun için pek çok farklı çalışma ve kampanyaları düzenlemektedir.

karasu-eksioglu-city-35Yatırımcılara sunulan konut projeleri eden 24 ay sıfır faizle alıcıya çıkarken müşterilerine bankaya bulaşmadan da konu sahibi olmanın fırsatını vermektedir. Bunun yanında banka yoluyla da ödemesi bunun projeler 120 aya kadar taksitlendirme yapılabilmekte, Banka yoluyla satışa sunulan karasu satılık daire ve yazlık projeleri uzun vadede düşük taksit imkanlarıyla Yatırımcısına zorluk çektirmeden ödeme fırsatı sunmaktadır.

Son dönemde firmaya peki çok teşekkür mesajları gelmekte bunun yanında internet ve sosyal ortamlarda da Karasu adına açılan sitelerde firmaya biz çok olumlu yorum yapılmaktadır. Bir çok yatırımcı Karasu’da topraktan sahip olduğu projelerin zamanında teslim edilmesi ile ve sizlere konutları satın almaya geldiğinizde anlatıldığı şeklinde teslim edildiğine dair yorum almaktadır. Her fırsatta müşteri memnuniyeti ne dile getiren firma bunun karşılığını müşterilerinden almaya devam etmektedir. Bir çok müşteri yapmış olduğu yorumlar da Karasu’da sahip olduğu konutların imkanlarından, konumlarından, çevresindeki sosyal olanaklardan, Ekşioğlu inşaatın yatırımcıla sunduğu takas imkanından bahsedilmektedir. Çünkü Ekşioğlu inşaat Karasu’da imzasını attığı bütün projelerde kendi menfaatinden çok müşterilerin menfaatlerini ve beklentilerini karşılamaya yönelik çalışmıştır.

karasu-eksioglu-city-evleri-40

Firmanın karasudaki en büyük ve en güvenilir inşaat şirketi olması ve imzasını attığı her konut projesinin topraktan satışa çıkar çıkmaz proje içindeki dairelerin çoğunu satılması bütün bu olumlu yorumları kanıtlar niteliktedir. Karasu’da yatırım yapmayı düşünüp Bu amaçla Karasu’ya geldiyseniz uğramanız gereken ilk filmi karasu ekşioğlu inşaat olmalıdır. Firmanın müşteri beklentilerini karşılamaya yönelik imzasını atmış olduğu pekçok konut projesi içerisinde her bütçeye uygun konut olmanın yanısıra Çeşitli ödeme koşulları, kampanya fırsatlardan da yararlanabilme şansına sahip olabilirsiniz. Özellikle İstanbul’dan binlerce yatırımcı ya evsahipliği yapan bölgede sizden de contra şeylerini yerlerini görüp değerlendirmek istiyorsanız karasuya kendi imkanlarımızla gelebileceğinizi gibi Ekşioğlu karasu inşaatın hafta sonları düzenlemiş olduğu ücretsiz turları katılım sağlayarakta bölgeye gelip firmayı ziyaret edebilirsiniz.

Ekşioğlu karasu inşaatın şu an satışta olan onun üzerindeki projesinden bütçenize en uygun konuta sahip olmak için sitedeki irtibat numaralarından bizlerle iletişime geçip Ekşioğlu’nun düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turları için servis rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Bölgede yatırımı yapan ve sadece birkaç yıl içerisinde büyük bir kar getirisine imzasını atan yatırımcılardan birisi de siz olup geleceğinizi karlı bir yatırım bırakabilirsiniz. Her geçen gün değeri artan bölgeden yerinizi alıp Karasu’da yatırımınızı yapmak için geç kalmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68