Karasu Satılık Yazlık Karasu Ekşioğlu Gelin Sizinde Daireniz Olsun

karasu-satilik-daire-ilanlari-fiyatlari-yazlik-evleri

Ekşioğlu’ndan konut sahibi olmak sanıldığı kadar zor değil Günümüz koşullarında profesyonel bir hizmetle konut projelerine imzasını atıp, müşterilerinin beklentileri doğrultusunda İnşa ettiği karasu satılık yazlık projelerini yatırımcılarla buluşturan Ekşioğlu inşaat Karasu’da satışa çıkardı karasu satılık daire projelerini uygun ödeme koşulları ve kampanyalarla sunmaktadır. Bilindiği gibi Ekşioğlu karasu inşaat son dönemin adından en sık söz edilen inşaat firmalarından birisidir.

Karasu-Satılık-Yazlık-KarasuE-kşioğluG-elin-Sizinde-Daireniz-Olsun-1

Firma sadece karasu genelinde değil Türkiye genelinde pek çok yatırımcı tarafından bilinmektedir. Ekşioğlu inşaatın bu kadar geniş bir yatırımcı kitlesine sahip olmasının nedeni yıllardır Karasu’da vermiş oldukları emeğin göstergesidir. Çünkü ekşioğlu inşaat hiçbir zaman yatırımcıların kendisine olan güvenini sarsmamıştır. Sizleri konut projelerini almak veya değerlendirmek için geldiğinizde sunulan hizmetler ve söz edilen projeler nasılsa olduğu gibi sizlere teslim edilmektedir. Ayrıca firmanın bu kadar gözü olmasının başka bir sebebi de müşteri beklentilerine cevap verecek nitelikte olan ödeme koşullarıdır. Karasu ekşioğlu inşaat müşterilerinden gelen istek ve talepleri profesyonelce değerlendirip yatırımcılar İçin en iyi koşulları sunmayı ilke edinmişlerdir.

Karasu-Satılık-Yazlık-KarasuE-kşioğluG-elin-Sizinde-Daireniz-Olsun-2

Bankaya bulaşmak istemeyen ya da daha önce bankalarda sıkıntı yaşayıp konut kredisi alamayan pek çok yatırımcı için elden senet sıfır faiz fırsatı ile ödeme yöntemi sunmaktadır. Uzun bir süredir 36 ay üzerinden devam eden senet seçeneği kampanyadaki dairelerin bitmesi üzerine şuan elden 24 ay sıfır faiz seçeneğe ile sürmektedir. İster topraktan isterse hazır bitmiş durumda olan konut projelerini vereceğiniz peşinat bedenlerinden hemen sonra teslim alabileceğiniz gibi topraktan girdiğiniz projelerin yapımını bekleyip proje tamamlandıktan sonra da konutunuza sahip olabilirsiniz. Yıllardır topraktan olan projelerini senetle satışa sunan Ekşioğlu karasu inşaatta hiçbir zaman denilenin aksine bir durum yaşanmamıştır.

Günümüzde konut yatırımcılarının en büyük korkularından biri girmiş oldukları topraktan projelerin zamanından çok çok sonra ki tarihlerde teslim edilmesi veya firmaların batarak kayıplara karışmasıdır. Ancak ekşioğlu inşaatta yıllardır böyle bir İhtimal söz konusu olmamıştır. Firmanın yatırımcılarla buluşturup binlerce kişiyi evsahibi yaptığı konut projeleri de bunun en güzel örneğidir.

Karasu-Satılık-Yazlık-KarasuE-kşioğluG-elin-Sizinde-Daireniz-Olsun-3

Ekşioğlu inşaat sizlere ayrıca banka yoluyla uzun vadelerde düşük taksit imkanlarıyla ödeyebileceğimiz konut projeleri de sunmaktadır. Banka yoluyla 120 aya kadar taksit seçeneği bulunan konut projelerini vereceğiniz cüzi miktarda ki peşinatladan hemen sonra teslim alabilirsiniz.

Hazır bitmiş durumda olan dairelerinize İster kendiniz taşınıp kira ödermiş gibi kendi konutun uzun taksitleri ödeyebilir isterseniz konutunuzu kiraya verip elde ettiğimiz kira getirisi ile konutun uzun taksitlerini Ödeyebilirsiniz. Öğrenci ve memur kesmin çoğunlukta olduğu Karasu’da Yer alan Pekçok emlak şirketi veya tanıdık vasıtasıyla konutlarınza hemen kiracı bulup aylık 600 ila 1000 TL arasında gelir getirisi sağlayabilirsiniz.

Her mevsim oturmaya uygun olarak tasarlanmış olan karasu evleri ekşioğlu inşaat güvencesiyle karasu sahil kesimi’nde denize yürüme mesafesi nde bulunmaktadır. Şu an satışta olan on farklı konut projesinden bir daire de sizi alıp konut yatırımınızı karasu dan yana kullanıp bölgedeki gelişen turizim ve ekonomik faaliyetlere ortak olmak istiyorsanız Ücretsiz servis rezervasyonu için bizleri arayabilirsiniz.

Hafta sonuları İstanbul genelinden vermiş olduğumuz ücretsiz karasu servisi hizmeti ile bölgedeki konutları kendiniz görüp inceleme fırsatına sahipsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68