Karasu Satılık Yazlık Geleceğin Truzim Ve Tatil Şehri

karasu evleri

Karasu geleceğin ulaşım ve turizm şehri olacak Ekşioğlu karasu inşaatın karasu genelinde imzasını atmış olduğu konut projeleri günümüzde sadece tatil amaçlı değil yatırım amaçlı bakıldığında da en doğru seçeneklerden birisi olarak karşımıza çıkmakta. Karasu satılık yazlık projeleriyle son dönemde gündemden düşmeyen karasu ekşioğlu inşaat hitap ettiği yatırımcı kitlesini genişletip konutları sadece yaz sezonunda tatilinizi geçirme veya yaşamı amaçlı olmasının dışına çıkararak, sadece yatırım amaçlı olarak bile talep görmesi ne katkı sağlamıştır.Karasu Evleri

 

Karasuyu birkaç yıldır takip eden yatırımcılar bölgedeki konut fiyatlarının nasıl artış gösterdiğinin farkındalar. Örneğin birkaç yıl önce X fiyata satılan dairelerin değeri şuan 2x’e çıkmıştır. Bu durumun ortaya çıkmasının tek nedeni elbette karasu ekşioğlu inşaatın yapmış olduğu yatırımlar değildir.

Karasu yazlık

karasu-satilik-yazlik-gelecegin-truzim-ve-tatil-sehriBölgeye katkısı yadsınamaz derecede büyük olan Ekşioğlu karasu inşaatın yanında bölgeye yapılan yerli ve yabancı yatırımlar bölgenin değerini artıran başlıca sebepleridir. Karasu’nun yatırım bölgesi olarak ilan edilip son dönemde yatırımların en hızlı olduğu bölgeler arasında adını yazdırması, İstanbul’a yapılan üçüncü köprü otoyol bağlantısının Karasu dan geçecek olması, Yıl sonunda tamamlanması beklenen karasu limanı projesinin bölgeye sağlayacağı katkıların Öngörülmesi, Liman projesinin açılması ile karasuya feribot seferlerinin başlayacağının konuşulması, dünyada devi BMC Otomotivin Karasu’da tabi kaçmak için çalışmalara başlaması bu sebeplerden sadece birkaç tanesidir. Bölgede şu anda sadece projelerin başlanacağının duyulması bile fiyatların hızlı bir şekilde artışını sebebiyet vermektedir.

karasu-satilik-yazlik-gelecegin-truzim-ve-tatil-sehri-1Yatırımınızı en doğru yerde ve en zamanda yapmak istiyorsanız karasu bunun için şuan en doğru tercihi noktalarından birisi konumundadır. Sadece projelerinin adının duyulması ile bile değeri bu kadar artan bölge projeler hayata geçtikten sonra çok daha fazla değerlenecek karasu türkiye’nin en hızlı gelişen, ulaşım ve sanayi alanında en gözde konumda olan ilçelerinden birisi haline gelecektir. Kimi yatırımcılara şuan yüksek gelen konut fiyatları Önümüzdeki birkaç yıl içinde katlanarak artmaya devam edecektir. Karasu’da yapılan tüm yatırımlar bunu kanıtlar niteliktedir.

karasu-satilik-yazlik-gelecegin-truzim-ve-tatil-sehri-2 Bölgedeki konut fiyatları ve değer artışı kara suyu yatırımlar için bir fırsat haline getirmektedir. Özellikle İstanbul olan yakın konumu ile dikkatleri çeken karasu İstanbul’dan binlerce yatırımcıyı Konut sahibi yapmıştır. İstanbul’daki Konut fiyatlarının aşırı pahalı olması ve değerinin geç yükselmeye başlaması yatırımcıları karasuya çeken unsurlardan birisidir.

Geleceğin ulaşım Sanayi ve turizim Şehri olarak gösterilen Karasu’da yatırımınızı şimdiden yapıp hem konut sahibi olup hem de bölgedeki yükselen değere ortak olabilirsiniz. Almış olduğunuz konutlardan kısa vadede nasıl kar edebileceğinize dair internette küçük bir araştırma yaparsanız günümüz fiyatlarıyla önceki yılların fiyatlarını karşılaştırmanız yeterli olacaktır.

Turizmin ve yatırımların bu kadar hızlı yaşandığı Karasu’da hem kar garantili bir yatırıma imza atmak, Ben de bölgedeki turizim olanaklarından faydalanmak isterseniz Ekşioğlu karasu inşaatın hafta sonları İstanbul’dan düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayıp bölgedeki onlarca konut projesine gelip yerlerinde görüp değerlendirebilirsiniz.

Sizlere Karasu dan yatırım yapmayı hedefleyip bölgedeki fiyatların düşmesini bekliyorsanız sizlere tek tavsiyemiz vakit kaybetmeden yatırımınızı hayata geçirmeniz. Çünkü adı her geçen gün yeni bir projeyle anılan Karasu’da yatlar büyük bir hızla artış göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68